Czytaj więcej:
Gram w sylaby okładka

Średnia Ocena:

Gram w sylaby

Poznaj serię 7 zestawów edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym, tj. 7-9 lat - książka ebook plus gra edukacyjna! Prezentowana seria jest doskonałym uzupełnieniem szkolnego nauczania - dzieci przez zabawę doskonalą własne umiejętności. Podczas korzystania z zestawu nie ma czasu na nudę - w książce pdf znajdują się zadania z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą dołączonej gry jest też to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka ebook i gra stanowią integralną całość. Zbiór ma poręczny format pudełka, dzięki któremu można zabrać ze sobą w podróż.

Szczegóły
Tytuł Gram w sylaby
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania: 2014
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gram w sylaby pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gram w sylaby Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gram w sylaby PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • tomdra

    Mowa polski nie należy do łatwych – szeleszczące litery, skomplikowana gramatyka, całe szczęście, że zaczynamy od nauki sylab. W szkole zazwyczaj dzieci klaszczą w dłonie i dzielą na głos wyrazy, można również inaczej – prawdopodobnie wiele bardziej interesująco – poprzez grę planszową. „Gram w sylaby” przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia, chociaż my zalecamy nie czekać do szkoły podstawowej, a zacząć już w przedszkolu. Bawić może się 2-5 graczy, a czas rozgrywki to 20-40 minut. Gra z początku przypominała nam tradycyjną japońską pozycję „GO”, co prawda tam mamy deskę bambusową i ciężkie kamienie, lecz starczy spojrzeć na planszę z szachownicą a także na okrągłe żetony sylab, które układamy na polach. Podobieństwo to bardzo nas zachęciło do zabawy z mową polskim. Jest to oczywiście gra edukacyjna, zatem na pierwszym miejscu stawiamy naukę, a dopiero potem zabawę. Na cały komplet składają się gra planszowa i książeczka z zadaniami. Fragmentami gry są żetony – 75 szt. a także „deska goban”, czyli nasza plansza – może nie drewniana, lecz wykonana z dobrej jakości, twardej tektury. Żetony mieszamy razem i zakrywamy ich stronę z sylabą. Uczestnicy zabawy losują po 4 żetony z puli. Pierwszy z graczy wyciąga dodatkowy żeton i kładzie go na środku planszy na polu start. Teraz może dołożyć własną sylabę, aby utworzyć słowo. Podczas własnej kolejki można dodać więcej niż jedną sylabę, położyć ją w poziomie albo pionie, a także stworzyć kilka wyrazów w trakcie ruchu. Jeśli nie możemy ułożyć wyrazu, to kolejka przechodzi na następnego gracza. Kolejni gracze dokładają własne sylaby do żetonów leżących już na planszy, nie mogą rozpocząć nowego słowa w zupełnie innym miejscu. Wyłożone sylaby mogą służyć, jako początek nowego wyrazu, znajdować się w środku albo na jego końcu. Słowa mogą być odmieniane, lecz muszą mieć sens. http://mlodygiercownik.pl/2016/10/24/recenzja-gry-planszowej-gram-w-sylaby/

  • tomdra

    Przydaje się do nauki podstaw gramatyki, można klaskać w dłonie, lecz przyjemniej grać żetonami. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki albo zabawkę kreatywną - zapraszam i zalecam ten produkt!

  • Dorota Korczak

    Jak powszechnie wiadomo zabawa jest najprostszą, najszybszą i najprzyjemniejszą formą nauki, dlatego zalecam ten zbiór wszystkim rodzicom, których pociechy rozpoczynają własną szkolną przygodę. Nasze dzidziuś zrobiło dzięki tej grze naprawdę spore postępy, utrwaliło własną wiedzę, wyćwiczyło umiejętność sprawnego składania słów z sylab i czytania.

 



O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!