Czytaj więcej:
Dom nocy. Klątwa Neferet okładka

Średnia Ocena:Dom nocy. Klątwa Neferet

P.C. i Kristin Cast odkrywają mroczną tajemnicę najwyższej kapłanki Domu Nocy.Szesnastoletnia Emily Wheiler dorastała w XIX-wiecznym Chicago, otwartym na świat za sprawą zorganizowanej tam Wystawy Światowej. Nagła śmierć matki znacząco zmienia jej życie. Skrzywdzona, ale stale pragnąca miłości i swobody Emily ucieka z domu, by zacząć wszystko od nowa. Przybiera odmienne imię, a w jej umyśle rodzi się pragnienie, by zemścić się na mężczyźnie, któremu kiedyś ufała.

Szczegóły
Tytuł Dom nocy. Klątwa Neferet
Autor: Cast P.C., Cast Kristin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Książnica
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dom nocy. Klątwa Neferet pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dom nocy. Klątwa Neferet Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dom nocy. Klątwa Neferet PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook ciekawa co powoduje, że dynamicznie się ją czyta

 • Katarzyna Kosnowska

  W porównaniu do całej serii, jest dobra. Choc troszkę za mało dla mnie było opisu samej historii Neferet...

 • Sanai

  Ta książka ebook pozwoliła mi spojrzeć nieco inaczej na postać Neferet. W trakcie lektury było mi jej nawet żal, bo jej śmiertelne życie nie było usłane różami. Dzięki tej krótkiej historii można się dowiedzieć, dlaczego Neferet nieustanna się taka zimna i okrutna, co w kolejnych tomach Domu Nocy zaowocowało w jej przemianę w potężną Tsi Sgili. Zalecam

 • Paulina Olszewska-Janiak

  Następna książka ebook z cyklu Dom nocy. Opowiadanie może nie jest najwyższych lotów, przeznaczona raczej dla najmłodszych czytelników, lecz czytając idealnie się bawiłam.

 • Aleksandra

  P.C. Cast i Kristin Cast w własnej powieści z cyklu Dom Nocy, pt. "Klątwa Neferet" chciały za pomocą postaci fikcyjnych ukazać prawdziwe przeżycia, które mogą dotknąć i całkowicie przemienić życie każdej młodej kobiety.Książka opowiada o szesnastoletniej Emily Wheiler, której życie zmieniło się po śmierci matki w koszmar. Ojciec zaczął izolować ją od najbliższego otoczenia nie pozwalając na spotkania z przyjaciółmi. Żądał od młodej Emily przejęcia obowiązków matki wraz ze wszystkimi ich konsekwencjami. Po pewnym okresie kobieta zostaje zgwałcona przez własnego ojca. Ucieka z domu i szuka wsparcia u własnego chłopaka. Jednak ten widząc jej podarte ubranie i to w jakim jest stanie psychicznym odtrąca ją. Pozostawiona sama sobie na ulicy Emily zostaje Naznaczona. Pomimo opieki i bezpieczeństwa jakie zapewniały jej wampiry w Domu Nocy postanowiła zemścić się na swoim ojcu. Chcąc zapomnieć o koszmarze dawnego życia przemieniła imię na Neferet. Czy podjęta przez Neferet decyzja przyniesie jej ulgę na dalsze życie?

 • Magdalena Senderowicz

  „Klątwa Neferet” podobała mi się dopóki co najbardziej ze wszystkich nowel dodanych do cyklu. Osoby, które sądzą ją za wybitnie negatywną postać i nie darzą jej sympatią, powinny zdecydowanie zapoznać się z jej historią – gwarantuję Wam, że spojrzycie na nią zupełnie inaczej i ujrzycie w niej zagubioną dziewczynę, która stale nie może uwolnić się od przeszłości. Zrozumiecie, dlaczego przyjęła takie imię i skąd wzięła się jej pewność siebie a także siła. Bardzo się cieszę, że mogłam przeczytać tę historię, niesie ona ze sobą bardzo emocjonalne, lecz jakże życiowe przesłanie i pokazuje, jak bardzo traumatyczne wydarzenia z przeszłości mogą wpłynąć na nasz charakter. Ta książka ebook posiada głębię, która jest widoczna już od pierwszych stron…

 • MinDi

  Każdy kto czytał "Dom Nocy" powinien sięgnąć po tą krótką lekturę. Książka ebook omawia bowiem historię jednej z bohaterek tego cyklu. Dzięki niej możemy dowiedzieć się dlaczego Neferet jest taka jaka jest. Opowiadanie czyta się przyjemnie, dynamicznie i wielkim zainteresowaniem (przynajmniej dla mnie). Uważam, że to jedna z ciekawszych pozycji całej serii DN. Zachęcam wszystkich do lektury, polecam.

 • aga.walendziak

  Bardzo interesująca element tego cyklu, więc wszystkim jego fanom bardzo zalecam lekturę. Książka ebook jest bardzo sugestywnie i przekonująco napisana, niezwykle trafia do mnie styl autorek. Można powiedzieć, fabuła jakich wiele, a jednak jest na własny sposób niezwykła, z pewnością to zasługa K. i P.C. Cast i ich przemyślanej konstrukcji bohaterów. Dla mnie "Klatwa Neferet" to same emocje!

 • Basti

  Wyjątkowo interesująca książka. Uwielbiam takie lektury, otwierając książkę czytasz ją i nie potrafisz jej zamknąć. Czytało się dynamicznie i przyjemnie. Bardzo przypadła mi do gustu postać Neferet. Przez całą książkę jej kibicowałem, miałem nadzieje na zmiany i inne zakończenie. Lecz dobrze, że właśnie w taki a nie inny sposób, książka ebook się skończyła. Z pewnością długo nie zapomnę tej pozycji. Polecam.

 • Abilene

  Szczerze mówiąc myślałam, że moda na wampiry już minęła. Zwłaszcza, że nasze starsze dzieciaki (11 i 14 lat) ostatnio raczej czytały niezgodną i igrzyska śmierci. Wygląda na to jednak, że wampiry jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa :). Ostatnio córka przyniosła właśnie tą książkę i jest nią bardzo zafascynowana. Oczywiście całą serią :D.

 • Basia170

  Mocno przeżyłam tą książkę i utożsamiłam się z Neferet. Z początku uważałam ją za straszliwą jędzę, lecz wiedziałam, że coś poważnego musiało skłonić jej do takich czynów. Teraz mi jej trochę żal i zaczęłam się łudzić i mieć nadzieję, że może jednak się nawróci, że jakaś cząsteczka niezła w niej może jeszcze została? Bardzo niezła książka.

 • Fani

  Kiedy przyjaciółka poleciła mi serię "Dom Nocy", nawet nie byłam pewna czy mi się spodoba. Teraz jestem po kolejnej już części, stale tak samo zachwycona. Na pewno zwraca uwagę okładka przecudnej urody. I taka również jest ta powieść: magiczna, tajemnicza, jednocześnie zaś przejmująca i wciągająca. O tej książce pdf mogę mówić tylko nieźle i bardzo ją polecam.

 • Cecylka

  Następna idealna element cyklu. Pokusze się nawet przyznać, że najlepszy z pamiętników. Idealna akcja, idealna fabuła i idealnie prowadzone dialogi. Można naprawdę się wciągnąć! Dodatkowo idealnie wykreowana postać bohaterki. Ksiązka jest naprawdę interesująca i po przeczytaniu pozostawia pewną pustkę, którą chce się zapełnić następną książką napisaną przez autorkę. Polecam!

 • Gusinka

  Przeczytałam tą książkę zupełnie przypadkiem, nie zauważyłam, że to literatura dla dzieci. Muszę przyznać, że silna chęć zemsty i zabicia kogoś nie przekonuje mnie że jest to doskonała literatura młodzieżowa, z drugiej jednak strony dzieciaki niestety czytają i oglądaja teraz gorsze rzeczy. W każdy razie książka ebook jest wciągająca i ciekawa. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!