Czytaj więcej:
Elf do zadań specjalnych. 24 opowiadania okładka

Średnia Ocena:Elf do zadań specjalnych. 24 opowiadania

Rozpoczęło się odliczanie do świąt! W wiosce Świętego Mikołaja trwają już przygotowania. Odbieranie listów, produkcja zabawek, pakowanie, przygotowanie sań i… sprawdzanie poziomu grzeczności dzieci. Pracowite elfy uwijają się, by zdążyć ze wszystkim i by tegoroczne święta były naprawdę idealne. Jednak pewnej grudniowej nocy w wiosce Mikołaja zjawiają się niespodziewani goście i wygląda na to, że w tym roku Boże Urodzenie może okazać się olbrzymią katastrofą. Czy niespodziewani goście i elfy nauczą się współpracować? Czy elf Wiercipiętek spełni marzenia dzieci? Czy uda się ocalić święta? Atuty: 24 opowiadania, które można czytać przez 24 grudniowe wieczory – od 1 grudnia do Wigilii, opowiadania, które pomogą wczuć się w świąteczny klimat, piękne wydanie, w twardej oprawie, z przepięknymi ilustracjami, opowieść z przesłaniem dla wielkich i małych: o tolerancji, umiejętności współpracy i przyjaźni, wybaczaniu a także o tym, że najlepszym upominkiem na święta jest bycie razem, doskonała oferta na prezent. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Elf do zadań specjalnych. 24 opowiadania
Autor: Wierzbicka Katarzyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Elf do zadań specjalnych. 24 opowiadania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Elf do zadań specjalnych. 24 opowiadania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Elf do zadań specjalnych. 24 opowiadania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Betka666

    24 epizody o przygotowaniach do Bożego Narodzenia, świątecznej atmosferze, elfach, trollach i krasnoludkach a także o zatroskanym Świętym Mikołaju. Będzie wesoło, pracowicie i emocjonująco. Tegoroczne święta, nawet w wiosce Świętego Mikołaja, będą inne niż dotychczas. Pracy jak co roku jest bardzo dużo, a elfy ledwo się wyrabiają. Renifer Rudolf ma kłopot z chorym kopytkiem. Jakby tego było mało, do miasteczka przybywają trolle i krasnoludki, które się wzajemnie nie cierpią. Boże Urodzenie stoi pod znakiem zapytania. Czy uda się ocalić święta? Nowi przybysze będą bardziej przeszkadzać niż pomagać, a elfy zderzą się z świeżymi zasadami pracy, rodem z prawdziwej korporacji. Tak, nieźle czytacie. Trochę jest tu tradycji, trochę nowoczesności. Trochę odniesień do współczesnego świata ludzi, a trochę do dziecięcych bajek i baśni. Kasia Wierzbicka to wszystko zgrabnie połączyła i stworzyła niesamowitą, świąteczną opowieść. Autorka dodała to tej książki kilka składników, które dzięki doskonale dobranym proporcjom przenoszą czytelników do zupełnie innego, jakże interesującego świata. Znajdziecie tu wiele akcji, humor, te bajkowe i te zupełnie realne postacie, uczucia, dreszczyk niepewności. Zdecydowanie nie jest to następna książka ebook promująca konsumpcjonizm. Fakt, dzieci chcą prezenty. Lecz czy chęć posiadania babci, lub spędzania z rodzicami więcej czasu to takie złe marzenie? Ciepła opowiadanie i przepiękne ilustracje, obok których nie da się przejść obojętnie, tworzą śliczną książkę, która zainteresuje starsze przedszkolaki i dzieci chodzące do pierwszych klas podstawówki. Lecz ostrzegam, my dorośli także nie możemy się jej oprzeć 😀 Sądzę, że jest to jedna z najfajniejszych ebooków świątecznych, jakie mieliśmy okazję czytać.

  • SzyszPat

    Cudowny zestaw opowiadań na każdy dzień grudnia. Zalecamy serdecznie

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!