Czytaj więcej:
Energia do kwadratu okładka

Średnia Ocena:Energia do kwadratu

Nierzadko słyszymy, że naukowcy odkrywają coraz to nowe możliwości ludzkiego mózgu. Zajmują się tym już nie tylko doktorzy medycyny, biolodzy czy chemicy, lecz też specjaliści od fizyki, szczególnie kwantowej. Z ich odkryć można wyciągnąć dużo praktycznych korzyści, lecz najpierw trzeba je poznać. W tym właśnie pomaga pierwsza w Polsce książka ebook autorstwa Pam Grout.Autorka poczytnych ebooków i twórczyni tekstów do People czy CNNgo.com udowadnia, że rzeczywistość jest plastyczna i poddaje się sile naszej woli. To ludzka świadomość rządzi materią, a nie odwrotnie. Przyjmując to założenie każdy człowiek może swobodnie kształtować własne życie za pomocą umysłu. Publikacja omawia poważne sprawy wyjątkowo przystępnym językiem. Nic dziwnego, że udało się jej dotrzeć na pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa.Znajdziesz w niej dziewięć prostych eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. Dzięki nim przekonasz się, że zasady duchowe są tak samo pewne jak grawitacja i tak stałe jak prawa Newtona.Autorka udowadnia, że istnieje niewidzialna energetyczna siła, będąca w rzeczywistości polem nieskończonych możliwości. Ty oddziałujesz na to pole i możesz z niego czerpać wedle własnych wierzeń i oczekiwań. Kiedy to sobie uświadomisz, wszechświat udostępni Ci własne nieograniczone zasoby. Wszystko, czego będziesz oczekiwał albo o czym będziesz myślał, zamanifestuje się w Twoim życiu.Twój umysł kształtuje Twoją rzeczywistość.

Szczegóły
Tytuł Energia do kwadratu
Autor: Grout Pam
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Energia do kwadratu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Energia do kwadratu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Energia do kwadratu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Uukasz

    Idealnie napisana książka ebook z której możemy się dużo dowiedzieć na tematy związane z energią we Wszechświecie - zagadnienia mocno fascynujące i na szczęście opisywane są tutaj bardzo przystępnym i ciekawym językiem. To ludzki umysł ma nieograniczone możliwości, a ich poznawanie może być bardzo odkrywcze.

  • Ula Biedroń

    Tak ciekawej książki nie czytałam od bardzo dawna. Nie można jej nazwać zwykłem poradnikiem ponieważ jest to zdecydowanie coś więcej. Autorka omawia to o czym kilka razy miałam już okazję słyszeć. Jest to teza, że nasze myśli i nasz umysł potrafi kontrolować to co losy się w naszym życiu. Starczy tylko przemienić swoj myślenie i nastawienie a naprawdę wszystko może nam się udac. Bardzo interesująca koncepcja a eksperymenty zaskakujące. Zdecydowanie polecam!

  • Katarzyna Baryła

    Mówisz: fizyka, słyszę: nudy. Autorka tej książki udowodniła jednak, że nie zawsze musi tak być. Wszystko za sprawą lekkiego pióra, dzięki któremu publikacja wciąga też osoby, które mają alergię na nauki ścisłe. Może losy się tak, bo książki Pani Grout nie jest akademickim bełkotem, lecz w pełni zrozumiałym poradnikiem mającym na celu udowodnić każdemu z nas, że to nasze myśli kreują świat, a nie odwrotnie. Robi to nie tylko przekonująco, lecz i lekko. I co tu wiele mówić – skoro mnie przekonała, Ciebie też przeciągnie na stronę osób wierzących w moc swojego umysłu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!