Czytaj więcej:
Dzień dobry, potworku. Historie z terapii, które inspirują do walki o samego siebie okładka

Średnia Ocena:Dzień dobry, potworku. Historie z terapii, które inspirują do walki o samego siebie

Prawdziwe historie ludzi, którzy podczas terapii znaleźli odwagę, żeby zmierzyć się ze własną przeszłością. Catherine Gildiner odsłania fascynujące kulisy pracy terapeutki i własnych relacji z pacjentami. Co sprawia, że odnoszący sukcesy muzyk nie jest w stanie uprawiać seksu? Czemu rozsądna dziewczyna nawet nie dopuszcza możliwości bycia szczęśliwą? Kim staje się dziecko, które matka codziennie wita słowami „Dzień dobry, potworku”? Gildiner odkrywa przed nami świat ludzkich emocji widziany z perspektywy terapeutki. Jej opowieści o najciekawszych przypadkach ze własnej praktyki nie tylko zaskakują i poruszają, lecz przede wszystkim inspirują do potyczki o samego siebie. Jak to jest, gdy dostajesz w własne ręce czyjeś życie, a twoim zadaniem jest je naprawić? Czy jedno przypadkiem rzucone zdanie może doprowadzić do niepowodzenia całej terapii? Jak sprawić, aby ktoś zmierzył się z problemem, który odsuwał od siebie przez całe życie? „Dzień dobry, potworku daje przywilej ujrzenia w relacji terapeuta–pacjent podstawowej ludzkiej interakcji”. J.M. Coetzee, laureat Literackiej Nagrody Nobla Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Dzień dobry, potworku. Historie z terapii, które inspirują do walki o samego siebie
Autor: Catherine Gildiner
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Znak Literanova
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dzień dobry, potworku. Historie z terapii, które inspirują do walki o samego siebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dzień dobry, potworku. Historie z terapii, które inspirują do walki o samego siebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dzień dobry, potworku. Historie z terapii, które inspirują do walki o samego siebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Inspiracje Klary

    Jest to książka, w której każdy epizod opowiada o jednej osobie, jednym pacjencie, który trafił do autorki na terapię. Niektórzy trafili z przypadku, inni rzeczywiście szukając pomocy. Ta książka ebook jest wypełniona bólem i niebywale trudnymi traumami, dlatego również muszę wspomnieć, że nie jest ona dla każdego. W losach tych bohaterów działy się naprawdę dramatyczne historie, które były trudne nawet dla psychoterapeutki, lecz pokazała nam ona żmudny, wieloletni proces wychodzenia ze wszelkich zranień, których nierzadko nawet Ci pacjenci nie byli świadomi. Ta książka ebook daje nadzieję, olbrzymią nadzieję, ponieważ pokazuje, że z każdego największego bagna, można wyjść… i często, choć oczywiście niezawisłe, urodzić się na nowo. Jednak ta książka ebook to nie tylko opowiadanie o pacjentach, to także historia samej terapeutki. Poznajemy ją od jej pierwszego pacjenta po szkole, lekko zestresowaną, chcącą za wszelką cenę się sprawdzić. Spędzamy z nią tę jej zawodową drogę dorastania i to było dla mnie dodatkowo wyjątkowo fascynujące. Rewelacyjna, lecz i bardzo mocna książka!

  • Anonim

    Książkę czyta się świetnie. To historie 5 pacjentów, którzy zdecydowali się na terapię i odbudowanie własnego życia po różnorakich traumach, których doświadczyli nierzadko nieświadomie. Bardzo nieźle pokazana praca terapeuty (wszystkie niuanse, na które musi zwracać uwagę) a także ostrożność, aby nie zaszkodzić jednym wypowiedzianym za wiele słowem.

  • Anonim

    Prawdopodobnie każdemu z nas towarzyszy jakiś potworek. Książka ebook Gildiner może być pierwszym krokiem, aby sobie z tym potworkiem poradzić. Bardzo polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!