Czytaj więcej:
Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne okładka

Średnia Ocena:Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne

Ukryty świat osobowego złaOjciec Jose Francisco C. Syquia, przełożony egzorcystów w archidiecezji Manili na Filipinach, postanowił podzielić się własnymi obserwacjami na temat związków pomiędzy okultyzmem, zjawiskami paranormalnymi a zagrożeniami duchowymi. Na Filipinach, gdzie chrześcijaństwo nie wszędzie zdołało usunąć wpływy zamierzchłych pogańskich kultów i gdzie stale słynne są obrzędy i zaklęcia mające zapewnić przychylność "dobroczynnych" duchów, kłopoty te są szczególnie nieźle widoczne.Książka "Egzorcyzm" omawia wstrząsające historie spotkań egzorcysty z osobowym złem. Dzięki przedstawieniu tych przerażających zjawisk i sytuacji w kontekście nauki Kościoła i praktycznego doświadczenia katolickich egzorcystów, zyskujemy głębsze ich zrozumienie. To idealny pzrewodnik po świecie duchowym i jednoczesnie wielka pomoc w sytuacjach zagrożenia demonicznego.

Szczegóły
Tytuł Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne
Autor: o. Jose Francisco C. Syquia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Esprit
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Egzorcyzm. Okultyzm i zjawiska paranormalne PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • BookParadise

    Recenzja też na: https://bookparadisebynatalia.blogspot.com/ Na temat egzorcyzmu powstało dużo filmów, ebooków i prawdopodobnie nawet słyszałam piosenki. A jak jest naprawdę? Książka ebook "Egzorcyzm" pochodzi z mało zachęcającego dla niektórych osób przewodników i ebooków religijnych. Ja znalazłam w niej jednak dużo omówionych historii osób opętanych, tych, które natknęły się na prawdziwe zło (w dodatku to prawdziwe historie!), dlatego książka ebook nie była dla mnie absolutnie nieciekawa. "Egzorcyzm", mimo że nie pisane były łatwym mową (bo jednak jest to dość ambitna pozycja) i czasem musiałam się zatrzymać, aby ponad pewnymi rzeczami się zastanowić, nie był dla mnie czymś w rodzaju "muszę przeczytać, lecz raczej CHCĘ". W książce pdf nie ma akcji, nie ma jako takiej fabuły- są lekcje, rozważania, nauki.Opisy historii, których Ojciec był świadkiem. Pewnie wielu z was odpuści sobie lekturę tej książki- a ja to rozumiem. Nie jest to pozycja, po którą można sięgnąć od tak. Odpowiedzcie sobie jednak na kilka pytań. Ilu z was jednak wierzy w duchy? Ile osób wypowiedziało sformułowanie "nawiedzony dom"? Pewnie całe mnóstwo! Ja również znam kilka budynków, w których straszy (w jednym nawet spędziłam noc), lecz co gdyby to była prawda? Gdyby w nocy ktoś dusił was? Gdyby szklanki się ruszały? Gdyby osoba, która jest łagodna, niespodziewanie zaczęła robić rzeczy do siebie niepodobne? Wiedzielibyście co zrobić? Do kogo się zwrócić? Jak się modlić? Zdaję sobie również sprawę, że wielu z nas nie traktuje "tych rzeczy" poważanie. Duch? Na pewno Kacper! Poltergeist? Głośny duch? Dusiołek? To u Leśmiana! Nierzadko zbywamy takie sprawy, nie zajmujemy się duchowym wymiarem... A warto Warto przysiąść. Skupić się. Pomyśleć. Zastanowić. Kiedy zaczynałam książkę nie spodziewałam się aż tak dokładniej relacji kapłańskiej. Książka ebook bardzo subiektywnie pisana z punktu widzenia księdza egzorcysty. W książce pdf spotkałam się nie tylko z tym, jak ksiądz postrzega Egzorcyzm, lecz i z tym jak świat postrzega Egzorcystów. Otóż okazuje się, że i w zamkniętej kapłańskiej społeczności są pewne widoczne tematy tabu - ponieważ o Egzorcyzmach i Egzorcystach rzadko mówi się otwarcie. Okazuje się też, że wielu księży po prostu się na tym nie zna! Miałam olbrzymi problem, aby książkę przenieść na realia polskie, niestety, lecz to prawdopodobnie tylko dlatego, że dotychczas poznałam tylko jednego kapłana, który sprawę opętania, zła, potraktowałby z należytą powagą. A jednak: Zalecam tę książkę każdemu, kto ma świadomość istnienia Boga. Początek może być dla was trudny, lecz dalej jest już tylko lepiej. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!