Czytaj więcej:
Gramatyka. No problem! Angielski. Mobilny kurs gramatyki + CD okładka

Średnia Ocena:Gramatyka. No problem! Angielski. Mobilny kurs gramatyki + CD

Kurs do samodzielnej nauki gramatyki angielskiej. Kurs jest doskonałą pomocą dla osób rozpoczynających a także kontynuujących naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, maturzystów, studentów a także wszystkich samouków. Publikacja składa się z książki a także kursów multimedialnych na płycie CD-ROM. Zaletą książki są zrozumiałe objaśnienia gramatyczne a także różnorodne ćwiczenia i komentarze, wyselekcjonowane z kursu "Mobilny Angielski. No problem!". Płyta CD zawiera 2 kursy multimedialne: "Gramatyka. No problem! Angielski" z treścią identyczną jak w książce pdf i "Extreme English: English Grammar", a w nich niemal 4 700 różnorodnych ćwiczeń obejmujących wszystkie kluczowe tematy gramatyczne od poziomu podstawowego do zaawansowanego, praktyczne zastosowanie reguł gramatycznych, pomiędzy innymi w oparciu o przykłady klasycznych zdań a także blisko 7 godzin nagrań wykonanych przez native speakerów. Dodatkowo oba kursy bazują na niezwykłej metodzie powtórek SuperMemo, która efektywnie wspomaga naukę. Połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami w oparciu o metodę powtórek SuperMemo to doskonały sposób, żeby zrozumieć i zapamiętać zasady stosowania gramatyki angielskiej. Teraz możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie: na komputerze, smartfonie i tablecie. Materiał gramatyczny obejmuje: wskazówki dotyczące poprawnej wymowy odmianę czasowników: to be, to have rodzajniki dopełniacz saksoński liczebniki główne a także liczebniki porządkowe zaimki osobowe, dzierżawcze, zwrotne czasy: Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Past Continuous, Present Perfect, Past Perfect, Present Perfect Continuous czasowniki modalne czasowniki nieregularne konstrukcję to be able to stronę bierną wyrażenia i czasowniki: would rather, to be to, I wish mowę zależną następstwo czasów zdania warunkowe i czasowe. Podstawowe typy ćwiczeń: różnorodne testy wyboru, wymagające wybrania prawidłowej odpowiedzi spośród paru podanych uzupełnianie zdań o brakujące wyrazy albo wyrażenia przekształcanie zdań dopasowywanie podanych fragmentów do luk w tekście przenoszenie fragmentów na stronie we właściwe miejsca  Zawartość publikacji: książka dwa kursy multimedialne na płycie CD wraz z kodem umożliwiającym jednoczesną instalację kursu na komputerze, smartfonie albo tablecie z systemem Android

Szczegóły
Tytuł Gramatyka. No problem! Angielski. Mobilny kurs gramatyki + CD
Autor: Krzyżanowski Henryk
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: SuperMemo World Sp. z o.o.
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gramatyka. No problem! Angielski. Mobilny kurs gramatyki + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gramatyka. No problem! Angielski. Mobilny kurs gramatyki + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gramatyka. No problem! Angielski. Mobilny kurs gramatyki + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!