Czytaj więcej:
Empezar de nuevo. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami A2-B1 okładka

Średnia Ocena:Empezar de nuevo. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami A2-B1

Inspektor Marta Báez przenosi się do Granady, aby podjąć pracę w tamtejszym komisariacie. Wkrótce poznaje Ricardo, bezpretensjonalnego historyka o ujmującej inteligencji, badającego czasy ostatniego emira Granady. Wkrótce Ricardo znika bez śladu, a Marcie zostaje przydzielona sprawa jego zaginięcia...  Empezar de nuevo to niezwykła książka ebook do nauki języka hiszpańskiego łącząca lekturę wciągającej historii kryminalnej a także doskonalenie umiejętności językowych za pomocą różnorodnych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści poznasz współczesne hiszpańskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne w kontekście a także udoskonalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Hiszpański Kryminał z ćwiczeniami: trzymająca w napięciu fabuła, tłumaczenie świeżych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie nie odrywając się od książki, współczesne hiszpańskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1), 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i na rozumienie treści, klucz odpowiedzi a także praktyczny słowniczek hiszpańsko-polski.

Szczegóły
Tytuł Empezar de nuevo. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami A2-B1
Autor: Baixauli Cristina Serrano
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Empezar de nuevo. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami A2-B1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Empezar de nuevo. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami A2-B1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Empezar de nuevo. Hiszpański kryminał z ćwiczeniami A2-B1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Super sposób na przyjemna naukę języka Hiszpańskiego! Dynamicznie się czyta dzięki wytłumaczeniu trudniejszych słówek na marginesie, do tego interesująca fabuła. Polecam!

 • Puente

  Naprawdę fajny sposób na podszkolenie języka. Opowieść bardzo wciąga i lekko się je czyta. To była moja pierwsza książka ebook po hiszpańsku i zdecydowanie będę siegać po więcej.

 • Maria Wilanowska

  Książka ebook zawiera 25 krótkich rozdziałów. Trudniejsze słowa z tekstu są wytłuszczone i wytłumaczone na marginesie (w tym znaczeniu, w jakim występują w tekście). Po każdym rozdziale umieszczono 3 zadania: jedno na zrozumienie przeczytanego tekstu (typu PRAWDA/FAŁSZ), jedno ze słownictwa i jedno z gramatyki. Uwaga, zagadnienia gramatyczne nie są wyjaśnione, więc nie warto kupować książki z poziomu, którego jeszcze nie osiągnęliśmy. Empezar de nuevo pokazuje poziom A2-B1, lecz będzie również ciekawą lekturą dla osób na poziomie B2. Na końcu książki znajduje się klucz do zadań i słowniczek. Sama historia i styl nie są powalające. Chyba takiej książki po polsku bym nie przeczytała. Jednak dzięki temu, że bohater w każdym rozdziale wybuchał śmiechem, zapamiętałam to wyrażenie. Dzięki temu, że opowiadanie napisana jest w okresie teraźniejszym i w miarę prostym językiem, czytało mi się ją płynnie i bez trudności w zrozumieniu. Ponadto książka ebook napisana mową potocznym, nowoczesnym - dzięki temu poznajemy przydatne , kolokwialne wyrażenia. No i jak to kryminał, pomimo naiwności historii, intryguje i wciąga! Gorąco polecam. Z ekscytacją opowiadam o tej książce pdf znajomym i kilka osób (uczących się innych języków) już namówiłam na kupno innych ebooków z tej serii.

 • Anonim

  Super książka ebook do nauki hiszpańskiego. Prócz ciekawej historii zawiera dużo przydatnych w życiu zwrotów i słówek. Bardzo polecam.

 • ewelinaklis

  Idealny sposób i pomysł na naukę języka. Fabuła wciągająca. Kupiłam książkę by troszkę odświeżyć znajomość języka hiszpańskiego i był to strzał w dziesiątkę. Polecam. Doskonała seria.

 • Rally_driver

  Słownictwo ciekawe; wciągająca fabuła, można naprawdę dużo się nauczyć. Wprowadzono kolokwialne słownictwo, ktore się przydaje w codziennym źyciu. Zalecam każdemu rozpoczynającemu naukę.

 • kajetanjaworek

  Kryminał naprawdę wciągający i nieźle napisany, z prostym i trochę bardziej zaawansowanym słownictwem, lecz bardzo zrozumiały. Każde trudniejsze słowo przetłumaczone; jedynie zadania mogłyby być trochę ciekawsze.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!