Czytaj więcej:
Finalistka okładka

Średnia Ocena:Finalistka

Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami opowieść o fascynacji, która przerodziła się w obsesję i zakończyła zbrodnią, niszcząc na zawsze życie wielu osób. Lata dziewięćdziesiąte. Do redakcji lokalnej czasopisma wpada wzburzony facet i żąda od jednej z dziennikarek, żeby skontaktowała go z Agatą Szklarską – Miss Polski, która po latach spędzonych za oceanem wróciła właśnie do kraju. Darek koniecznie musi się z nią spotkać. Już od dawna czekał na dobrą okazję, aby powiedzieć jej coś bardzo ważnego. Teraz wreszcie nadszedł odpowiedni moment… "Wciągająca i przerażająca. Po tej lekturze słowo „miłość” nabiera nowego znaczenia.  Życie napisało nieprawdopodobną historię. Magdalena Majcher wybornie przelała ją na papier. Polecam!" – Max Czornyj "Akcja tej książki sięga czasów, gdy pojęcie stalkingu nie działało w polskim kodeksie karnym. Ta historia jest tym straszniejsza, że i obecnie może się przydarzyć każdej z nas." – Magdalena Majcher

Szczegóły
Tytuł Finalistka
Autor: Majcher Magdalena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Finalistka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Finalistka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Finalistka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • OlaZuch

    "Finalistka" to najwieższa opowieść Magdaleny Majcher z serii true crime. Jest naprawdę gorącą, niczym poranne bułki z piekarni 😉 ponieważ własną premierę miała wczoraj! Dlaczego więc ja już was pytam czy przeczytaliście? Ponieważ obok tej książki nie można przejść obojętnie. A tym bardziej oderwać się od niej gdy już zaczniecie! Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia o zauroczeniu, które przerodziło się w obsesję. Pozornie niewinne uczucie przeradza się w niebezpieczna fascynacje która obezwładnia umysł, a ciało pcha do czynów których potem możemy jedynie żałować. Nic innego nie można już zrobić. Darek nie myśli o nikim innym. Tylko ona się dla niego liczy. To dla niej może godzinami stać w bezruchu, to dla niej spisał bajkę, to ona zawładnęła jego sercem i duszą. A teraz ponownie wróciła do kraju. Jego Agata. Koniecznie musi się z nią spotkać i powiedzieć że kocha, że czekał, że teraz mogą być już razem! To były lata dziewięćdziesiąte, nikt nie słyszał jeszcze o czymś takim jak "stalking". Info takie jak adres czy telefon danej osoby nie należały do tych niełatwych do zdobycia. Nasza prywatność była na wyciągnięcie ręki. Agata jest młodą kobietą przed którą świat stanął otworem. W końcu nie każda modelka może się pochwalić tytułem miss! Głuche telefony, dziwne listy, poczucie bycia obserwowaną to sygnały które Agata ignoruje, z czasem to mija, a ona nie stoi przecież w miejscu. Tylko czy on o niej zapomni? Książki Magdaleny Majcher z tej serii czyta się jednym tchem. Nie sposób oderwać się od historii która miała własne prawdziwe oblicze. Autorka w niezwykły sposób przelewa je z suchych artykułów czasopism na kartki w ebookach oddając głos bohaterom. Ich myśli i słowa stają się prawdziwe. Słyszymy je, widzimy te gest jakbyśmy stali zupełnie obok. Ta historia staje się prawdziwą a my jesteśmy jej częścią. To bardzo trudne przedstawić wam co się czuje podczas czytania tej książki! Dlatego gorąco zachęcam was do sięgnięcia po tą historię ❤️ Gwarantuje że nie będziecie mogli się od niej oderwać nawet na moment, a potem przez długi czas będziecie rozmyślać czy można było zrobić coś aby zapobiec tej tragedii.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!