Czytaj więcej:
Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki okładka

Średnia Ocena:Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki

Minionkowe "Superkolorowanki" to okazja do barwnych przygód z twoimi ulubionymi bohaterami kultowego filmu "Gru, Dru i minionki". Pokaż Gru, że prócz koloru czarnego są również inne barwy. Pokoloruj Lucy i jej gadżety. Dodaj barwy postaci nikczemnego Balthazara Bratta, który stale żyje duchem lat 80., a także jego robotowi Clive’owi. Margo, Edith, jednorożec Agnes a także inni bohaterowie także potrzebują twojego kolorowego wsparcia. A więc baw się, maluj, rysuj i bazgraj do woli strona po stronie! Dołączone do książki cztery kolorowe kredki zapewne okażą się w tym wielce pomocne!

Szczegóły
Tytuł Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • erka

    Minionki doczekały się nie tylko filmów, lecz i mnóstwa książek. Są to nie tylko zgadywanki, czy przewodnik po gadżetach, lecz i naklejkowe szaleństwo, czy jak w tym przypadku mnóstwo obrazków do samodzielnego kolorowania. Tym samym nasi milusińscy mogą pokolorować własne ulubione Minionki, czy innych bohaterów filmów jak im podpowie wyobraźnia. Do książeczki dołączone sa kredki, więc tym bardziej warto sięgnąć po tą pozycję.

  • Wkp

    GRU, DRU, MINIONKI I KOLOROWANKI Kiedy „Jak ukraść księżyc” wchodziło do kin, prawdopodobnie nikt nie spodziewał się większego sukcesu. Podobnych produkcji było mnóstwo, kolejne animacje komputerowe popadały we wtórność, a ich twórcy nawet nie silili się na dobrą jakość. A jednak przygody małych, żółtych i bardzo destrukcyjnych Minionków (bo to one, a nie Gru czy również sympatyczne dziewczynki były prawdziwymi bohaterami obrazu) kupiły serca widzów na całym świecie. W chwili obecnej na ekrany kin wchodzi czwarta pełnometrażowa wersja ich losów, a co za tym idzie na księgarskich półkach nie mogło zabraknąć promujących ją publikacji. Wśród nich znalazło się także miejsce dla kolorowanek, które prezentują się naprawdę przyjemnie. Co jednak można więcej powiedzieć na ich temat? Kolorowanki, to kolorowanki: zestaw obrazków, które czytelnik ma pokryć kolorami. Czy to wiernymi rzeczywistości (w tym wypadku fikcyjnej) czy również nie, zależy już od niego. O tym powiedzieć nie da się za wiele. Podobnie zresztą jak o samej zawartości, ponieważ fani Minionków idealnie wiedzą, czego się spodziewać. Mamy więc wszystkie najistotniejsze postacie, Gru, Dru, dziewczynki, Minionki, do tego dochodzą gadżety, nie zabrakło także uwielbianych przez Agnes jednorożców a także znalazło się nieco miejsca dla świń. Są też scenki z życia bohaterów. I to tyle, jeśli chodzi o zawartość. Książka ebook proponuje to, co obiecywała: kolorowanki w znacznej ilości. Szkoda, że nie dominują Minionki, lecz bo (poza jednym filmem i krótkometrażówkami) nigdy nie dominowały, nie jest to żaden zarzut. Całość została bardzo ładnie wykonana, obrazki do pomalowania są na różnorakim poziomie trudności, a przy okazji całość wygląda bardzo podobnie do tego, co widzieliśmy na ekranach. Do tego książeczka została wydrukowana w wielkim formacie, na dobrej jakości papierze, co dodatkowo cieszy. Co więcej, do „Superkolorowanek” zostały dołączone także kredki. Nie jest to żaden wielki zestaw, zaledwie cztery kolory, nie mniej mogą się przydać najmłodszym czytelnikom. Czy wystarczą na pokrycie barwami wszystkich zamieszczonych w publikacji grafik? Raczej nie, lecz do wstępnej zabawy przy prostszych obrazkach nadają się całkiem nieźle. Dlatego również jeśli jesteście wielbicielami Minionków, czekacie na świeży film lub chcecie jakiegoś jego uzupełnienia, a lubicie kolorować, ta pozycja jest dla Was. Urocza, prosta, lecz również i nieźle przygotowana. Najmłodsi będą z niej zadowoleni.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!