Czytaj więcej:
Dziedzictwo Hawthorne'ów. The Inheritance Games. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Dziedzictwo Hawthorne'ów. The Inheritance Games. Tom 2

Drugi tom bestsellerowej trylogii jest równie ekscytujący jak pierwszy, sekret goni tajemnicę, a fabuła się zagęszcza.  Na Avery Grambs na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo, a Grayson i Jameson, magnetyczni i zagadkowy wnukowie Tobiasa Hawthorne’a, stale towarzyszą jej na każdym kroku. Pytanie, dlaczego to ona, niespokrewniona z Hawthorne’ami dziewczyna, odziedziczyła bajeczną fortunę, ciągle nie znajduje odpowiedzi, choć pewne poszlaki wskazują, że związek Avery z rodziną jest głębszy, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała. Kontynuacja trylogii z pewnością zachwyci zarówno wielbicieli twórczości Jennifer Lynn Barnes, jak i świeżych czytelników. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Dziedzictwo Hawthorne'ów. The Inheritance Games. Tom 2
Autor: Barnes Jennifer Lynn
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Must Read
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziedzictwo Hawthorne'ów. The Inheritance Games. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziedzictwo Hawthorne'ów. The Inheritance Games. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziedzictwo Hawthorne'ów. The Inheritance Games. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    „The Inheritance Games. Dziedzictwo Hawthorne’ów” to drugi tom genialnej trylogii o władzy, pieniądzach i zagadkach, których normalny człowiek nie będzie w stanie rozwiązać. Moje drugie spotkanie z Avery Grambs a także braćmi Hawthorne było tak samo udane jak pierwsze! Chociaż przyznaję, że nie od pierwszych stron… Na początku miałam lekki kłopot z wbiciem się w rytm tej historii, głównie dlatego, że zdążyłam trochę zapomnieć, co działo się w pierwszym tomie. Na szczęście dynamicznie udało mi się przypomnieć sobie to, co ważne. We wkręcenie się w „Dziedzictwo Hawthorne’ów” pomogły mi także króciutkie rozdziały, za które naprawdę uwielbiam te książki. Dzięki nim nie nudzę się dynamicznie długimi opisami i ciągiem akcji, chociaż na tej książce pdf nawet przy bardzo długich rozdziałach nie dałoby się nudzić. Jeśli myślicie, że sekrety Hawthorne’ów w pierwszej części są zawiłe, to poczekajcie, aż przeczytacie drugi tom. Zapewniam was, że nie macie pojęcia, co zaplanowała dla własnych czytelników autorka – ile zwrotów akcji, tajemnic i ryzykownych zagrań czyha na was na każdej stronie. Ta książka ebook to stały wyścig z czasem, aby jak najszybciej przewrócić kolejną kartkę i odkryć rozwiązania. To mroczne tajemnice zakopane głęboko pod ziemią i zagadki, które odkryć mogą tylko właściwe osoby. To historia o przekleństwie wielkiej fortuny i cenie sławy, którą trzeba zapłacić. Kolejną intrygującą rzeczą w tej trylogii jest wątek miłosny. W „Dziedzictwie Hawthorne’ów” staje się trochę bardziej widoczny, nierzadko rozterki uczuciowe Avery wchodzą na pierwszy plan. Oczywiście autorka nie oszczędziła nam trójkąta miłosnego pomiędzy dziedziczką a dwoma braćmi. Miejscami miałam małe zażalenia co do tego, jak toczył się ten wątek i na stronę którego brata przechyla się szala (#teamgrayson here), lecz wiem, że to jeszcze nie koniec i wszystko może się przemienić w przewrotnym tempie. Najważniejsze, że obraz dwóch groźnych niedoszłych spadkobierców fortuny został zachowany i mogłam ich sobie jeszcze trochę pocrushować (szczególnie Graysona). Pierwsza element „The Inheritance Games” sprawiła, że zakochałam się w klimacie old money, groźnych chłopcach, zagadkach i dreszczyku emocji. Druga tylko umocniła te uczucia. Nie wychodząc z łóżka mogłam krok po kroku odkrywać sekrety milionera z Texasu i jego rodziny a także poczuć tę adrenalinę, kiedy grozi ci niebezpieczeństwo. Jeszcze bardziej pokochałam tę historię i bohaterów i już nie mogę się doczekać, co czeka na mnie w trzecim tomie!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!