Do historii medycyny wprowadzenie okładka

Średnia Ocena:


Do historii medycyny wprowadzenie

Książka ebook ma zaspokoić pierwszą ciekawość i zachęcić do sięgnięcia po obszerniejsze dzieła a także do wnikliwszego zajęcia się przeszłością medycyny. Im bardziej zbliża się w stylu do pogadanki, tym bardziej osiąga cel, jaki wyznaczył sobie autor, znając z swojego doświadczenia, jak nudnym przedmiotem może być historia, a przecież jest to przedmiot, bez którego nigdy nie zrozumiemy, kim jesteśmy jako Europejczycy, jako Polacy, kim są lekarze. Książka pisana lekkim, prosto przyswajalnym stylem, może być bardzo pomocnym materiałem propedeutycznym dla adeptów medycyny i to zarówno w całości, jak w poszczególnych rozdziałach zaopatrzonych w najnieodzowniejszą bibliografię.

Szczegóły
Tytuł Do historii medycyny wprowadzenie
Autor: Gajda Zdzisław
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2011
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Do historii medycyny wprowadzenie w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Do historii medycyny wprowadzenie PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • Ewa Michalak

    Książka ebook napisana w zwięzły lecz wystarczający sposób.

  • Michał Romański

    Książka ebook Zdzisława Gajdy 'Do historii medycyny wprowadzenie' przeznaczona jest raczej dla absolwentów seminarium duchownego niż studentów medycyny.Autor promuje jedynie słuszną religię i w sposób uporczywy stosuje apologię ideologii katolickiej. Odwoływanie się do teologii, chrześcijańskich mitów i legend, Jezusa Chrystusa i wszystkich świętych wplecione jest w treść przeważającej części tekstu. Brak wyraźnie zaznaczonego kontekstu, pokazującego rozwój medycyny jako nauki, dyskwalifikuje tą książkę jako podręcznik do historii medycyny w szkołach świeckich. Na plus warto docenić lekki styl i erudycję autora.