Czytaj więcej:
Franklin mówi przepraszam okładka

Średnia Ocena:Franklin mówi przepraszam

Świeża seria opowieści o Franklinie obejmuje książeczki oparte na odcinkach słynnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające pomysły głównego bohatera zachowują zatem nieźle słynny czytelnikom styl, nieodmiennie wywołując sympatię małych odbiorców i uśmiech dorosłych. Tym razem Franklin przekona się jak kluczowe są "magiczne" słowa, które powinno znać i używać każde grzeczne dziecko.

Szczegóły
Tytuł Franklin mówi przepraszam
Autor: Bourgeois Paulette, Clark Brenda
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Franklin mówi przepraszam pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Franklin mówi przepraszam Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Franklin mówi przepraszam PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • paula

  Pouczająca seria ebooków o przygodach żółwika Franklina. Krótkie historyjki z morałem. Na przykładzie wybranych przygód Franklina w łatwy sposób można zobrazować i wytłumaczyć dzidziusiowi zasady postępowania względem innych. Książeczka ma kilkanaście stron, jest więc doskonała jako historia do poczytania przed snem, na wakacjach albo w podróży. Cudownie zilustrowana. Jakość wykonania też oceniam bardzo wysoko, pomimo częstej eksploatacji stale wygląda idealnie. Gorąco polecam. Moje dzieci uwielbiają całą serię.

 • darkas

  Polecam. Krótkie lecz fajne opowiadanie. Ładne ilustracje. Kupiłam dla półtora rocznego synka.

 • P

  Bardzo fajna książka, super dla dzieci najmłodszych tj. 2-4 lata do czytania przez rodzica jak, również dla starszych dzieci do samodzielnego czytania, uczy dzieci nazywać własne emocje i uczucia, zalecam

 • majkasia

  pieknie wydana ksiazka z morałem , przedział wiekowy 3-7 lat

 • jolkamk3

  Wspaniałe ksiązki!Syn zachwycona!Bardzo kolorowe co zaciekawia 3 lataka!Szybka dostawa!Miła obsługa!

 • Mulin

  Krótka książeczka wprowadzająca dzieci w bajkowy świat, w którym – podobnie jak w naszej rzeczywistości – ważną rolę odgrywa magia. A dokładniej, magiczne słowa. Takie, jak „przepraszam”.Choć wiedzę zawartą w książeczce przekazujemy dzidziusiowi sami, to jednak atrakcyjne ilustracje i przystępna forma, wzmacniają wynik naszych starań. Kiedy Franklin wypowiada „przepraszam” dużo dzieci dokonuje swoistego rachunku sumienia, zapamiętując, że to małe słowo ma olbrzymią moc. Podobnie, jak przyjaźń, dzięki której przeprosiny Franklina są naprawdę szczere, mimo że ktoś musiał go na nie naprowadzić. To ostatnie z pewnością nie jest wadą – przecież każdemu przyda się przewodnik pomagający obrać właściwy kurs.Nawet, jeśli tym przewodnikiem jest żółw, bóbr, czy ślimak :-)

 • Izabela Kośnicka

  Od lat przygody tego żółwika poszerzają w zabawny sposób wiedzę o świcie. Dzięki tym cudownie ilustrowanym książeczkom każdy maluch nauczy się zachowania w różnorakich sytuacjach życiowych. Książeczki z tej serii mogą stać się punktem wyjścia do wyjaśnienia niełatwych ról życiowych: pojawienie się siostry, wyznanie miłości mamie, relacji z kolegami, punktualności i wielu innych.

 • Małgorzata Bartkowiak

  Książeczka ładnie ilustrowana. Napisana mową zrozumiałym dla małego dziecka. A co najistotniejsze niosąca naukę. Dzieci słuchają z zainteresowaniem. A przy okazji uczą się co znaczą słowa zaufanie i tajemnica.

 • Agnieszka Komoń

  W tej historii Franklin zdradza tajemnicę Misia ich wspólnym kolegom. Misio gniewa się na żółwika i nie chce się z nim więcej bawić. Mały ślimak podpowiada, aby Franklin przeprosił Misia. Wszystko kończy się dobrze, a maluchy uczą się, żenie wolno wyjawiać tajemnic, jeśli obiecaliśmy, że tego nie zrobimy, że mimo braku złych zamiarów, możemy kogoś zranić i że jeśli wtedy przeprosimy, są wielkie szanse, że przyjaciel wybaczy nam przewinienie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!