Czytaj więcej:
Dubler okładka

Średnia Ocena:Dubler

Dla Josha Harpera show-biznes oznacza pieniądze, sławę, piękną małżonkę i główną rolę na londyńskim West Endzie. Stephen C. McQueen natomiast skazany jest na granie przechodniów i ciał ofiar. Obdarzony niefortunnym nazwiskiem, beznadziejnym agentem i córką, której niemal nie zna, Stephen jest dublerem Josha Harpera, 12. Najseksowniejszego Faceta Świata. Gdy Stephen zakochuje się w Norze, mądrej, zabawnej żonie Josha, sprawy komplikują się na dobre. David Nicholls z wykształcenia aktor, obecnie pisarz i scenarzysta. Za pracę scenarzysty dwa razy został nominowany do nagród BAFTA. Jest też autorem scenariusza do filmu, który powstał na podstawie jego bestsellerowej powieści Jeden dzień. "

Szczegóły
Tytuł Dubler
Autor: Nicholls David
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dubler pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dubler Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dubler PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  Jakaś dziwaczna i trudna. Prawdopodobnie po książce pdf "Jeden dzień" spodziewałam się czegoś innego. Po przeczytaniu zostałam z dziwacznym poczuciem rozczarowania.

 • Beata Kościńska

  Książka ebook pełna poczucia humoru :) Najlepsza tego autora. Polecam.

 • olka28

  "Jeden dzień" Davida Nichollsa wciągnął mnie bez reszty, jest jedną z moich ulubioych książkowych pozycji. Dlatego sięgając po "Dublera" byłam pełna nadziei na taki sam, bądź zbliżony efekt. A jak wyszło? No właśnie.Nie powiem, że mi się nie podobało. Ponieważ podobało, czytało się dynamicznie i przyjemnie. Lecz nie nazwałabym tego jakąś rewelacyjną komedią. Ciekawie zarysowani bohaterowie, treść przesiąknięta sarkazemem i ironią. Historia jakby łatwo wyciągnięta z życia, naturalna i prawdziwa. Ogólnie książka ebook niezła na spokojny wieczór, kiedy nie chce się analizować skomplikowanych losów bohaterów czy emocjonalnego ładunku.Pozostaje nutka rozczarowania po wcześniejszej lekturze rewelacyyjnego debiutu autora. Może gdyby nie zapewnienia i obietnice niewiadomo czego byłoby inaczej.

 • Ma.ja

  W porównaniu do debiutu autora - ta książka ebook rozczarowuje. Ni to zabawne ni zaskakujące. Szkoda czasu, lepiej sięgnąć po inną książkę...

 • Klaudyna Gąsior

  Wydaje mi się, że gdyby nie obiecywanie gruszek na wierzbie i gdyby nie oczekiwania stawiane autorowi, z pewnością odebrałabym 'Dublera' wiele lepiej. Jeśli miała to być komedia, nie wyszła ona autorowi najlepiej. Owszem, w książce pdf natrafiłam na kilka zabawnych momentów, bohaterowie sprawnie operowali sarkazmem, a i całość okazała się jedną, olbrzymią ironią, lecz tak naprawdę to stanowczo zbyt mało, żeby reklamować książkę jako "śmieszną" i żeby obiecywać mi, że będę się prawdziwie zaśmiewać.'Dubler' wnosi pewną nowość do świata literatury - podobnej fabuły jeszcze nie poznałam, choć jest ona niezwykle wyciągnięta z życia, naturalna i prawdziwa. Bywały co prawda w akcji momenty tendencyjne i banalne, ograne w kulturze po wielokroć, lecz generalnie historia nakreślona przez Davida Nichollsa jest czymś nowym, nieznanym. Czymś, czemu warto się przyjrzeć.

 • kasandra

  Książka ebook wciągnęła mnie z niemałą siłą.Sam motyw przewodni był bardzo ciekawie nakreślony,fabuła moim zdaniem dość oryginalna, więc z dużym zainteresowaniem śledziłam dzieje bohaterów,którzy własną drogą też byli osobliwi. Kreacja postaci, zagłębianie się w ich dusze i umysł, szeroki rys psychologiczny to tylko niektóre atuty powieści. Mowa jakim operuje pisarz jest dynamiczny,przesycony dowcipami, ironią,ale również i znaczna dozą lekkości.Świat artystów, ich zawiłych ścieżek i czasami tragicznych wyborów udało się wiernie i realistycznie pokazać.Seks,zazdrość,intrygi, pościg za rozgłosem i pieniędzmi, nieczysta gra czy manipulowanie innymi to tylko przedsmak tego,czemu się przyjrzymy. A książka ebook kryje dużo, wiele więcej.„Dubler” to tragikomiczna opowieść o marzeniach, samotności,niełatwych decyzjach,skomplikowanych ścieżkach życia, które dla jednych są łaskawe, dla innych nie.To też bezkompromisowy obraz artystycznego świata, teatru,magii dużego ekranu w zderzeniu z rzeczywistości..

 • anonymous

  Lekka, przyjemna książka, pozwala się oderwać od codzienności i "pożyć" przez chwilę w dużym świecie. ;)

 • markietanka

  "Dubler" to taka słodko-gorzka opowiadanie o życiu, o ludzkich słabościach i priorytetach życiowych, o decyzjach, które trzeba podjąć i o ich konsekwencjach. Opowieść nie jest pustą historią o teatrze i aktorach, lecz jest studium ich psychiki i zachowań. David Nicholls w sposób dowcipny, a czasami nawet sarkastyczny, prezentuje zderzenie świata realnego z innym światem, światem sławnych i bogatych, gdzie rządzą pieniądze, narkotyki, seks i ludzka zawiść. Mamy wrażenie jakbyśmy zaglądali za kulisy i śledzili przedstawienie - jednak to przedstawienie nazywa się "życie". "Dubler" to idealna powieść, napisana w interesujący sposób, którą czyta się dynamicznie i z przyjemnością.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!