Czytaj więcej:
Dramat na polowaniu okładka

Średnia Ocena:


Dramat na polowaniu

Jest rok 1880, do redakcji wydawnictwa zgłasza się facet z propozycją wydania kryminału. Redaktor jest początkowo niechętny, lecz zasiada do lektury i odkrywa intrygę, której nie spodziewałby się po niepozornym gościu.Śledczy Siergiej Kamyszew poznaje młodą dziewczynę, córkę leśniczego, w której natychmiastowo się zakochuje i stara się zdobyć jej wdzięki. Nie zdaje sobie jednak sprawy z faktu, że kobieta prowadzi swoją grę z innymi facetami z okolicy. Nagle dla wszystkich, Oleńka wybiera podstarzałego rządcę Urbienina, pozbawiając Kamyszewa i pozostałych zalotników wszelkich złudzeń. Kobieta jednakże wydaje się niepewna własnych uczuć. Niestety, pewnego dnia w lesie dochodzi do tragedii...Choć Tragedia na polowaniu w założeniu samego autora miał być parodią słynnych kryminałów, wyszła mu jednak idealna opowieść gatunkowa. Znajdziemy tu przy tym doskonałe portrety psychologiczne i poruszający obraz rosyjskiego społeczeństwa.

Szczegóły
Tytuł Dramat na polowaniu
Autor: Czechow Antoni
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2013
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dramat na polowaniu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dramat na polowaniu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dramat na polowaniu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • elaks

  Bardzo niezła książka ebook odpowiadająca przewrotnie na zapytanie F. Dostojewskiego o zbrodnie i karę .Powinniśmy być zaskoczeni rozwiązaniem... lecz czyż takie nie jest bliższe prawdy społecznej .Polecam serdecznie te lekturę

 • Katarzyna

  Książka ebook miała być swoistą zabawą, żartem, a nawet ukłonem w stronę fanów kryminałów i rozwiązywania zagadek. Czechow pisząc Dramat... bawił się tym gatunkiem literackim, kpił z niego, wykorzystał wszystko co w nim najlepsze. Z założenia miał to być pastiż, a wyszedł całkiem zręczny...o ironio...kryminał. Chociaż może trafniejszym było by napisanie - opowieść społeczno-obyczajowa z silnym wątkiem kryminalnym. Dlaczego? Otóż dlatego, że z reguły w kryminałach cała akcja toczy się wokół śledztwa, przestępstwa. Tutaj natomiast mamy w centrum ludzi, ich charaktery, psychikę, problemy, zachowania. Czechow wyśmienicie, wręcz po mistrzowsku je opisuje. Zbrodnia (a może nie zbrodnia), do której wszystko zmierza, jest tylko pretekstem do ukazania ludzi, ich zachowań, emocji i wnętrza. Najważniejsi są bowiem ludzie i wniosek do jakiego prowadzi cała opowieść.

 • tommy

  Jestem fanem literatury rosyjskiej, stąd sięgnąłem po pozycje Czechowa. Dodatkowym atutem dla mnie było to, że to mój ulubiony gatunek powieści. Twórca ma zaiste lekkie pióro i niebanalne postaci, dlatego czytało mi się to wyśmienicie jak to Czechowa. Dlatego moja ocena nie może być inna niż 5!

 • Xaro

  Muszę przyznać autorowi, że potrafi stworzyć naprawdę interesujące postacie. Książkę czasem czytałem w dużym skupieniu, a czasem z uśmiechem na twarzy. Gatunkowo jest to na pewno kryminał, który czyta sie lekko i przyjemnie. Po przeczytaniu książki doszedłem do zaskakujących wniosków. Ze własnej strony zalecam przybliżyć sobie literaturę kryminalną naszych sąsiadów. Może zaskoczyć pozytywnie.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!