Czytaj więcej:
Fabian Risk. Tom 3. Osiemnaście stopni poniżej zera okładka

Średnia Ocena:Fabian Risk. Tom 3. Osiemnaście stopni poniżej zera

Po szalonym pogoni dwóch samochodów przez centrum Helsingborga jedno z aut wpada do basenu portowego. Wszystko wskazuje na wypadek, lecz wkrótce się okazuje, że kierowca samochodu, słynny przedsiębiorca w branży IT i autor słynnej gry na telefon, był martwy już od wielu tygodni, a jego zwłoki zostały zamrożone. Jest początek maja i od zdarzeń omówionych w Ofierze bez twarzy minęły niemal dwa lata. Od paru miesięcy w wydziale kryminalnym policji panuje niespotykany spokój. Fabian Risk wykorzystuje ten czas na próbę polepszenia stosunków w własnej rodzinie, lecz zarówno on, jak i jego koleżanki zaczynają się nudzić, choć nikt z nich nie odważyłby się wypowiedzieć tego na głos. Kiedy więc na ich biurkach ląduje zagadka zamrożonego milionera, wszyscy myślą to samo: nareszcie. Rozpoczyna się potyczka z czasem, w której nic nie okazuje się takie, jakim się z początku wydawało. Wkrótce sprawy przybierają tak nieoczekiwany obrót, że Fabian przestaje wierzyć w własny swój osąd. Zarazem ma świadomość, że jeśli dynamicznie nie znajdzie rozwiązania, w zamrażarce wyląduje następna ofiara. „Osiemnaście stopni poniżej zera” to mroczny kryminał opowiadający o pogoni za bezwzględnym mordercą. To zarazem trzecia element w serii ebooków o Fabianie Risku, bohaterze bestsellerowych  powieści „Ofiara bez twarzy” i „Dziewiąty grób”.

Szczegóły
Tytuł Fabian Risk. Tom 3. Osiemnaście stopni poniżej zera
Autor: Ahnhem Stefan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Fabian Risk. Tom 3. Osiemnaście stopni poniżej zera pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Fabian Risk. Tom 3. Osiemnaście stopni poniżej zera Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Fabian Risk. Tom 3. Osiemnaście stopni poniżej zera PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Izabela Łęcka

    Tak się składa, że szukam książki dla koleżanki. Koleżanka potrzebuje czegoś, co pozwoli jej oderwać się od kłopotów dnia codziennego, co nie będzie zbyt intelektualne, a jednocześnie co wciągnie. I taka jest ta książka. Doskonała dla niej ;) Analizując ten thriller, trzeba stwierdzić, że nie jest to konstrukcja oryginalna, ani krok naprzód w rozwoju powieści kryminalnych, To wzorzec Mankellowski, tylko że powielono w nim wątki osobiste i kryminalne. Chodzi mi o kłopoty policjantów. U Mankella w każdym tomie był jeden przestępca, który reprezentował jakąś ciemną stronę współczesnego życia kryminalnego Szwecji i jeden kłopot osobisty Wallandera. I tyle było aż nadto dla czytelnika. Ponieważ w kryminałach trzeba się skupić na zbrodni i poszukiwaniu mordercy. To zajmuje wszystkie nerwy czytelnika. Na sprawy osobiste pozostaje mniej miejsca. Ahnhem postanowił w jednej powieści wstawić dwie grupy przestępstw, obie mrożące krew w żyłach i kłopoty dwojga policjantów - każdy kłopot był inny. To mnie rozpraszało w czytaniu przez dłuższą element książki i to sądzę za wadę tej powieści. Nie wiem jak to było w poprzednich tomach, ponieważ ich nie czytałam. W każdym razie wreszcie udało mi się skupić na akcji i wtedy czytanie poszło mi błyskawicznie. Idealnie spędziłam czas! Zbrodnie są ciekawe, nowoczesne. Ostrzegają przed ujawnianiem danych w sieci a także każą zadbać i obserwować młodzież.... Fan thrillerów zazwyczaj pragnie wartkiej akcji, która nie da mu się oderwać od książki.

  • Anonim

    super

  • Nerw Słowa

    To chyba będzie mój Zagraniczny Kryminał Roku - ponieważ Ahnhem stale utrzymuje ten sam bardzo wysoki poziom. Idealna rozbudowa bohaterów, bardzo wiarygodny wątek rodzinny i tworzenie relacji pomiędzy postaciami, wciągająca akcja i zagadka, której nie będziemy w stanie rozwiązać tak długo, aż twórca nie zdecyduje, że chce nam na to pozwolić. Zdecydowanie zalecam wszystkim fanom kryminałów. A po nieco dłuższą recenzję zapraszam na Nerw Słowa: http://nerwslowa.blogspot.com/2017/04/kryminalny-weekend-15-poziom-utrzymany.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!