Czytaj więcej:
Forbidden Desire okładka

Średnia Ocena:Forbidden Desire

Książka ebook autorki serii „Rodzina Santo” i „Zemsta Castillo”! Zakazany romans z różnicą wieku i motywem hate-love!  Gdy Grigorij Ivanow wpada w kłopoty, postanawia zapewnić najmłodszej siostrze bezpieczeństwo. Tym metodą osiemnastoletnia Ellie staje się żoną jednego z najbardziej rozchwytywanych kawalerów w mieście – Artura Williamsa. Artur wcale nie chciał się żenić. A już na pewno nie z przymusu i w dodatku z najmłodszą od siebie o trzynaście lat nastolatką. Nie dość, że musi poślubić obcą dziewczynę, to jeszcze będzie odpowiedzialny za jej bezpieczeństwo. Do tego wszystkiego dochodzi zasada: żadnego kontaktu fizycznego. Z tym jednak facet nie będzie miał problemu – w końcu jego przyszła małżonka jest dla niego zdecydowanie za młoda. Chcąc nie chcąc, para zaczyna spędzać razem coraz więcej czasu. Zazwyczaj wspólne chwile mijają im na kłótniach, jednak Artur dynamicznie zdaje sobie sprawę z tego, że Ellie to nie dziecko, tylko atrakcyjna młoda kobieta. Kobieta, której ze względu na różnicę wieku nie powinien pragnąć. Ale czy na pewno?                                                                                                                  Powyższy opis pochodzi od Wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Forbidden Desire
Autor: Bruckner Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Forbidden Desire pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Forbidden Desire Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Forbidden Desire PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Karolina Koziar

    Grigorij Ivanow wpada w problemy i chcąc zapewnić własnej siostrze bezpieczeństwo szantażuje Artura Williamsa nagraniami rozmów, które prowadzili podczas interesów. W świeżych okolicznościach rodzinny biznes Artura może utracić zbyt dużo jeśli wizerunek firmy zostanie oczerniony. Zdaniem Ivanowa jedynym wyjściem jest ślub tej dwójki, a sam zniknie, by wszystko poukładać. Tym samym Ellie zostaje wrzucona pod skrzydła ochrony Artura Williamsa. Faceta o trzynaście lat starszego od siebie i który... nie chce mieć z nią nic wspólnego. Osiemnastolatka wydaje się być niewinna i bezbronna w świeżych okolicznościach i równie zniechęcona do ślubu jak on. Jego prawdziwy instynkt obrony natomiast włącza się w najmniej oczekiwanym momencie prowadząc ich obydwu w podróż, której nigdy by się nie spodziewali... Kto wyjdzie ze złamanym sercem z tego układu? Nie wiem czy znajdzie się tu osoba, która nie polubi Ellie. Mimo własnego młodzieńczego wieku jest bardzo dojrzałą kobietką. W dodatku z poczuciem humoru i ognistym temperamentem. Już jej dzieciństwo nie było słodkie i kolorowe, a teraz, kiedy osiągnęła pełnoletność życie mocno utrudnia jej przyszłość. Artur natomiast- nie jest postacią, którą polubiłam od razu, lecz jestem w stanie zrozumieć jego zachowanie. Potyczka serca z rozumem nigdy nie jest łatwa, a on jest tego idealnym przykładem. Jego zmiana z każdym rozdziałem, emocje jakie odczuwał, troska i zmartwienie czy budowany dystans i obawy były w pełni uzasadnione. Czy w takim razie uczucia, jakie rodzą się w układzie, jaki zawarli będą głębokie i trwałe do tego, by wybudować na nich zdrowy związek, czy znikną w chwili, kiedy umowa wygaśnie? Teraz powiem Wam coś za co pewnie oberwę, ALE na chwilę obecną sama zastanawiam się, która odsłona Pani Agnieszki i jej propozycji książkowych bardziej mi się podoba. Czy ta niebezpieczna z pogrążonymi w mroku bohaterami czy ta w odsłony romansu z dużą różnicą wieku. Obie są emocjonujące, grzeszne i niesztampowe i po każdą sięgam z przyjemnością. Teraz w dodatku przebieram nogami na myśl, jakie jeszcze możliwości w sobie ukrywa i w jakim kierunku poprowadzi fabułę. Ta historia jest wprost oszałamiająca. Złożone charaktery, absolutnie odmienne, lecz z olbrzymią chemią pomiędzy nimi, mały tragedia w tle okraszony niebezpieczeństwem i intymne chwile przez które nie pragniesz odłożyć jej na bok. Historia o samotności, odrzuceniu i potrzebie bycia dla kogoś najważniejszym. O silnych więzach rodzinnych, niespełnionych marzeniach i pragnieniach. O absolutnym poświęceniu i lojalności. O magnetycznym uzależnieniu od drugiego człowieka... Czego pragnąć więcej? Piekielnie się cieszę, że Pani Agnieszka zdecydowała się wyjść z własnej strefy komfortu i pozwoliła poznać się czytelnikom w szerszym gronie powieścią jednotomową. Jestem przekonana, że dużo z Was niedługo podzieli moje zdanie na ten temat. #piekielniepolecam

  • Karolina

    To już jest moje kojene spotkanie z twórczością autorki. Tym razem nie jest to mafia. Tutaj mamy różnice wieku a także motyw hate -love. Autorka stworzyła całkiem nową historię, przy której nieźle się bawiłam. "Forbidden Desire" jest kolejną historią, którą wzięłam pod własne skrzydła. Z przyjemnością mogę stwierdzić, że biorę wszystko w ciemno z pod pióra Agnieszki. Spędziłam od samego początku z historią miłe chwile. Od pierwszej strony mnie ona wciągnęła. Nie mogłam się od niej po prostu oderwać. Wertowałam kartkę za kartką tylko, aby dowiedzieć się jak potoczy się relacja głównych bohaterów. Nie było mi prosto dotrwać do końca ponieważ nie chciałam się żegnać z bohaterami. Pokochałam ich wszystkich chociaż o niektórych nie powinnam nawet wspomnieć ponieważ nie warto sobie psuć nerwów 🤭 Muszę przyznać, że autorka zaskoczyła mnie tą książką. Fabuła jest dość zawiła i nieprzewidywalna. Sama idea małżeństwa z nieznajomym jest zaskakująca. Ellie jest dość upartą osobą, odważną, impulsywną, piękną a także potrafi walczyć o własne a przede wszystkim wie kiedy pokazać pazurki. Natomiast Artur to męski facet , pracoholik,stanowczy,dominujący a także oddany własnej rodzinie. Czytałam tą książkę z wielkim zainteresowaniem. Dostaniemy tutaj sporą dawkę humoru ciętych ripost, miłość , namiętność,pożądanie a także będzie momentami niebezpiecznie a akcja nie będzie zwalniała tępa. Relacja pomiędzy bohaterami rozwija się swoim tempie. Gdy już myślałam, że wszystko idzie po mojej myśli autorka skrupulatnie wyprowadziła mnie w pole. Wielokrotnie mocno zabiło mi serce. Momentami dostawałam palpitacji serce. Artur i Ellie to mieszanka wybuchowa. Przy nich nie zaznacie nudy. Zapnijcie pasy ponieważ będzie gorąco.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!