Czytaj więcej:
Doris ma dość okładka

Średnia Ocena:Doris ma dość

Doris nie chce iść na przyjęcie, zwłaszcza jeśli nie wolno jej włożyć marynarskiego stroju. Poza tym nie skończyła jeszcze budować dróg w piaskownicy. No i dlaczego mama pozwoliła Egonowi posypać tort? Doris ma dość!Pija Lindenbaum jest wnikliwą obserwatorką dziecięcych zabaw i dziecięcego sposobu myślenia. Własne spostrzeżenia potrafi mądrze przelać na papier – powstaje oszczędna w słowach, lecz jakże pełna znaczeń opowieść, której równorzędnym głosem są ilustracje. Nic dziwnego, że dzieci odnajdują w jej ebookach własny świat!

Szczegóły
Tytuł Doris ma dość
Autor: Lindenbaum Pija
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakamarki
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Doris ma dość pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Doris ma dość Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Doris ma dość PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Czasem wszyscy mamy czegoś dość – szkoły, pracy, tego, że dzidziuś stale płacze, za oknem stale pada, a nas boli głowa. Jesteśmy ludźmi, mamy ograniczone pokłady cierpliwości, a życie nie składa się z samych niezłych chwil. To normalne, tak jak zwyczajne jest odczuwanie emocji, których wcale nie chcielibyśmy czuć – złości, zniecierpliwienia, strachu albo tego, że mamy czegoś dość. Dość – to brzmi groźnie. Sugeruje, że coś trwa już długo, cały czas nas męczy, a gdy przejdziemy już przez całą gamę innych uczuć z gatunku niechcianych, przychodzi w końcu moment, w którym mówimy „dość!”. I chociaż jest to naturalny stan emocjonalny, to jednak są sytuacje, które nigdy nie powinny mieć miejsca, a jednak zdarzają się i doprowadzają nas do takiego stanu. Na przykład wtedy, gdy ktoś nie respektuje Twoich potrzeb, ponieważ jesteś tylko…dzieckiem. Poznajcie Doris, małą dziewczynkę z całkiem normalnej rodziny. Mama, tato i czasem denerwujący starszy brat, jak to już ze starszymi braćmi bywa. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że nikt w domu nie słucha, co Doris ma do powiedzenia. To w końcu tylko mała dziewczynka. A ma ona do powiedzenia wiele – mówi o własnych potrzebach, pyta „dlaczego”, lecz nie uzyskuje odpowiedzi. Dotyczy to błahych dla dorosłego spraw – odłożenia na miejsce roweru, którym przecież bawił się brat, obietnicy posypania tortu, gdy niespodziewanie okazuje się, że brat również dostał taką obietnicę czy wyboru stroju na przyjęcie. Te pozornie drobne, nieistotne zagadnienia, dla dzidziusia mogą być w danym momencie szalenie kluczowe i nieotrzymanie odpowiedzi jest ciężkim przeżyciem. W książce pdf dochodzi nawet do sytuacji, w której dziewczynka znika z domu, a nikt nawet tego nie zauważa. Smutne, prawda? Doris znajdzie jednak sposób, żeby upomnieć się o uwagę. Jaki? Tego już dowiecie się z książki. Porządna publikacja tak naprawdę nie tylko dla dzieci. Może i niejeden dorosły uświadomi sobie, że powiedzenia w stylu „dzieci i ryby głosu nie mają” nie są wcale śmieszne, a tym bardziej prawdziwe. Dzieci mają głos i prawo do tego by ich wysłuchać, by otrzymać odpowiedź i czuć się ważnymi. Zanim więc następnym razem powiesz „to tylko dziecko”, pomyśl raczej, że to aż dzidziuś – najlepsze, co mogło Cię w życiu spotkać. zaczytana.com.pl

  • asia

    Właściwie to nie wiem jak mam ocenic ta ksiazeczke. Mi ona nie przypadla do gustu za to moja 3 letnia corka moglaby ja czytac w kółko. A to przeciez jej ma sie podobac prawda? Tak wiec mysle o nastepnej ksiazce tej autorki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!