Czytaj więcej:
Gra o władzę okładka

Średnia Ocena:Gra o władzę

W zdominowanym przez facetów świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo rozpadło się, a kolejni kandydaci na partnerów obawiali się związać z inteligentną, przebojową kobietą.Z upływem lat Fiona zaczęła tracić nadzieję, że uda jej się poukładać sobie życie. Jednak czy naprawdę nie można mieć i kariery, i miłości? Czy każdy związek musi sprowadzać się do gry o władzę?

Szczegóły
Tytuł Gra o władzę
Autor: Steel Danielle
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Między Słowami
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gra o władzę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gra o władzę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gra o władzę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • tserda

  Historia, która wydaje się - wieje nudą i banałem. Chciałabym Was zapewnić drogie czytelniczki, że taka chłopczykowi błędną jest i nie powinna mieć miejsca, w przypadku tej powieści. Jest to historia od której nie mogłam się oderwać. Choć nie jestem wierną wielbicielką romansów, to ta jest niezwykła - prócz ciekawej historii ma mocne przesłanie – kariera i miłość czasem mogą iść w parze. Całość bardzo mi się podobała i oceniam 9/10. Odejmuję punkcik za taką sobie okładeczkę.

 • arlet

  zaciekawiła mnie ta książka ebook od samego początku bo ja sama jako dziewczyna staram się walczyć w dużym świecie facetów i zdobyć w nim poważana pozycję i stanowisko. Ta książka ebook na podstawie bohaterki idealnie prezentuje z jakimi kłopotami musi zmierzyć się kobieta. Idealnie mi się czytało i na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Od Fiony naprawdę paru niezłych sztuczek można się nauczyć.

 • Justyna Kostrzewa

  Dziewczyny w męskim świecie biznesu i korporacji zaczynają zdobywac coraz wyższe stanowiska i władzę. Przeczą tym samym utartym schematom, że mają zajmować się domem. Lecz czy w pewnym momencie nie zacznie dziewczynie tego brakować? Właśnie o tym jest ta książka ebook a jej bohaterka ma dużo wątpliwości co do własnych wyborów. NAprawdę idealnie się czytało. Gorąco zalecam wszystkim kobietom.

 • piosnka

  Nie sposób odmówić ebookom Danielle Steel tego szczególnego uroku który sprawia, że od lat zachwycamy się jej pisarstwem i nie wyobrażamy sobie by nie przeczytać od czasu do czasu jakiegoś tytułu tej idealnej autorki. "Grą o władzę" Danielle kontynuuje świetną pisarską passę - nieźle przedstawiona historia z miłością i sukcesem zawodowym w tle.

 • LeoniMa

  Choć bohaterkami powieści Steel są z reguły kobiety, tym razem bardzo wyraźnie uwypuklony zostaje wątek feministyczny. Fiona jest wyjątkowo utalentowaną prezeską idealnie prosperującej firmy, w związku z tym ma kłopoty. Niektórzy mężczyźni w zarządzie jej nie lubią, ponieważ jest lepsza od nich. Były mąż bardzo dynamicznie znienawidził ją i jej pracę, pragnąc dla niej lepszego życia bez wychodzenia z domu. Kilka lat po rozwodzie marzy jej się świeży facet u boku, lecz większość poważnych kandydatów obawia się związku z tak ambitną i wysoko postawioną kobietą. Innych przyciągają do niej głównie pieniądze. O szczęście zatem trudno. Steel ciągle podkreśla fakt, że bohaterka usiłuje łączyć pracę z życiem rodzinnym. Jak się potoczą dzieje tej zapracowanej kobiety? Czy wreszcie odnajdzie to, czego szuka? Zachęcam do lektury. Jedno jest pewne – nie można się od niej oderwać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!