Czytaj więcej:
Grecja po mojemu okładka

Średnia Ocena:Grecja po mojemu

"Kalimera", czyli "Dzień dobry", jest jednym z najradośniejszych greckich słów i od blisko dwudziestu lat właśnie nim witam turystów, którym prezentuje kraj tysiąca wysp. Za pośrednictwem tej książki chce was zarazić Helladą. Kryterium wyboru kilkunastu przedstawionych wysp i innych zakątków nie była sympatia: wówczas musiałbym napisać przynajmniej drugie tyle... Grecja jest bardzo różnorodna, więc starałem się ją pokazać na zasadzie kontrastu. Zapraszam na podbój mojej Grecji!Marcin Pietrzyk, dyplomowany przewodnik po Grecji, na co dzień pracuje w firmie "Grecos". Twórca bloga "Moja Hellada".

Szczegóły
Tytuł Grecja po mojemu
Autor: Pietrzyk Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Grecja po mojemu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Grecja po mojemu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Grecja po mojemu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • grekofil

    Spodziewałem się po książce pdf wiele więcej, jeśli ktoś szuka przewodnika to nie jest to absolutnie przewodnik, jeśli ktoś szuka nieodkrytych miejsc w Grecji- absolutnie nie jest to dla niego książka. Twórca "oprowadza" po danym miejscu jednym dwoma zdaniami, wstawiając jednocześnie subtelne "lokowanie produktu". Do tego twórca myli Krzyżaków z Krzyżowcami. Dowiedziałem się że na terenie dzisiejszej Grecji są zamki Krzyżackie... Jak na dużego fana Grecji spodziewałem się o dużo więcej po tej książce...

  • Danuta Turek

    Marcin Pietrzyk, twórca „Grecja po mojemu”, dedykuje własny przewodnik wszystkim „wkręconym w Helladę”. Bo jestem dumna z tego, że zaliczam się do grona grekomaniaków, musiałam tę książkę zabrać na moje tegoroczne „wielkie greckie wakacje”. To był strzał w „10”. Humor, lekkość pióra, a przede wszystkim ogromna wiedza autora o tym państwie i wyspach sprawiają, że chce się smakować Grecji. Niezliczone anegdoty połączone z informacjami o kulturze, historii , geografii i zwyczajach, powodują że chłoniemy i zapamiętujemy fakty i ciekawostki o Helladzie i jej mieszkańcach. To nie jest zwykły przewodnik, który podaje tylko info i liczby. To opowiadanie człowieka, który pokochał Grecję i chce „zarazić Grecją lub zainspirować do podróżowania po tym pięknym kraju”.Według mnie, książka ebook ta powinna być MUST HAVE wszystkich, którzy już byli , są albo chcą wybrać się go Grecji.Polecam szczerze i na 100% wierzę, że na pewno nikt nie zawiedzie się, a ja po raz następny czytam tę wspaniałą lekturę, ponieważ dzięki niej mogę znowu być w Grecji.Marcinie, dziękuję za wspaniałe chwile przy lekturze Twojej Grecji.

  • PRZEMYSŁAW DACIUK

    Przyznam się, że po przekartkowaniu książki jeszcze w salonie czułem pewien niedosyt z powodu ilości zdjęć i ich zamieszczenia na końcu.Ale już w trakcie czytania uznałem to za celowe działanie. Nie rozpraszają podczas czytania,otwiera się szerokie pole dla fantazji i zachęta do osobistego zobaczenia i posmakownia Grecji.Tak posmakownia w całej rozciągłości tego znaczenia.Smacznego.Dodam jeszcze,że miałem przyjemność pod przewodnictwem Pana Marcina zwiedzić element z omówionych w tej książce pdf miejsc.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!