Czytaj więcej:
Dziewczyna, która wskoczyła do morza okładka

Średnia Ocena:Dziewczyna, która wskoczyła do morza

Opowieść zainspirowana filmem Spirited Away: W krainie bogów i mitologią koreańską! Dla wielbicieli Wojny makowej Rebecci F. Kuang Każdego roku, gdy zabójcze sztormy nawiedzają rodzinne strony Miny, kobieta z jej wioski jest ofiarowywana Bogu Morza jako panna młoda. Mieszkańcy wierzą, że w końcu któraś z nich będzie tą, która spodoba się podmorskiemu władcy. A kiedy tak się stanie, niszczycielskie żywioły przestaną pustoszyć ich ziemię. Wielu mieszkańców myśli, że to właśnie Shim Cheong, najładniejsza kobieta w wiosce, może być legendarną panną młodą. Niestety jest ona wybranką brata Miny – Joona. I w nocy kiedy ma zostać poświęcona Bogowi Morza, Joon podażą za ukochaną, wiedząc, że może zapłacić za to życiem. Jednak tego dnia to nie Shim spróbuje przypodobać się Królowi Morza, a Mina, która, żeby uratować brata, rzuca się w głębiny. Mina trafia do podmorskiego Królestwa Duchów, magicznego miejsca zamieszkanego przez bogów i mityczne bestie. Ku jej zaskoczeniu, bóg, którego szukała, jest pogrążony we śnie. Z pomocą przychodzi jej zagadkowy młody facet Shin. Razem z nim a także grupą sprzymierzeńców Mina zamierza obudzić boga i zakończyć koszmar mieszkańców własnej wioski. Jednak nie ma dużo czasu. Człowiek nie może bez końca przebywać w świecie duchów, a wokół kobiety znajdą się tacy, którzy zrobią wszystko, żeby Bóg Morza nigdy się nie obudził…

Szczegóły
Tytuł Dziewczyna, która wskoczyła do morza
Autor: Oh Axie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowe Strony
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziewczyna, która wskoczyła do morza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziewczyna, która wskoczyła do morza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziewczyna, która wskoczyła do morza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • adziorex

    Każdego roku kobieta z wioski Miny jest ofiarowywana Bogu Morza jako panna młoda. Mieszkańcy wierzą, że któraś z pięknych, młodych dziewczyn będzie w stanie zdjąć klątwę z Boga Morza, który nasyła na wioskę zabójcze sztormy. W tym roku poświęcona miała zostać Shim Cheong, wybranka brata Miny. Kobieta nie mogła spoglądać na rozpacz Joona i sama rzuciła się do morza zajmując miejsce Shim. Mina trafia do Królestwa Duchów pełnego bogów, mitycznych stworów a także duchów. Czy kobiecie uda się uratować jej wioskę przed niszczycielską siłą? Literatura azjatycka to dla mnie nowość, nie czytałam jeszcze książki, która opierałaby się na koreańskiej mitologii i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie ona zaskoczyła. Opowiadanie przedstawiona na kartach tej króciutkiej książki jest absolutnie magiczna, wzruszająca i pełna emocji. Jestem zdumiona jak dużo treści może nieść książka ebook mająca niecałe 300 stron. W tej opowieści nie chodzi o rozwój postaci czy obszerne opisy lokacji, tutaj najważniejszą kwestią są emocje a także przekaz jaki ze sobą niesie. Zdecydowanie bliżej jej do legendy albo baśni niż do powieści. Bohaterowie w tej książce pdf są fantastyczni, mimo że nie zostali oni specjalnie mocno rozbudowani. Relacje Miny z świeżymi przyjaciółmi są śliczne lecz i nieoczywiste. Rzadko wzruszam się podczas czytania lecz tutaj tak właśnie się stało i to zasługa umiejętnego kreowania postaci a także mądrych zwrotów akcji. Zakończenie tej książki mnie zachwyciło i wzruszyło jednocześnie. Czytałam książkę w odsłony elektronicznej więc nie odniosę się tutaj to błędów w druku, których podobno trochę się pojawiło. Z czystym sercem zalecam „Dziewczynę, która skoczyła do morza”. Ta niepozorna, krótka opowiadanie wprawi was w baśniowy i magiczny nastrój, może nawet uronicie łzę podczas lektury. Uważam, że naprawdę warto ją przeczytać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!