Czytaj więcej:
Dziecko z bliska idzie w świat okładka

Średnia Ocena:Dziecko z bliska idzie w świat

Wielu rodziców ma obawy dotyczące momentu, kiedy dzidziuś spod ich opiekuńczych skrzydeł wyrusza w szeroki świat. Kiedy przekracza po raz pierwszy szkolne progi, kiedy usiłuje się odnaleźć w nowej, nie zawsze przyjaznej rzeczywistości, kiedy relacje pomiędzy rówieśnikami zyskują na znaczeniu. Dorastanie dzidziusia to wielkie wyzwanie. Agnieszka Stein pokazuje, jak sprawić, żeby ten czas był jednocześnie okazją do rozwoju nie tylko samego dziecka, lecz także wszystkich członków rodziny. „Dziecko z najbliższa idzie w świat” odpowiada na dużo pytań rodziców i opiekunów dzieci w wieku szkolnym. Znajdą w niej podpowiedzi, jak genialnie pomóc dziecku: •    w adaptacji do szkolnej rzeczywistości,•    w rozwiązywaniu najczęstszych szkolnych problemów, •    w nauce współpracy i nawiązywania relacji z rówieśnikami. A także: •    jak wspierać dzieci w rozwoju samodzielności, •    jak przygotować je do życia w nieidealnym świecie, •    jak nabrać ufności we swoje kompetencje rodzicielskie. „Dziecko z bliska”, przedszkolak i szkolny debiutant z pierwszej, ciepło przyjętej książki autorki, jest teraz starszy. Stale jednak potrzebuje wsparcia najbliższych mu dorosłych. Agnieszka Stein, odwołując się zarówno do najwieższej wiedzy o tym, jak przebiega rozwój dzieci w tym wieku, jak też do swoich doświadczeń w pracy psychologa w gimnazjum, inspiruje do poszukiwania swojej drogi do dojrzałego rodzicielstwa.

Szczegóły
Tytuł Dziecko z bliska idzie w świat
Autor: Stein Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Mamania
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziecko z bliska idzie w świat pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziecko z bliska idzie w świat Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziecko z bliska idzie w świat PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Matysek

  Każdy rodzic powinien te książkę przeczytać.

 • Elżbieta Kostrzewska

  Doskonała książka ebook dla rodziców, pomoże w zrozumieniu nastolatków

 • anonymous

  A. Stein i rodzicielstwo bliskości poznałam 2 lata temu (wtedy "Dziecko z bliska") poszukując książek, które pomogłoby mi w pomocy przełamania nieśmiałości dzidziusia wczesnoszkolnego. Teraz, po 2 latach ja jestem inna, moje dzidziuś jest inne, moja rodzina jest inna. Nasze relacje są inne. Nie jest to tutorial wychowania dziecka. To genialna książka ebook o więzi. Uczy patrzeć na świat przez inny pryzmat. "Dziecko z bliska" było dla mnie początkowo bardzo trudne- oczekiwałam poradnika, który da mi "przepis na dziecko", kłóciło się z moimi poglądami na "wychowanie". Zmęczyłam je, a później przeczytałam po raz drugi i trzeci. "Dziecko z najbliższa idzie w świat" czytam po ran n-ty, ponieważ rodzicowi tak prosto wracać do utartych schematów reagowania/ mówienia/ patrzenia na dziecko. Zalecam gorąco. Lektura obowiązkowa jeżeli zależy Wam na dobrej relacji z dzieckiem (zwłaszcza- dobrej relacji w przyszłości).

 • agnieszkabak

  Doskonała książka ebook o wychowaniu w bliskości. Kontynuacja idealnej książki tej samej autorki. Gorąco zalecam

 • anonymous

  Wreszcie książka ebook napisana logicznie i z sensem. To jest ksiazka dla rodzicow a nie te komercyjne gnioty!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!