Czytaj więcej:
Gra. Z klas(yk)ą w łóżku okładka

Średnia Ocena:Gra. Z klas(yk)ą w łóżku

Pożądanie, którego nie da się powstrzymać i pokrętne intrygi w brawurowej powieści opartej na klasyce romansu! Sebastian, Izabela, Marianna i Cecylia. Jedyny facet w tym gronie ... cyniczny, wyrachowany, bezwzględny. Miłuje tylko jedną osobę na świecie ... siebie samego. Trzy dziewczyny ... różnorakie pod niemalże każdym względem: wieku, pozycji społecznej, doświadczenia. Ich dzieje splotą się w skomplikowany węzeł. Tę czwórkę połączy gra. Miłosna i równocześnie brutalna, pozbawiona reguł, za to pełna ostrych fauli. Zdawać by się mogło, że pierwsi odpadną z niej początkujący gracze, ale los bywa przewrotny. Pewne jest jedno: wszyscy wezmą udział w rozgrywce na śmierć i życie. Kto zostanie na planszy? "Gra" to fanfic oparty na motywach znanej, wielokrotnie przenoszonej na ekran powieści Pierre’a Choderlosa de Laclos "Niebezpieczne związki". Profanacja? Szaleństwo? Herezja? Ależ tak! Te słowa pasują doskonale także do bohaterów omówionych przez Augustę Docher. Czy odważysz się zagłębić w ten świat razem z nimi? Tylko uważaj ... "Gra", jak to gra, potrafi wciągnąć i uzależnić! "Augusta Docher nie zwalnia tempa! Po "Rozdrożach" czyli wielbiciel ficition "Dziwnych losów Jane Eyre" przyszedł czas na "Grę", czyli współczesna wersję "Niebezpiecznych związków". Uwierzcie, klasyka w takim wydaniu wciąga, a historia omówiona przez autorkę nabrała kolorów, jest przepełniona emocjami i dramatami. Tutaj nic nie jest pewne i oczywiste. Dajcie wciągnąć się w tę grę. Serdecznie polecam!" K.N.Haner, autorka m.in. "Złego miejsca" "Nigdy nie byłam wielbicielką klasyki, jednak Augusta sprawiła, że chętnie dam jej kolejną szansę. Gra to mieszanka czegoś starego z czymś nowym, co mi osobiście bardzo odpowiada. Augusto niezła robota! Czytelniku, nie zastanawiaj się tylko czytaj, ponieważ ja bardzo polecam!" Małgorzata Falkowska, autorka książki "Ilias" "Życie w świecie elit bywa niełatwe, ciągłe intrygi, domysły i podchody. Nikt tu nie jest idealny, ale każdy ma własne pragnienia... On jest jeden, one są trzy... Jesteście gotowi na grę której przebieg Was zaskoczy?" Agnieszka Rybska, Blonderka.pl "Augusta Docher po raz następny stworzyła hymn pochwalny dla ponadczasowej klasyki romansu! "Gra" to wyjątkowo kunsztowna i brawurowa opowieść ukazująca przejmujący obraz życia pełnego egoizmu, intryg, kłamstw, zdrad a także manipulacji. Autorka z rozmysłem demaskuje jasną i ciemną stronę natury człowieka. Jestem pełna podziwu! Gorąco polecam!" Hanna Smarzewska, https://www.facebook.com/nieoceniampookladkach/ "Perfidne intrygi, mroczne tajemnice i znaczna dawka namiętności - następna "sprofanowana" przez autorkę klasyka to podróż przez ciemne dusze bohaterów. Nie polubicie ich. Lecz nie będziecie mogli się oderwać!" Dorota Lińska-Złoch, Przeczytanki.pl

Szczegóły
Tytuł Gra. Z klas(yk)ą w łóżku
Autor: Docher Augusta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gra. Z klas(yk)ą w łóżku pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gra. Z klas(yk)ą w łóżku Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gra. Z klas(yk)ą w łóżku PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!