Czytaj więcej:
Drugie spojrzenie okładka

Średnia Ocena:


Drugie spojrzenie

Comtosook, Vermont, Stany Zjednoczone. Firma deweloperska chce wybudować galerię handlową w miejscu pochówku Indian Abenaki. Kiedy właściciel ziemi podpisuje odpowiednie papiery, mimo protestów Indian, zaczyna się budowa. Mniej więcej w tym samym okresie miasteczko nawiedza seria niewyjaśnionych zdarzeń: z nieba spadają płatki róż, w powietrzu unosi się aromat owoców leśnych, ziemia zamarza, chociaż jest środek lata, a jedna z dziewczynek widzi duchy…Do miasteczka przyjeżdża Ross Wakeman, który odkąd utracił narzeczoną w wypadku samochodowym, pragnie za wszelką cenę udowodnić istnienie świata nadprzyrodzonego… Czy dziwne wydarzenia w miasteczku to zemsta przodków? Kim jest intrygująca, zagadkowa kobieta, którą poznaje Wakeman?

Szczegóły
Tytuł Drugie spojrzenie
Autor: Picoult Jodi
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2010
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Drugie spojrzenie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Drugie spojrzenie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Drugie spojrzenie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • markietanka

  "Drugie spojrzenie" to bardzo ciekawa, wielowątkowa opowieść. Poznajemy dzieje Rossa i jego siostry, poznajemy historię Lii i profesora eugeniki, Pike'a. Całość jest wyjątkowo barwna i ciekawa, choć początek okazał się dla mnie trochę męczący. Autorka od razu wprowadziła bardzo dużo postaci i wątków, więc chwilami się gubiłam, natomiast od II części książki, dotyczącej opowieści o Lii, chłonęłam ją jak gąbka.Książka zawiera dużo ciekawych elementów, choćby kwestie eugeniki, które sprawiają, że nie da się jej przeczytać za jednym razem i odłożyć. Skłania do refleksji, wzrusza, chwilami wywołuje złość, a chwilami zadziwia.Jak mąż kochający małżonkę mógł tak postąpić jak Pike?Tematyka eugeniki jako środka do ulepszania rasy i kierowania jej rozwojem jest nieludzka i niemoralna. Historia choroby i sposobu życia Ethana, syna Shelby, wzrusza i mocno oddziałuje na czytelnika.

 • tajus

  Picoult potrafi zręcznie manipulować czytelnikiem, wyciskając z niego wszystkie uczucia, począwszy od zniechęcenia, złości, przerażenia, przez napięcie i szok, aż po radość i łzy wzruszenia, przepłukujące oczy pod koniec powieści. To idealna opowiadanie z dreszczykiem i wątkiem kryminalnym o tym, że nie należy się poddawać, gdyż w najbliższym otoczeniu zawsze znajdzie się ktoś bliski, w którym można znaleźć oparcie, albo ten ktoś może szukać oparcia w nas. Istotnym czynnikiem jest tutaj miłość. I poświęcenie dla drugiej osoby, choć te dwa zjawiska nie zawsze są w stanie iść ze sobą w parze, co nie znaczy, że trzeba z tego powodu obarczać się winą i skazywać na cierpienie. Bywa przecież, że pomimo naszych błędów dzieje nasze i naszych najbliższych zostaną skierowane na właściwą i lepszą drogę.

 • torebka

  Doskonała książka, prawdopodobnie zostanie moją ulubioną!! Nie potrafiłam oderwać się od tych kartek !!!Historia bardzo ciekawa, wzruszająca, czasami przerażająca ! Polecammmmmm

 • Renesmee Cullen

  Ja bardzo zalecam tę książkę moim zdaniem jest to najlepsza opowieść Picoult chodziarz odrobinę denerwują niektóre momenty to książka ebook naprawdę godna przeczytania!

 • agiwka

  Książkę czyta się bardzo dobrze, nawet lepiej niż inne powieści Picoult. niestety pozytywne wrażenie psuje zakończenie książki - jak w amerykańskim kinie familijnym.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!