Czytaj więcej:
Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy okładka

Średnia Ocena:Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy

Głęboko w swym sercu każdy facet tęskni za bitwą, którą mógłby stoczyć, przygodą, którą mógłby przeżyć, i Piękną, którą mógłby uratować. To Bóg go takim stworzył.John Eldredge wierzy, że to, co naprawdę znajduje się w sercu mężczyzny, zostało całkiem zagubione. "Większość facetów uważa, iż Bóg postawił ich na ziemi, żeby byli niezłymi chłopcami", pisze w Egzotycznym sercu. Kłopot z facetami polega na tym, że nie potrafią dotrzymywać obietnic, być liderami duchowymi, rozmawiać z żonami ani wychować dzieci. Jeśli jednak bardzo się postarają, to mogą osiągnąć wzniosły szczyt i stać się... miłym facetem. Właśnie to stawiamy za wzór dojrzałości chrześcijańskiej: naprawdę miłego faceta.

Szczegóły
Tytuł Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy
Autor: Eldredge John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W drodze
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Bardzi interesująca książka. Otwiera oczy na inny, bardziej naturalny obraz mężczyzny.

 • Anonim

  Jezus, biblia i podobne katolickie bajki. Pierwsza i mam nadzieję jedyna książka, którą wyrzuciłem do kosza.

 • Anonim

  Ta książka ebook to nie typowe opowiadanie. Ta książka ebook zawiera mądrość człowieka, który jest w najbliższej relacji z Bogiem! Dzieli się On własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniem, po to byś ty mógł odnaleźć swe prawdziwe serce i byś mógł stać się prawdziwym facetem - takim jakim stworzył Cię PAN! Po przeczytaniu nie licz na to, że z twojego życia znikną wszystkie problemy, wręcz przeciwnie będzie ich więcej; " ..do dopóki facet nie jest prawdziwym zagrożeniem dla Wroga, Szatan mówi mu: Jesteś w porządku. " s162. Jeżeli zrozumiesz własną wartość i zaprzyjaźniasz się z Bogiem, to wówczas dopiero staniesz się zagrożeniem dla szatana! Nie chcę cię zniechęcić, chce tylko Ci uświadomić że podejecie potyczki z problemami- samego siebie - to nazwa się nazywa męstwo, ponieważ jeżeli stwierdzisz że ucieczka w alkohol czy cokolwiek innego jest lepszym rozwiązaniem to jesteś w błędzie! Walcz z przeciwnościami! Lecz najpierw zacznij od samego siebie! O tym jest właśnie książka ebook - walce, o swoje serce! Z Bogiem ( nie wstydź się Jezusa! )

 • Krzysztof Ciążela

  Wszystko jak najbardziej OK. Dynamiczna bezpieczna dostawa.

 • Agnieszka Stegnerska

  Zalecam książkę :-)

 • dronning

  Każdy facet powinien to przeczytać! Dziewczyna z resztą tez by lepiej zrozumieć przystojny świat.

 • Justyna Caputa-Poparda

  Świetna. Must Be dla wszystkich mężczyzn! Zalecam dla kobiet.

 • Łukasz

  Książka ebook fajna do czytania. Nie znałem jej wcale przed zakupem. Idealnie opowiada o męskości /dzisiaj nierzadko wypaczonej przez tęczową mniejszość/, zaś realizacja zamówienia w Empiku to skarb ponad skarby - zalecam prawdziwym mężczyznom!

 • DorotaGru

  + pozycja do przeczytania dla zagubionych mężczyzn; + skarbnica wiedzy dla kobiet, które chcą zrozumieć własnego zagubionego partnera; +odmienia postrzeganie na świat facetów +może stanowić tutorial dla matek samotnie wychowujących synów - może być dla niektórych ciężka ze względu na odwoływanie się do Boga.

 • Bartek Ostrowski

  książka ebook dla mężczyzn, którzy poszukują swojej drogi w oparciu o to, jakimi w rzeczywistości stworzył ich Bóg. zamiast poddawać się wszystkiemu temu, co nas bombarduje ze świata nastawionego na konsumpcję - poszukajmy w środku. gdzieś tam znajdziemy odpowiedź na wszystkie zapytania potrzebne, żeby stać się prawdziwym mężczyzną. odpuścić ciągły wyścig, spytać siebie samego o to, czego pragnę, co jest dla mnie ważne. jak dbać o siebie i o ukochaną kobietę, jak zawalczyć o priorytety. dużo kluczowych słów zmuszających do reflekcji. z pewnością to bardzo niezwykła książka. dla prawdziwych facetów

 • Efka7

  Bestseller dla Niego i także Niej! Facet kryje w sobie dużo sekretów i Eldredge dzielnie je odsłania... Brawo dla niego i dla męskiego świata!

 • Tomasz Chabiniak

  Jak pisze twórca to książka ebook dla mężczyzn, którzy chcą zrozumieć swoja naturę i dla kobiet, które chcą zrozumieć własnych mężów i synów... Ja ją polecam... Przeczytałem już dwa razy... To nie jest książka, która po przeczytaniu się odkłada i nie wraca więcej..

 • zwierzyk5

  Książka ebook idealnie odpowiada na zapytania żyjących we wspólnocie Kościoła. Zmienia spojrzenie na męskość i na Pana Boga. Prezentuje za czym tęskni męska dusza i kim jest mężczyzna w głębi siebie.

 • wojek7894

  Cudowna książka ebook o mężczyznach. Napisana w interesujący sposób. Polecam!

 • Bożena Hertig

  Niezła pozycja.Dostawa zgodnie z terminem. POLECAM!

 • krzysztof sutor

  pochłonąłem w jeden wieczor, cała popisana i zanotatkowana - warto kupic i przeczytacie z zapartym tchem, kazdy bedzie myslal - ja chce tego o czym ten człowiek pisze, chce zmienic to i tamto etc etc - ksiazka zatem jest tez wyzwaniem i wezwaniem do zmian.

 • ewawidenska

  To idealny pomysł na upominek z okazji Dnia Chłopaka, Dnia Ojca albo inną okoliczność. Mężczyźni rzadko sami sięgają po tego typu lekturę, a warto. W moim odczuciu ta książka ebook otwiera oczy na zupełnie inny, niż lansowany w mediach na całym świecie, obraz męskości i kobiecości. Sądzę, że może ona pomóc facetowi w zrozumieniu samego siebie, uzdrowieniu duszy i odzyskaniu własnej męskiej natury. Tekst jest łatwy i zrozumiały, a treść głęboka i wciągająca. Gorąco polecam!

 • Marzena Kunysz

  ... i nie tylko. Właściwie żony, kobiety również powinny przeczytać żeby zrozumieć własnych mężczyzn. Naprwdę niezła książka.

 • Paulina Nowakowska

  Ksiażka, która prezentuje jak bardzo wieloznaczny może być świat mężczyzn. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich Panów, którzy nie wiedzą co dalej zrobić ze swoim życiem, z pewnością poznają siebie i własną naturę lepiej, a może poprzez długą i ciężką pracę uda im się osiągnąć omówiony w ksiażce tytuł "naprawdę miłego faceta"

 • hezof

  Dzięki lekturze tego tytułu bardziej rozumiem mojego męża. To bezcenne móc przynajmniej w części zrozumieć meandry męskiej duszy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!