Czytaj więcej:
Dom róż okładka

Średnia Ocena:Dom róż

Kiedy Lily wyrusza z mężem Liamem z Londynu do Kornwalii, nie ma pojęcia, jak bardzo ta decyzja odmieni jej życie. W samotnym domu na wybrzeżu południowej Anglii coraz bardziej oddala się od człowieka, który był kiedyś jej olbrzymią miłością. Liam coraz dłużej zostaje w pracy i Lily w końcu nabiera podejrzeń, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta.Pewnego dnia tragiczny wypadek zmienia wszystko. Niezwykła sceneria południowej Kornwalii Wzruszająca historia miłości Propozycja dla fanek „Domu ponad rozlewiskiem” Czasem, żeby zyskać szczęście trzeba wszystko stracić Pełna ciepła, genialna opowieść  o poszukiwaniu tego, co w życiu najważniejsze.

Szczegóły
Tytuł Dom róż
Autor: Harvey Sarah
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ole
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dom róż pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dom róż Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dom róż PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ejotek

  Myślałam, że historia potoczy się inaczej niż to ma miejsce na kartach powieści, jednak finał i tak mi się podoba. Jest nieco zaskakujący, dużo się wydarzyło zanim do niego doszło, nie sądziłam że taką decyzję podejmie Lily. Objaśnia się również sekret co Bonnerowie pozostawili w Londynie a co znacznie ich od siebie odpychało. Każde z nich miało na ten temat odmienne zdanie, każde inaczej to odbierało i przeżywało. Nie chcieli porządnie o tym porozmawiać, i nie tylko o tym...Książka nie jest bardzo fascynującą i wybitną lekturą. Ot taka lekka opowieść na wakacyjny czas, która udowadnia ile trzeba stracić, by zyskać. Prezentuje jak ważną rolę w naszym życiu spełniają przyjaciele i prawdopodobnie żal mi nieco Nathana... Dlaczego? Tego już dowiecie się sami :)

 • kapu5

  Bardzo ciepła książka, którą miło się czyta. Jest bardzo optymistyczna, wywołuje uśmiech, mimo, że fabuła nie jest do końca lekka i przyjemna. Zalecam

 • Dominika

  "(...) każdy co jakiś czas powinien dawać drugą szansę rzeczom, których nie lubi. Można w ten sposób przeżyć niejedną niespodziankę. A przecież wspaniale, kiedy coś przyjemnie nas zaskoczy, prawda?" [s. 117]Tak było również ze mną - "Dom róż" bardzo mile mnie zaskoczył. Być może przeczytałam go w odpowiednim momencie, a być może ta książka ebook taka właśnie jest? Nie oczekiwałam od niej niczego nadzwyczajnego. Raczej umilenia deszczowego popołudnia, i tutaj muszę przyznać spełniła się doskonale. "Dom róż" Sarah Harvey to książka ebook zawierająca w swoim wnętrzu historię, która zmusza do refleksji ponad tym, co w życiu najważniejsze, i ponad tym, że czasem to czas jest najlepszym sprzymierzeńcem. Bywa bezinteresowna i daje niezły przykład tego, że dobro wyzwala dobro, wzniecając korzystne przemiany. Pisarce udało się stworzyć szereg bardzo interesujących postaci, z których każda jest nietuzinkowa. I to one są moim zdaniem największym atutem tej lektury. Większość z nich budzi sympatię, jak choćby szalony fizjoterapeuta potrafiący w nietuzinkowy sposób dotrzeć do zżędliwego, chorego człowieka, czy bardzo pozytywna właścicielka prowincjonalnej galerii i jej najbliższy przyjaciel, wyborny kucharz innej orientacji. Takie książki są potrzebne - dają chwilę wytchnienia w życiowym pędzie, pomagają zrozumieć podstawy udanego związku i przede wszystkim - przywracają wiarę w szczęście. Fabuła oparta jest na zdarzeniach z życia codziennego, więc opisywane tu sytuacje mogą zdarzyć się każdemu z nas. To opowiadanie o poszukiwaniu swojego miejsca, miłości i troski. O budowaniu związku, potyczce o siebie wzajemnie i o poświęceniu. O kompromisach i o wybaczeniu. Omawia następstwa "zatajenia" zdarzeń z przeszłości, a także porusza temat rekonwalescencji i pogrążania się w smutku bliskiej osoby - dotykając przy tym nie tylko emocji jakie targają chorym, lecz również bliskimi, którzy zajmują się nim na co dzień. "Dom róż" to interesująca i jednocześnie w dziwaczny sposób realna historia. Poruszająca i przepełniona ciepłem opowiadanie o tym, co się może stać, gdy pojawia się dystans, i gdy "ja" zaczyna znaczyć więcej niż "my". O wsparciu i o wytrwałości, o chorobie i o żalu. Wiele tutaj życiowych porad i otuchy, a także brak scen erotycznych. Poza tym książka ebook zawiera też dużo zabawnych dialogów i sytuacji, które dodają rumieńców całej treści. Niestety o samych różach było tutaj niewiele ;) "Dziwne - jak wyraźnie człowiek dostrzega i ocenia kłopoty innych, podczas gdy we swóim ogródku błądzi jak dzidziuś we mgle." [s. 161]

 • LovenBuddy

  Z jednej strony niby prosta, miłosna opowieść, a z drugiej całkiem wciągająca, nietuzinkowa historia, która potrafi zaskoczyć. Na pewno może się podobać i nie jest to jakaś tam pierwsza lepsza historyjka bez pomysłu na siebie.

 • iwona.czapczyk

  Klasyczna babska czytanka, romansidełko. Ja osobiście bardzo lubię takie książki :) Myślę, że każda kobieta, od czasu do czasu potrzebuje przeczytania takiej historii. Mi się bardzo podobała, interesująca fabuła i bardzo nieźle poprowadzona akcja. Stopniowo wraz z bohaterką dowiadujemy się wielu świeżych szczegółów. Polecam.

 • Sylvunia20

  Wyjątkowo urzekająca opowiadanie o miłości, utraconej i powracającej, nie zawsze łatwej lecz zawsze potrzebnej. Jeśli szukacie przyjemnej lektury, która wywołuje pozytywne emocje, lecz i wzruszenie, to zalecam właśnie tę książkę. Nie sądziłam, że tak dynamicznie ją przeczytam, ponieważ książka ebook do cienkich nie należy.

 • huanita

  To książka ebook dla prawdziwych fanek babskiej obyczajowej literatury. Wszystkie uwielbiamy takie historie, choć wiemy, że niekoniecznie mogą nam się przydarzyć. Miłość w takich powieściach jest najistotniejsza i to wokół niej kręci się wszystko. Piękna, cudna historia o tym, o czym podświadomie marzymy i do czego dążymy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!