Czytaj więcej:
Dotrę do Ciebie okładka

Średnia Ocena:Dotrę do Ciebie

Ann Justine Reveur „Dotrę do Ciebie” to fascynująca powieść. Annabel przeprowadza się po rozwodzie rodziców. Razem z mamą pozostawiają za sobą życie w mieście i zaszywają się w niewielkiej miejscowości z dala od problemów. Kobieta nie sądziła, że ta przeprowadzka stanie się dla niej olbrzymią przygodą. Początkowo nie może się odnaleźć, jednak wszystko zmienia się w momencie pierwszego spotkania z Simonem – cichym, zamkniętym w sobie, nastoletnim sąsiadem. Dla Annabel priorytetem staje się dotarcie do chłopaka i uwolnienie go od demonów przeszłości. Czy uda jej się zbliżyć do Simona? Czy warto zagłębiać się w jego trudną przeszłość? Niektórzy skrywają mroczniejsze tajemnice niż mogłoby się wydawać. Pod pseudonimem Ann Justine Reveur kryje się pewna nastolatka, mająca upodobanie do tajemniczości. Prócz stawiania pierwszych kroków w profesji pisarza, uczęszcza do liceum ogólnokształcącego. Debiut literacki nie przysłoni faktu, że największą pasją Ann jest muzyka, a dopiero na drugim miejscu pojawia się słowo pisane. W wolnym okresie miłuje czytać, a pisanie traktuje jako dopełnienie czytelniczej powinności. Na tę chwilę największym marzeniem młodej pisarki jest podzielenie się z literacką publicznością swoimi powieściami, najlepiej paroma w niedługim czasie, i zyskanie wiernych czytelników.

Szczegóły
Tytuł Dotrę do Ciebie
Autor: Reveur Ann Justine
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dotrę do Ciebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dotrę do Ciebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dotrę do Ciebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • paulinka_pb

    Motyw książki fajny, życiowy. Lecz po przeczytaniu jej zadałam sobie zapytanie "A gdzie reszta?". Miałam wrażenie jakbym czytała streszczenie, jakby ktoś z właściwej książki powycinaj najlepsze czy najistotniejsze momenty i skleił w jedno. Książka ebook pozostawia niedosyt i dużo pytań bez odpowiedzi.

  • Agnieszka3201

    Umiejętność mówienia o plagach społecznych dotykających młodych (przemoc, wykorzystywanie seksualne, alkoholizm) pokazuje, że książka ebook „Dotrę do ciebie” adresowana do młodych potrafi reagować na trudną rzeczywistość. Kłopoty jakie w własnej książce pdf porusza Ann Justine Reveur to kłopoty klasycznego współczesnego nastolatka. Książka ebook została napisana w bardzo łatwy i młodzieżowy sposób i czyta się ją wyjątkowo nieźle i bardzo szybko. Jest to bardzo przejmująca, a zarazem genialna i warta uwagi. Jest to opowiadanie o potrzebie akceptacji jak też o sprawach kluczowych i trudnych, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Czy Annabel – główna bohaterka – będzie potrafiła przeciwstawić się złośliwym koleżanką? Czy będzie potrafiła w końcu otworzyć się przed kimś i czy uda się jej odnaleźć pokrewną duszę a także jaką rolę w całej historii odegra Simon – sąsiad Annabel? Tego wszystkiego będziecie mogli się dowiedzieć sięgając po tą książkę do czego z przyjemnością Was namawiam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!