Czytaj więcej:
Furtka do piekła okładka

Średnia Ocena:Furtka do piekła

Świat dużych pieniędzy i międzynarodowych struktur przestępczych, gdzie nie istnieje żadne tabu. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… Na miejsce rozbitej grupy przestępczej pojawia się świeża – jeszcze lepiej zorganizowana i dysponująca większymi środkami. Nie zmienia się także natura ludzka, co bezwzględnie wykorzystują twórcy struktur mafijnych. Grzeszne pragnienia? Marzenia o wiecznym życiu? To historia stara jak świat, zdaje się mówić Eva Minge w własnej najwieższej książce. I jednocześnie pokazuje, jak prosto się zagubić w regułach tej gry. Znana z "Gry w ludzi" Anna idzie za ciosem. Nie poprzestaje na udziale w rozbiciu grupy handlującej ludźmi, stworzonej przez jej byłego męża. Podejmuje współpracę z międzynarodowymi agencjami do ścigania przestępczości zorganizowanej, by w końcu postawić przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości szefów mafii, którzy wymyślili cały proceder. Ludzi, którzy sami siebie nazywają bogami. Po raz następny kładzie na szalę swoje życie, próbując dostać się na sam szczyt zbrodniczej machiny dzięki swej niepospolitej urodzie, bezpruderyjności, inteligencji i odporności na luksusy, które ten świat jej oferuje. Lecz pewność siebie gdzieś znika w trakcie gry, gdy Anna zdaje sobie sprawę, że nie przepracowała traumy dzieciństwa i traumy uczestnictwa w handlu ludźmi. Zapomina o ostrożności i zawodowych obowiązkach, kiedy jako płatna kobieta do towarzystwa zakochuje się w charyzmatycznej, pięknej i wyjątkowo bogatej Małgorzacie… Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… Zwłaszcza gdy ciągłe życie na krawędzi zmusza nas do łamania wszelkich tabu. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Furtka do piekła
Autor: Eva Minge
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Furtka do piekła pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Furtka do piekła Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Furtka do piekła PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Aneta

    „Poczuła raptem ekscytację. Coś w rodzaju dzikiej żądzy, swoisty zew krwi. Tak, wówczas zrozumiała, że jest na właściwym miejscu” To co przeżyła Anna w pierwszym tomie „Gry w ludzi”, spowodowało jej totalną przemianę i zamiast trzymać się z daleka od tego piekła, postanawia otworzyć furtkę, która zaprowadzi ją lub do piekła, lub do nieba, ale, jak się okaże to droga do tego pierwszego będzie pociągająca i fascynująca, a do tego drugiego może być tylko ułudą…. Decydując się na wniknięcie w struktury i przedostanie się do piekła pod przykrywką luksusowej kobiety do towarzystwa, nie spodziewa się, z czym i z kim przyjdzie jej się zmierzyć. Ludzie z którymi dane jej będzie współpracować,obcować,Ci których będzie musiała rozpracować i tych, których spotka, obdarzy uczuciami, nienawiścią, odrazą, zaciekawieniem albo wręcz fascynacją, a którzy będą uczestnikami tej przerażającej gry, każde z nich będzie miało niemały wpływ na Annę. Lecz czy pozytywny czy negatywny albo zaskakujący, o tym musicie przekonać się sami. Droga którą musi przebyć Anna w tej części, będzie jak bajka o kopciuszku, który z szarej myszki niespodziewanie wkracza w świat niewyobrażalnego bogactwa, niesamowitego piękna, a jednocześnie jest wabikiem, który prowadzi łatwo do piekła. Zepsuty świat bogactwa, luksusu, blichtru, targu cudowna i ogromnych pieniędzy. Żądza, przerażajace pragnienia i niesamowita, choć piekielna zabawa ludźmi. Duże WOW dla kolejnej książki Ewy Minge. Fabuła, akcja, bohaterowie a także osoby z pierwszych stron czasopism polskiego jak i zagranicznego formatu, idealnie zawoalowane w tej historii, to wszystko sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem. Zarówno bohaterowie, których poznaliśmy już w pierwszym tomie „Gra w ludzi” jak i całkiem nowe intrygujące postacie, tworzą nowe rozdanie w tej grze, lecz do samego końca, do ostatniej strony, nie wiadome jest kto jest wrogiem, a kto sprzymierzeńcem. A to sprawia, że autorka serwuje nam konkretne emocje związane z wyjaśnieniem tej sprawy. To książka ebook o tym jak prosto możemy dać się zwabić na piękno, luksus, bajeczne podróże, najładniejsze kreacje i najdroższe diamenty. Jak prosto możemy zapomnieć o tym co dla nas najważniejsze. Czasem to wszystko jest tylko omamem, drogą do piekła, z którego nikomu, lub tylko nielicznym uda się wydostać. I chociaż tak jak i w pierwszej części końcówka jest pewnego rodzaju zakończeniem, to nie jest prawdopodobnie całkowitym zamknięciem sprawy, o czym miejmy nadzieję dowiemy się w trzeciej części, której premiera jeszcze w tym roku! Zatem już teraz czekam z niecierpliwością! Gorąco zalecam i gratuluję autorce i wydawnicteu z okazji dzisiejszej premiery !!!

  • IPHONE_USER

    Wciągnęła mnie nawet bardziej niż pierwsza element „Gra w Ludzi”… No cóż, dzisiaj spania nie będzie 😉😉😉

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!