Czytaj więcej:
Grzesznica okładka

Średnia Ocena:Grzesznica

Dziewczyna zapytana przez mężczyznę o liczbę kochanków zawsze odejmuje paru – rzekomo bardziej ceni się u płci pięknej niewielkie doświadczenie seksualne. A jeśli ta dziewczyna była luksusową prostytutką? Jej biegłość w sztuce miłosnej doceniąbogaci klienci, lecz czy kandydat na męża będzie myślał tak samo? Czy temu jedynemu, z którym zdecyduje się iść przez życie, zdradzi, co robiła w młodości? A może przyszłość to historia, o której można zapomnieć albo po prostu zostawićza sobą i więcej do niej nie wracać?Agnes już nie istnieje. Dominika założyła rodzinę, jest świetną żoną i matką, ma wymarzoną pracę i… właśnie wówczas dopada ją przeszłość, o której chciała zapomnieć. Jeśli wstydliwa sekret dziewczyny wyjdzie na jaw, może utracić wszystko. A jej przeciwnik nie przebiera w środkach.

Szczegóły
Tytuł Grzesznica
Autor: Wachnicka Dorota
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Grzesznica pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Grzesznica Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Grzesznica PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • zuzkad

  Bardzo niezła i wciagająca książka. Doskonale zrelaksowałam się przy tej lekturze w urlop. Czy warto ukrywać przeszłość?

 • RockyGirl

  Pani Dorota Wachnicka jak dużo innych polskich autorek pisze cudownie ksiażki w pewniem sposób że zachwyca czytelnika, historie zyciowe tak dobrane by czytelnik czytając czuł że jest fragmentem opowieści , bardzo bardzo dobre wręcz genialne :)

 • karmina

  Druga książka ebook Doroty Wachnickiej i jakże udana. Autorka rozwija się literacko z każdą wydaną powieścią. "Grzesznica," to historia na którą czekałam i na pewno długo, bardzo długo pozostanie w moim prywatnym rankingu bestsellerem roku. Całkiem dobra historia z intrygą w tle. Opowieść idealnie wtapia się w realia polskiego czytelnika. Bardzo interesująca - jedna z lepszych jakie czytałam ostatnio.

 • joanna dobroć-stępińska

  idealna książka ebook przedstawiająca ludzki umysł i to do czego jesteśmy zdolni się posunąć żeby dopiąć swojego, idealnie się czyta

 • Ekspert Empiku

  Z pewnością czytając tę książkę nie będziecie się nudzić. "Grzesznica" jest bowiem wyjątkowo interesującą opowieścią o próbie odkupienia własnych win i szansie na lepszą przyszłość. Dominika, główna bohaterka, stara się naprawić własne życie. Czy jej się to uda? Jakie będą konsekwencje nieprzemyślanych decyzji z przeszłości? Zachęcam do lektury i zapewniam, że nie będziecie mogli doczekać się następnej książki Doroty Wachnickiej.Anna Adamczyk-Pasierbska, Empik Toruń

 • annawiktorczak

  Grzesznica Wachnickiej to książka ebook opowiadająca historię Dominiki, która w młodości była luksusową prostytutką o imieniu Agnes. Dzisiaj jest ideałem małżonki i kochającą matką. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy... Nierozliczona przeszłość wraca ze zdwojoną siłą. Czy palenie za sobą mostów było najlepszym rozwiązaniem?

 • Kruszynka

  Ta opowieść porwała mnie już od pierwszych stron. Jest bowiem opowiadana z dwóch perspektyw. Dominiki, która niegdyś przebywając za granicą pod pseudonimem Agnes była panią do towarzystwa starszych panów a także Michała, zagorzałego chrześcijanina, jakby się wydawało. Zajęcie głównej bohaterki nie oznacza jednak, że sprzedawała się za pieniądze. Pracowała w bardzo ekskluzywnej agencji, jednak postanowiła z tym skończyć, gdy poznała własnego przyszłego męża, Markusa. Jednak przeszłość wróciła w najmniej spodziewanym momencie.. Nagle ktoś z firmy, w której dziewczyna pracowała i odnosiła sukcesy odkrył jej mroczy sekret. Co więcej, groził, że o wszystkim poinformuje męża, a tego bohaterka prawdopodobnie najbardziej się bała. Bała się, że straci ukochanego i dwójkę dzieci za to, że w odpowiednim okresie nie wyjawiła mu prawdy o własnej pracy. Sprawy zaczęły nabierać tempa, Dominika została niesłusznie oskarżona o działanie na niekorzyść firmy. Czy sprawa się wyjaśniła?

 • Marta mama Nikusia

  Opowieść ta jest raczej spokojna, nie ma w niej za dużo porywającej akcji, lecz to wcale nie znaczy, że jest nudna. Wręcz przeciwnie, mnie ona wciągnęła, byłam bardzo interesująca dalszych losów głównej bohaterki i jej rodziny a także zawistnego i bardzo religijnego współpracownika, który usiłował zrujnować jej życie. Czuć tutaj taki mały dreszczyk emocji, chęć dowiedzenia się do będzie dalej, jak kobieta poradzi sobie ze własną przeszłością, jak zachowa się jej mąż i co ich jeszcze spotka... Jest to taka życiowa historia o tym jak przeszłość może wpłynąć na teraźniejsze życie, o tym że o przeszłości wcale nie da porady uciec, lecz też o tym, że trzeba potrafić doceniać to co się ma. Mi bardzo spodobała się ta książka, czytało mi się ją dynamicznie i przyjemnie.Podsumowując jest to interesująca i lekko zagadkowa lektura, która zapewne przypadnie Wam do gustu :)

 • Andzia

  Historia bardzo ciekawie napisana. Narracja odbywa się na dwa sposoby, pokazując historię ze strony obydwu głównych bohaterów - Dominiki, która sama nam opowiada własną historię a także Michała (paskudny, dwulicowy typ), relacjonowaną przez narratora. Jest to opowieść o wyborach, nierzadko niełatwych i niejednoznacznych. O przeszłość, która zawsze wraca, zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Interesująco przedstawione postacie (widać, że autorka jest psychologiem) i dreszcz emocji, powodują, że książkę warto przeczytać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!