Czytaj więcej:
Dramat numer trzy okładka

Średnia Ocena:Dramat numer trzy

Minął rok od ukazania się głośnej książki Jacka Mateckiego "Co Wy,…, wiecie o Rosji?" W tym oryginalnym reportażu, napisanym jak nikt przed nim, zdał raport z kilkuletniej włóczęgi od Kaliningradu po Kamczatkę, od Archangielska po pustynie Azji Środkowej.To miał być koniec wschodniej przygody, ale ciągnie wilka do lasu. Wrócił i zaszył się w dziwacznym budynku na wschodnich stokach Uralu i przez nad dwa miesiące z niego nie wchodził. Cóż może być takim miejscem, które jak soczewka skupia w sobie obraz dużego kraju? To teatr. Prowincjonalny teatr, gdzie wystawiają Szekspira, bajki dla dzieci i coś, co podobne jest do sitkomu… Kto go tam wpuścił, żeby brał udział w próbach, oglądał spektakle od kulis, bawił się na popremierowych bankietach, wyjazdach gościnnych, podsłuchiwał odprawy kierownictwa i balangował w garderobach?Poza tym wszystko o rosyjskiej cenzurze, robieniu historii na scenie, skandalu którego nikt nie widział, reżyserze, który z miłości zepsuł swoją inscenizację. To wszystko w najwieższej książce pdf Jacka Mateckiego "Dramat numer trzy".

Szczegóły
Tytuł Dramat numer trzy
Autor: Matecki Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Trzecia Strona
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dramat numer trzy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dramat numer trzy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dramat numer trzy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Aga H

    Jacek Matecki postanowił ponownie wyruszyć w głąb Rosji, żeby okrywać jej nieznane historie. Obiektem jego zainteresowania stał się teatr. Jednak nie ten duży moskiewski, a mały w maleńkiej mieścinie. Twórca brał udział w próbach, rozmawiał z aktorami, wchodził za kulisy, nawet miał własne biuro w budynku teatru. A wszystko po to, żeby świat ujrzał ten oto reportaż. Musze przyznać szczerze, że to pierwszy reportaż, który dane było mi przeczytać i zrecenzować. Gdy Wydawnictwo przysłało mi egzemplarz książki, podchodziłam do niego sceptycznie. Zawsze uważałam reportaże za nudne, o nieciekawej tematyce. Jednak postanowiłam przyjąć te wyzwanie. Jakież było moje zaskoczenie już po przeczytaniu paru stron, a właściwie kilkudziesięciu. Gdyż sama nie wiedząc kiedyś, przeczytałam dużo stron. Ten reportaż czyta się tak szybko, prosto i olbrzymią przyjemnością. wręcz nie można się od niej oderwać. Sam opis przeprawy autora z Polski do Rosji był tak wciągający, że nie można było przestać czytać. Książkę wręcz się chłonie. Jacek Matecki ma bardzo lekkie pióro, czyta się go fantastycznie, jakby słuchało się opowiadania dobrego znajomego. Co daje nam ta książka? Kawałek rosyjskiej przygody, odrobinę wiedzy i szczyptę refleksji. Po przeczytaniu książki jedno jest pewne,będziecie chcieli pójść do teatru, a czy to zrobicie - Wasza wola. Jednak spojrzycie na teatr trochę inaczej, będziecie się zastanawiali czy po przedstawieniu rekwizyty są tak samo grupowane i napisane jak w teatrze w Kamieńcu, czy aktorzy mogą pokazać cały własny talent, czy ślepo wierzą, że reżyser ma rację. Książka ebook zabiera nas w podróż za kulisy teatru, jednak nie tego wspaniałego i wielkiego, a małomiasteczkowego, ubogiego. Jednak reportaż napisany jest w taki sposób, że nie można się od niego oderwać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!