Czytaj więcej:
Dziwny, dziwny, dziwny okładka

Średnia Ocena:Dziwny, dziwny, dziwny

"Nigdy nie byłem punkiem" - mówi w tej książce pdf Tomek Lipiński. To więcej niż wywiad-rzeka: jeden z najistotniejszych polskich muzyków rockowych po raz pierwszy tak szczerze opowiada o własnej buntowniczej młodości i drodze do muzyki. O błędach, jakie popełnił w życiu i o wieloletniej potyczce z ciężką depresją. I o tym, dlaczego twórca piosenki "Nie wierzę politykom" zaśpiewał na konwencji Platformy Obywatelskiej, że "jeszcze będzie przepięknie". A w tle przesuwa się pół wieku zmieniającej się Polski, widzianej oczami dwóch rówieśników - chłopców z "dobrych" inteligenckich rodzin warszawskich, którzy niepostrzeżenie dobili do 60-tki.

Szczegóły
Tytuł Dziwny, dziwny, dziwny
Autor: Lipiński Tomek, Bratkowski Piotr
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: The Facto
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziwny, dziwny, dziwny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziwny, dziwny, dziwny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziwny, dziwny, dziwny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Andrzej Bartkowski

  W tej książce pdf najmniej jest o muzyce i o artyście Tomku Lipińskim. A już "opowieści" Pana Bratkowskiego wplatane w wywiad to zupełna porażka. Jeżeli ktoś chce czytać o muzyce, o historii polskiej muzyki rockowej to nie polecam.

 • Aleksander Osiński

  Dziwny, nie dziwny, Tomek Lipiński jest na pewno wyjątkowy. Idealnie i ciekawie przeprowadzona rozmowa, dużo możemy dowiedzieć się o słynnym muzyku. Rockman jest wyjątkowo szczery i niczego nie owija w bawełnę, jego życie obfitowało we wzloty i upadki o których opowiada z właściwą sobie inteligencją i humorem.

 • MAREK KOKOSZA

  1. książeczka małego formatu, 300 stron, znaczna czcionka,prawie po każdym rozdziale (rozdziałów37)pusta kartka oczywiście liczona więc te niemal 40zł to trochę dużo2. w trakcie czytania rozkleiła się i kartki latały!!!3. ważniejszą tragedią był wywiader (Piotr Bratkowski), który zamiast być w cieniu i zadawać zapytania to co rusz się wtrąca w narrację Lipińskiego ze własnymi spostrzeżeniami i po prostu komentuje nadmiernie (wiem, że się znają, że rówieśnicy itd lecz to było wkurzające)4. co do samych wypowiedzi Lipińskiego, to cóż to dlaczego śpiewał dla PO jakoś mnie nie przekonuje...

 • Miłosz Bąk

  Ten całkiem obszerny wywiad-rzeka jest jedynym w swoim rodzaju źródłem informacji o Tomku Lipińskim, więc dla Jego wielbicieli powinna to być pozycja obowiązkowa. Co prawda kupiłem tę książkę w prezencie dla taty, lecz sam przeczytałem z zaciekawieniem. Wywiad idealnie poprowadzony, z odpowiednią wnikliwością i szczerością - to przede wszystkim.

 • Pistorra

  Książkę kupiłam mężowi, który od wielu, wielu lat jest wielbicielem Tomasza Lipińskiego. Jest to wywiad-rzeka, więc wszystkiego dowiadujemy się od samego bohatera książki. Czyta się świetnie, a wywiad wciąga bardziej niż niejedna opowieść fikcyjna. Zalecam wszystkim, nie tylko wielbicielom twórczości Lipińskiego!

 • haldilber

  Tomek Lipiński, legenda polskiego rocka w wywiadzie – rzece. Na pewno przeczytam. Mam wrażenie, że będzie to bardzo szczery wywiad, lecz Lipiński zawsze był człowiekiem wyjątkowo autentycznym i mówił to co myślał, bez żadnych konwenansów, dla niego liczyła się tylko muzyka. A tego wydawnictwa jestem po prostu ciekaw.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!