Czytaj więcej:
Erotyka twoja i moja okładka

Średnia Ocena:Erotyka twoja i moja

Dziewczyna nie jest ciałem -Jest kolorami i wyobraźniąPrzedstawiamy Państwu debiut poetycko - malarski Katarzyny Gołąbek z Bielska - Białej.Pan Jerzy Koperski Prezes Fundacji Sztuki na rzecz "Integracji", gdzie poetka przed kliku laty planowała wydać tomiki wierszy, ten duży animator rozwoju poezji w Polsce,  prowadzący "Pocztę literacką" w latach 1973-20011, przez dużo lat kierownik artystyczny Klubu Hybrydy w Warszawie, w własnych recenzjach pisze:"Katarzyna Gołąbek przedstawia w własnych tomikach, które tworzą całą serię wydawniczą pod tytułem "Erotyka w Twarzy i Poezji", własne pasje twórcze. Są dalekie poza banałem literackim, trafność metafor i zapis prześlicznych marzeń Poetki, stanowią niezwykły obraz talentu Autorki.Poetka - dobroci i miłości - wierzy w światło własnych metafor, które jest niemalże przeznaczeniem każdego i wyzwala siłę woli w potyczce o bardzo osobiste szczęście, wysublimowane, a zarazem - niech - jak pisze - staje się sensem życia powszechnego.Autorka jest niebywałą osobowością twórczą, sądzimy, że to rzadki talent, i czas najwyższy, żeby debiut nastąpił możliwie natychmiast.Pani Katarzyna Gołąbek w swoim debiucie ukaże niebywałą siłę i wiarę w sens życia, poezji i sztuki.To obecnie najciekawsza postać, nie tylko społeczności Bielsko - Bialskiej, lecz też w skali środowisk twórczych innych regionów i skupisk literacko - artystycznych.Tomik zatytułowany "Erotyka Twoja i Moja" jest pierwszym z serii tomików całego cykl" "Erotyka w Twarzy i Poezji":Twarz ponad mojąPrzyjmuję zachłannieOddechy kolejnezawieszamzaciskam dłonieWbijam szpony w pościeli miękkość/Twarz ponad moją/Jakimż to bólem moimByłoby zniknienie TwojeJakimż to tchnieniemSerca nasze złączoneBez siebie nie mająceŻadnego westchnienia/Jakimż to bólem/W recenzji z dnia 05.10. 2005 roku, Jerzy Koperski pisze do poetki:"...oto, przede mną Twoja EROTYKA. Obłędna, nowa i radosna. Pełna pasji i namiętności, jest ogniem.Zapewne z duszy Twojej ten żar wokół - i słowa i rysunki, stwarzają rzadki obraz namiętności i ciekawości. To już jest tak, że każda inna kobieta, każdy inny ulicznik - to świeża siła i nowe metafory. To czuję w Twoich wierszach i obrazach."Jerzy Koperski - Poczta literacka 1973-2001, Wydawnictwo Anagram i "Medyk" Warszawa 2005/6.Katarzyna GołąbekJej mottem słowa Peipera: "Sam sobie musisz nadać imię". Dlatego podróżuje i poszukuje, tęskni i kocha. Mieszka i pracuje obecnie w Anglii, sercem jednak jest w Polsce, w Beskidach i ukochanym Bielsku. Własną duszą maluje poetyckie obrazy. To jest jej dom, pełen kolorów, namiętności i pragnienia Miłości. W świecie bez Miłości. Pragnienia szczerości i spotkania prawdziwych ludzi - gorących żarem szczerych uczuć.

Szczegóły
Tytuł Erotyka twoja i moja
Autor: Gołąbek Katarzyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: E-bookowo
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Erotyka twoja i moja pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Erotyka twoja i moja Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Erotyka twoja i moja PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ZbynekG61

    Książka ebook stanowi bardzo interesujące połączenie obrazu i emocji wyrażonych w estetycznej formie wierszy. Na prawdę bardzo interesująca pozycja, pokazująca prawdziwe urok kobiety. To rzadkość na rynku wydawniczym. Gorąco polecam. Konstanty Ziętarski.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!