Czytaj więcej:
Forbidden love. We're just friends, right?. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:


Forbidden love. We're just friends, right?. Tom 1

Pierwsza miłość to nie taka łatwa sprawa Na pewno znacie te wszystkie romantyczne historie, w których książę na białym koniu odnajduje najładniejszą na świecie księżniczkę i ratuje ją przed złą czarownicą, a potem żyją razem długo i szczęśliwie... Emma Evans także znała podobne opowieści i długo w nie wierzyła. A później dorosła i zrozumiała, że pomiędzy baśnią a prawdziwym życiem jest przepaść. Że drogi do wielkiej miłości nie zawsze broni zła wiedźma. Że ON wcale nie musi być księciem, a ONA księżniczką. Wystarczył ułamek sekundy, by życie ułożonej Emmy zmieniło bieg. Jedno z pozoru nic nieznaczące spotkanie stało się początkiem historii, która rozłożyła ją na łopatki. Czy potyczka z przeznaczeniem i swóim sercem jest w ogóle możliwa? Co, jeśli zderzą się ze sobą z pozoru dwa tak różnorakie od siebie światy? Emma sądziła, że idealnie wie, czego chce, ale wówczas na jej drodze pojawił się pewny siebie Aaron Smith. On i jego przyjaciele wnieśli do jej życia chaos, ona natomiast okazała się wcieleniem spokoju, który leczył jego duszę. Pierwszy tom z serii We're just friends, right? Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Forbidden love. We're just friends, right?. Tom 1
Autor: Alex Tilia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: BeYA
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Forbidden love. We're just friends, right?. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Forbidden love. We're just friends, right?. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Forbidden love. We're just friends, right?. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • majukabooktok

  Współpraca Recenzencka { Wydawnictwo beya} PIERWSZA MIŁOŚĆ TO NIE TAKA PROSTA SPRAWA Na pewno znacie te wszystkie romantyczne historie, w których książę na białym koniu odnajduje najładniejszą na świecie księżniczkę i ratuje ją przed złą czarownicą, a potem żyją razem długo i szczęśliwe… Emma Evans także znała podobne opowieści i długo w nie wierzyła. A później dorosła i zrozumiała, że pomiędzy baśnią a prawdziwym życiem jest przepaść. Że drogi do wielkiej miłości nie zawsze broni zła wiedźma. Że ON wcale nie musi być księciem, a ONA księżniczką. Starczył ułamek sekundy, by życie ułożonej Emmy zmieniło bieg. Jedno z pozoru nic nieznaczące spotkanie stało się początkiem historii, która rozłożyła ją na łopatki. Czy potyczka z przeznaczeniem i swóim sercem jest w ogóle możliwa ? Co, jeśli zderzą się ze sobą z pozoru dwa różnorakie od siebie światy? Emma sądziła, że idealnie wie, czego chce, ale wówczas na jej drodze pojawił się pewny siebie Aaron Smith. On i jego przyjaciele wznieśli do jej życia chaos, ona natomiast okazała się wcieleniem spokoju, który leczył jego duszę. 𝐑𝐞𝐜𝐞𝐧𝐳𝐣𝐚 Pierwszy raz spotkałam się z twórczością tej autorki i mogę szczerze powiedzieć że ta książka ebook była cudowna, styl pisania okładka jak i fabuła bardzo mi się podobała a dialogi między bohaterami też bardzo nieźle wykreowane. Całą książkę naprawdę dynamicznie się czytało co również jest na plus u mnie ze względu na to że lubię krótkie rozdziały. Relacja między Emmą a Aaronem rozwijała się powoli ale bardzo romantycznie, mimo że Aaron nie przypasował mi na początku ze względu na jego stosunek do Emmy do w połowie książki zmieniłam zdanie i stał się jednym z wielu moich książkowych mężów. Zakończenie + bonus totalnie mnie wzruszył więc nic więcej dodać. Bardzo zalecam !!! • Ocena: 5/5 ⭐️

 • Klaudia

  Ig: moonlight.by.book "𝑻𝒚, 𝒋𝒂𝒌 𝒏𝒊𝒌𝒕 𝒘𝒆 𝑾𝒔𝒛𝒆𝒄𝒉ś𝒘𝒊𝒆𝒄𝒊𝒆, 𝒛𝒂𝒔ł𝒖𝒈𝒖𝒋𝒆𝒔𝒛 𝒏𝒂 𝒔𝒘𝒐𝒋ą 𝒎𝒊ł𝒐ść." 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐤𝐚: @alextilia.autor 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: @wydawnictwo.beya 𝐌𝐨𝐣𝐚 𝐨𝐜𝐞𝐧𝐚: ♾️/5 [♡recenzja]☾⋆𐙚₊˚⊹ ᡣ𐭩 🩷 Starczyła tylko chwila, żeby w życiu Emmy zmieniło się tak wiele. Pewnego dnia wpada na chłopaka w galerii i mogłoby się wydawać, że to tylko chwilowe nic nieznaczące spotkanie. Jednak na rozpoczęciu roku w nowej szkole, kiedy nowo pozna kobieta proponuje, że zapozna ją z jej grupą przyjaciół, nie ma pojęcia, iż będzie w niej też chłopak, którego nagle spotkała wcześniej i zapadł jej w pamięć... 🤍 Jak to się wszystko dalej potoczy? Zachęcam was do przeczytania, żeby się dowiedzieć ;) 🩷 Uwielbiam Bohaterów!! Autorka ich idealnie wykreowała. Są bardzo comfort postaciami i dałabym wiele, żeby mieć takich przyjaciół w prawdziwym życiu. Za to Aaron Smith to mój świeży książkowy mąż. 🤍 Fabuła jest bardzo wciągająca i co chwila byłam ciekaw, jak to się wszystko dalej potoczy i co się wydarzy. Emocji też nie brakuje, było dużo tych pozytywnych, lecz czasami popłynęły mi też łzy. 🩷 Styl pisania autorki jest świetny. Czytając przewijałam strony jedna za drugą. Przez lekturę się płynie i nie można się oderwać gwarantuję wam to!!! 🤍 Naprawdę idealnie spędziłam czas z tą książką, a wam Bardzo ją Polecam. Jeśli lubicie motyw friends to lovers to konieczne ją przeczytajcie!! [Współpraca barterowa z @wydawnictwo.beya ]

 • Natasza

  Ig: zakleta .w.ksiazkach ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ [ᴡꜱᴘóᴌᴘʀᴀᴄᴀ ʀᴇᴄᴇɴᴢᴇɴᴄᴋᴀ] • ᴛʏᴛᴜᴌ • Forbidden love • 4.75/5⭐️ • ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ • Forbidden love. Zakazana miłość. Myślicie, że przed poczuciem prawdziwej miłości można uciec, uchronić siebie albo kogoś? Jeśli wasza odpowiedź, mówi jasno, że tak, to zdradzę Wam, że główni bohaterowie myśleli podobnie. Czy wyszło im to na dobre? Ta książka ebook wam udowodni, że prędzej czy potem nie będziecie w stanie uciec przed uczuciem. Aaron i Emma również się o tym przekonali.. Historię tej dwójki czytałam jeszcze za czasów kiedy była dostępna na Wattpadzie i już wówczas była to książka, którą czytało mi się z przyjemnością pomimo, że nie jestem największą wielbicielką tej platformy. Najbardziej w pamięć zapadła mi nie tylko główna bohaterka , lecz i jej cudowni przyjaciele, którzy mimo wzlotów i upadków w ich relacji byli dla siebie wsparciem. Siedem osób a także siedem kompletnie innych charakterów ,razem tworzyli układankę, a każda z postaci była jej istotnym elementem. Aaron Smith a także Emma Evans. Dwa różnorakie uniwersum, które pokazały, że mimo chęci odpuszczenia trzeba zawsze walczyć do końca. Całą lekturę przeczytałam w niespełna dwa dni i mogę stwierdzić, że zakończyłam ją z szerokim uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję, że autorka zaczęła następny tom tej historii bo po chwili namysłu, jestem bardzo interesująca dalszych losów naszych bohaterów. Tutaj serdecznie dziękuję autorce a także wydawnictwu za możliwość recenzowania książki, która udowodniła ,że o miłość trzeba walczyć.

 • Natasza

  ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ [ᴡꜱᴘóᴌᴘʀᴀᴄᴀ ʀᴇᴄᴇɴᴢᴇɴᴄᴋᴀ] • ᴛʏᴛᴜᴌ • Forbidden love • 4.75/5⭐️ • ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ • Forbidden love. Zakazana miłość. Myślicie, że przed poczuciem prawdziwej miłości można uciec, uchronić siebie albo kogoś? Jeśli wasza odpowiedź, mówi jasno, że tak, to zdradzę Wam, że główni bohaterowie myśleli podobnie. Czy wyszło im to na dobre? Ta książka ebook wam udowodni, że prędzej czy potem nie będziecie w stanie uciec przed uczuciem. Aaron i Emma również się o tym przekonali.. Historię tej dwójki czytałam jeszcze za czasów kiedy była dostępna na Wattpadzie i już wówczas była to książka, którą czytało mi się z przyjemnością pomimo, że nie jestem największą wielbicielką tej platformy. Najbardziej w pamięć zapadła mi nie tylko główna bohaterka , lecz i jej cudowni przyjaciele, którzy mimo wzlotów i upadków w ich relacji byli dla siebie wsparciem. Siedem osób a także siedem kompletnie innych charakterów ,razem tworzyli układankę, a każda z postaci była jej istotnym elementem. Aaron Smith a także Emma Evans. Dwa różnorakie uniwersum, które pokazały, że mimo chęci odpuszczenia trzeba zawsze walczyć do końca. Całą lekturę przeczytałam w niespełna dwa dni i mogę stwierdzić, że zakończyłam ją z szerokim uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję, że autorka zaczęła następny tom tej historii bo po chwili namysłu, jestem bardzo interesująca dalszych losów naszych bohaterów. Tutaj serdecznie dziękuję autorce a także wydawnictwu za możliwość recenzowania książki, która udowodniła ,że o miłość trzeba walczyć.

 • anonymous

  Historia, którą czytałam na wattpadzie, teraz stoi na bibliotece w odsłony papierowej z moim logo. To coś więcej, więcej niż tylko literki na papierze, więcej niż zwykła książka… 344 strony do kochania <3 Komfort, słowo które doskonale omawia całą historię dzieciaków. Emma na ostatni rok nauki zmienia szkołę, dynamicznie poznaje świeżych ludzi, a także kapitana ekipy koszykarskiej - Aarona. Kobieta wpada na niego w galerii, więc mają bardzo interesujący początek znajomości. Jednak razem z grupą przyjaciół zaczynają się lepiej poznawać. Główni bohaterowie to takie moje dwa słoneczka! Rozwój ich relacji przypomina mi rozkwitanie kwiatów, powoli, delikatnie, a na koniec wychodzi coś pięknego! Mimo wlotów i upadków, łez i zawodów, strachu i bezradności odnaleźli własne szczęście!!! Jak sekrety wpłyną na relacje bohaterów? Co stanie im na przeszkodzie? Wszystkiego dowiecie się sięgając po „Forbidden Love”. Styl pisania autorki jest bardzo przyjemny, delikatny i subtelny. Prowadzi ona fabułę w sposób bardzo wciągający, tak, że nie możecie oderwać się od lektury. Książka ebook ma piękny klimat: szkoła, wyjazd na domek, imprezy… jednak pojawia się tutaj też zazdrość, zakazane relacje, złamane serca, sekrety i dużo innych motywów, to wszystko prezentuje nam to realia życia nastolatków. Jeśli szukacie, książki z sporą ilością cudownych cytatów a także taką, która stanie się waszą bezpieczną przystanią trafiliście idealnie!

 • Klaudia

  4.25/5⭐️ Kilka pierwszych epizodów książki czytałam jakiś czas temu na wattpadzie i muszę przyznać, że mi się naprawdę spodobała ta historia. A w papierze okazała się być jeszcze lepsza. Historia Aarona i Emmy jest przeurocza! Ta historia miała w sobie mnóstwo pięknych cytatów. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tego. Na praktycznie każdej stronie było coś wartego zaznaczenia, ale mi nie starczyło znaczników, żeby je zaznaczyć, bo miałam wybrany tylko jeden kolor. Pierwsze przyjaźnie i miłości, ostatnia klasa liceum, 𝐤𝐨𝐬𝐳𝐲𝐤𝐚𝐫𝐳, wiele akcji losy się w 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞 - to wszystko znajdziecie w tej książce. Główną bohaterkę polubiłam tak naprawdę od pierwszych stron. Poczułam z nią więź, bo w wielu sytuacjach jak i w codziennym życiu, zachowywała się tak jak ja. Emma czytała książki i nie gryzła się w język. Żyła w własnej bańce z której wyciągnął ją pewien chłopak. Aaron - kocham go! Pomimo tego, że prawdę kilka razy mnie wkurzył to i tak był strasznie słodki. I tak na koniec chce wam powiedzieć, że warto przeczytać tę historię. To ona nieustanna się moją 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐭𝐚𝐧𝐢𝐚. [współpraca barterowa]

 • Jolanta

  Historia Emmy i Aaron skradła moje serduszko i na pewno zostanie w nim na długo! Zaczynając ją, nie miałam dużych oczekiwań, a dosłownie zakochałam się w niej, o czym świadczy ilość znaczników, których zu��yłam w trakcie. Nie mam tej książce pdf nic do zarzucenia. Czytało mi się ją strasznie miło i całkowicie się w niej zatopiłam! Autorka na idealny styl pisania. Książka ebook ma idealną długość a także krótkie epizody i jest idealnie poprowadzona, przez co, gdy odkładałam ją, chociaż na chwilę to non stop o niej myślałam. Nie jest stereotypową historią z wattpada i nie raz można się pozytywnie zdziwić akcją. Bohaterzy są cudni. Osobiście zakochałam się w ich relacji. Nie jest ona przesłodzona, ale doskonale urodzą i dzięki temu prawdziwsza. Główni bohaterzy należą do paczki przyjaciół, którzy całkowicie mnie w sobie rozkochali. Jest to idealna młodzieżówka, dla której warto zerwać nockę! Lećcie czytać!! Buziaczki these.books.are.mine💜

 • Zuza

  przedpremierowa recenzja | 𝐅𝐎𝐑𝐁𝐈𝐃𝐃𝐄𝐍 𝐋𝐎𝐕𝐄 - 𝐀𝐥𝐞𝐱 𝐓𝐢𝐥𝐢𝐚 5/5 [ współpraca reklamowa z @wydawnictwo.beya ] "𝐅𝐨𝐫𝐛𝐢𝐝𝐝𝐞𝐧 𝐋𝐨𝐯𝐞" to ksiażka, w której zakochałam się od pierwszych stron! Pierwszy tom serii "We're just friends, right?". Bardzo nieźle i miło mi się czytało, pochłonęłam w dwa dni. Naprawdę, nie mogłam się oderwać. Jednym z głównych motywów w tej ksiażce jest friends to lovers, który uwielbiam i został tu bardzo nieźle opisany! Relacja między głównymi bohaterami jest piękna i zdrowa. Arrona zdecydowanie mogę nazwać moim świeżym mężem ksiażkowym. Mega cute jest ta ksiażka. Gwarantuję, że nie będziecie się na niej nudzić. Z czystym sercem mogę Wam to polecić! Bardzo, bardzo mi się podobało! Wyczekuję z niecierpliwością drugiego tomu.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!