Czytaj więcej:
Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary okładka

Średnia Ocena:Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary

Dlaczego ludzie łączą się w pary? Czy dziewczyny i mężczyźni pragną tego samego? Czy wierność leży w naszej naturze? Dlaczego seks jest dla nas tak ważny? Co prowadzi do romansów i dlaczego dochodzi do zdrad? Czy przyjaźń pomiędzy dziewczyną a facetem jest możliwa?Światowej sławy psycholog David M. Buss podjął niełatwe zadanie zbadania i wytłumaczenia, dlaczego – mimo chęci i starań – tak nierzadko ponosimy porażkę, próbując zbudować trwały i wartościowy związek z ukochaną osobą. Nawiązując do zachowań seksualnych i partnerskich obserwowanych u różnorakich gatunków zwierząt a także opierając się na efektach rozległych badań nad 10 000 osób w różnorakim wieku pochodzących z trzydziestu siedmiu kultur świata, wskazuje mechanizmy leżące u podstaw strategii zachowań partnerskich ludzi. Opisuje pomiędzy innymi źródła tych zachowań, przyczyny konfliktów płci, powody podejmowania przelotnego seksu, ukryte strategie seksualne stosowane przez dziewczyny czy sekrety doboru seksualnego ludzi. Dzięki Ewolucji pożądania – jednej z najciekawszych na świecie prac z psychologii ewolucyjnej – dowiadujemy się, w jakim stopniu to my, za pośrednictwem umysłu, kierujemy naszym ciałem, a w jakim jest dokładnie na odwrót.

Szczegóły
Tytuł Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary
Autor: Buss David M.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Olpol98

  Książka ebook bardzo interesująca i konkretna. Zawiera bardzo wiele ważnych rzeczy wartych głębszej refleksji. Momentami zaskakująca choć jak dla mnie za wiele w niej nawiązań do świata zwierząt, mimo to zalecam dla osób, które interesują się psychologią i psychoseksuologią.

 • Dominik Naurecki

  Książka ebook trafnie omawia nasze zachowania. Jeżeli ktoś lubi tematykę psychologiczną albo chce dowiedzieć się dlaczego robi pewne rzeczy to ta książka ebook jest obowiązkowa.

 • justyna21041998

  Zalecam tę książkę osobom, które mają kłopot w odnalezieniu przyczyny własnych seksualnych czynności i przyzwyczajeń

 • millakhi

  Autora tego poradnika znam nie od dziś. Wilokrotnie czytałam rozważania psychologa, Davida M. Bussa, który jest słynny na całym świecie. W własnych publikacjacj twórca porusza głównie temat relacji damsko- męskiej. Jednkaże sięga do niej bardzo głęboko, bo zastanawia się dlaczego ludzie w ogóle łączą się w pary? a także dlaczego tak się dzieje, że wybieramy akurat takiego partnetra czy innego?. Zdecydwoanie książka ebook jest bardzo ciekawa, a mowa autora błyskotliwy i dający do zastanowienia. Zalecam wszystkim, którzy lubią takiego rodzaju poradniki. Nie będziecie zawiedzeni!

 • Monika Okulus

  Książka ebook jest niesamowita. Kompletna wiedza naukowa, która odkrywa fakty tak rzeczywiste dla naszej seksualności i nie tylko, że nie można się iderwać od czytania. Zalecam

 • Sylwia Mrona

  Bardzo lubię czytać książki psychologiczne, szczególnie jak są spisane z myślą o osobach, które tą dziedziną nauki zajmują się czysto hobbistycznie. Książka ebook bardzo ciekawa, porusza temat, który interesuje większość z nas, a na pewno większość kobiet. Zalecam - czyta się lepiej niż niejedną książkę z gatunku literatury pięknej.

 • mysiaholi

  Fascynująca lektura i z pewnością może zainteresować większość z nas. W końcu prawdopodobnie każdego interesuje, czemu wybiera się tą a nie inną osobę, co o tym decyduje? Psychika ludzka wydaje się być nieprzewidywalna i niezbadana. Czy rzeczywiście? Dużo tutaj ciekawostek i frapujących wniosków. Niektóre mocno zaskakują. Bardzo zalecam tą książkę!

 • Pimka123

  Interesująca i fascynująca lektura - życiowa jak żadna inna. Warto mieć w domu takie coś - na pewno przyda się obydwu partnerom. Ja mam i nie żałuje - bardzo przydatna zaraz po Starowiczu, którego uwielbiam. "Ewolucja pożądania" pomaga poznać i zrozumieć, ponieważ przecież mężczyźni są z Marsa a dziewczyny z Wenus. Wartościowa książka.

 • Amazuri

  "Ewolucja pożądania" to książka, w której na podstawie wieloletnich badań na wielu grupach osób, Buss podjął się opisania psychologii tworzenia związków pomiędzy ludźmi. Książka ebook porusza m.in. takie tematy, jak seksualność partnerów, zdrady, wybór partnerów, oczekiwania w związku. Bardzo solidny kawał psychologicznego podejścia do relacji partnerskich.

 • Agnieszka Rzepecka

  Czytałam zwykłą "Ewolucję pożądania" Buss David M. Tak więc wzięłam się też za tą lekturę. Książka ebook bardzo ciekawa, przydatna przy pisaniu różnorakich prac a także dla czytania z ciekawości. Interesująca treść, w książce pdf jest wiele ciekawych tematów ponad którymi można się dłużej zastanowić. Polecam, jest co czytać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!