Czytaj więcej:
Drużyna A. Tom 10. Oko nieba okładka

Średnia Ocena:Drużyna A. Tom 10. Oko nieba

Następna opowieść kryminalna Arnego Dahla w Czarnej Serii!Letnią sielankę Ekipy A przerywa napad na wypożyczalnię wideo. Kamera nagrywa zdarzenie, lecz rejestruje coś jeszcze. Wygląda na to, że pojawiła się świeża przerażająca forma przestępczości. Ekipa A zostaje wciągnięta w swoistą grę pozorów.W tym samym okresie były członek drużyny usiłuje rozwiązać skomplikowaną międzynarodową sprawę – zaginięcie wysokiego rangą szefa policji bezpieczeństwa Säpo.Czy można zwyciężyć ze złem, nie stając się jednocześnie złym człowiekiem? Czy można bronić demokracji za wszelką cenę?

Szczegóły
Tytuł Drużyna A. Tom 10. Oko nieba
Autor: Dahl Arne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Drużyna A. Tom 10. Oko nieba pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Drużyna A. Tom 10. Oko nieba Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Drużyna A. Tom 10. Oko nieba PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka

    "Oko nieba" to następna już opowieść Arne Dahla, którą czytałam. Wcześniejsze pozycje, które mnie się bardzo podobały, lecz i wam zalecałam to: "Msza żałobna", "Ciemna liczba", "Wody wielkie". "Oko nieba" to już dziesiąta cześć, w której policyjna jednostka, zwana Ekipą A zajmuje się kolejną sprawą. Tym razem Ekipa A bada sprawę, która z pozoru jest poniekąd banalna. Jednakże tak nie jest. Normalny napad na wypożyczalnie wideo obnaża świeży rodzaj przestępczości, który do tej pory nie rzucał się władzom policji w oczy. Lena Lindberg, członkini Ekipy A podczas oględzin wypożyczalni zauważa ślad czegoś bardziej przerażającego. Czy to możliwe, że błahe wydarzenie w wypożyczalni wideo może zwiastować "przybycie" seryjnego mordercy? Natomiast inny policjant, były już członek Druzyny A Paul Hjelm zostaje uznany jako doświadczony, wprawiony a także odnoszący sukcesy w wykrywaniu sprawców funkcjonariusz. Poproszony go, by znalazł czołowego członka SAPO. Zadanie staje się dosyć ciężkim przedsięwzięciem. Paul Hjelm "wpuścił się w dobry kanał". Teraz będzie musiał zawalczyć o wszystko, lecz przede wszystkim o swoje życie. Twórcy ebooków mają o tyle trudno, że każda następna opowieść jest porównywana przez czytelnika z poprzednią. Ja tak nierzadko robię. Teraz z największą konsekwencją będę twierdzić, że Arne Dahl trzyma cały czas jednakowy poziom. A ten poziom jest bardzo wysoki. Nie bez przyczyny ten szwedzki pisarz znajduje się w czołówce najlepiej rozpoznawalnych a także poczytnych nazwisk pisarzy kryminalnych. Styl pisarza jest bardzo szczegółowy. Wielowątkowa fabuła jest pełna sekretów, politycznych rozdań, skandali, a wszystko wplata się w dramatyczną historię. "Oko nieba", to kryminał pełen fałszywych tropów, zagadek, lecz także bardzo zaskakującego zakończenia. Opowieść jest pełna emocji, bywa trudna, gdyż porusza bardzo ważne dylematy współczesnego społeczeństwa. Twórca porusza takie bolączki jak: granice poczucia demokracji, swobody a także przyczyny a także skutki autodestrukcja. "Oko nieba" pobudza wyobraźnie. Od pierwszej strony czytając czułam się, jak w transie. Zahipnotyzowana. Gałki oczne poruszały się w takim tempie, że gdyby nie inne przyziemne obowiązki nie odłożyłabym tej pozycji ani na chwilkę. Napięcie nie słabnie ani na chwilkę. Opowieść wciąga, choć znając już wcześniejsze pozycje autora wcale mnie ten fakt nie zdziwił. Już wkrótce wydawnictwo Czarna Owca wyda kolejną książkę Arne Dahla. Już nie mogę się doczekać. A tymczasem zalecam wam "Oko nieba" bardzo serdecznie.

  • Narcon

    Czarna seria powieści tego autora bardzo przypadła mi do gustu. Cenie go za interesujące pomysły na fabułę a także lekkie pióro. ""Oko nieba"" to jedna z moich ulubionych jego książek. Dużo się w niej dzieje, więc nikt nie powinien czuć się znużony. Polecić tę książkę na pewno mogę fanom autora, lecz też fanom kryminałów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!