Czytaj więcej:
Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy okładka

Średnia Ocena:Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy

Twoja dieta w dnie moczanowej jest już gotowa i sprawdzona przez dietetyków a także ich pacjentów! Zakładamy, że czytelnik jest w nieustannym kontakcie z doktorem prowadzącym i wie, na czym polega dna moczanowa, dlatego celowo pominęliśmy typowo medyczne aspekty choroby i skupiliśmy się na diecie. Jako że jesteśmy zawodowymi dietetykami to wiemy, że istnieje znaczna zależność pomiędzy dietą a napadami dny. Ty również to wiesz nie tylko od własnego lekarza, lecz także z własnego, bolesnego doświadczenia. Przygotowaliśmy dla ciebie zalecenia dietetyczne, jadłospis (5 posiłków dziennie) na cztery tygodnie (28 dni) a także listy produktów (ogólne i szczegółowe), które pozwolą ci samodzielnie komponować zdrowe posiłki. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby publikacja była jak najbardziej uniwersalna, a więc dla wszystkich z dną moczanową i składała się z produktów, które są prosto dostępne. Pamiętaj jednak czytelniku, że to ty znasz siebie najlepiej i jeśli wiesz, że nie tolerujesz jakiegoś produktu albo po prostu go nie lubisz, zamień go na inny, który jest na liście dozwolonych.

Szczegóły
Tytuł Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy
Autor: Majewski Marcin, Bońkowski Maciej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  Dobre wydanie lecz dzięki Bogu źle mnie zdiagnozowano.

 • Marta Bereza

  Konkretne porady, konkretna i łatwo przekazana wiedza

 • Anonim

  Mama boryka się z chorobą dny moczanowej, książka ebook bardzo przystępnie napisana,z wieloma pomocnymi przepisami .Polecam tę książkę .

 • Kazimierz Mickiewicz

  gotowe przepisy dla chorych na dnę moczanową - dają pozytywne wyniki już po tygodniu stosowania - polecam.

 • obibok20

  Bardzo pomocna przy dnie moczanowej. Nieźle wyjaśnione co jeść a czego unikać w bardzo przejrzystej formie. Z zakupów na Empik.pl korzystam bardzo nierzadko i zawsze przesyłka jak i sam odbiór w Epik pełna profeska. Oby tak dalej. Zalecam

 • Ida Dziublińska-Matela

  Książka ebook napisana prostym, językiem. Stabelaryzowana element informacji bardzo ułatwia ich wyszukiwanie. Idealna pozycja dla osób, które choroba zmusiła do zmiany diety I szukają porad i przykładów.

 • vengusia1

  Nieźle napisana książka ebook dla osób chorujących na dnę moczanową.Wiele praktycznych wskazówek.

 • momi1908

  Bardzo fajna książka ebook z wieloma przepisami (szczegółowy jadłospis na miesiąc).

 • Ewa Trzeciak

  Naprawdę,bardzo przydatny poradnik.Gratuluję Autorom !I dziękuję

 • Aneta

  Choroba spadła na nas niespodziewanie. Nie wiedzieliśmy co jeść i jak postępować. Książka ebook bardzo nam pomogła wybierać produkty i przygotowywać posiłki by łagodzić objawy choroby. POLECAM

 • anonymous

  Książka ebook nie do końca nieźle opracowana, w tabelach brakuje produktów podawanych w jadłospisach, pozycja raczej do przeglądnięcia niż do wykorzystania jako "przewodnik"

 • marcin.grze

  Zalecam tą książkę każdemu kto ma zmaga się z tą chorobą . Fajnie napisana i ma interesujące przepisy.

 • Marek

  Polecam. Dwa dni i zrealizowane. Szkoda że książkę przekazano w opakowaniu kartonowym oszczędzając na reklamówce.

 • Anna Kasprzyk

  Zakupiłam ze względu na chorobę Mamy. Książka ebook spełniła jej oczekiwania, jadłospisy są proste, tanie, szybkie w przygotowaniu, bez żadnych udziwnień w sam raz na kieszeń emeryta.

 • Kufel

  Idealna książka ebook dla chorych na dnę moczanową. Wiele praktycznych porad, przykładowe jadłospisy na 4 tygodnie. POLECAM

 • Agnieszka Murawska

  Bardzo szczątkowe info nie tylko na temat choroby, lecz też diety. Jadłospisy są bardzo proste, żeby nie napisać prostackie, nie do końca przemyślane pod wobec powtarzalności dań. Plus za formę miar podanych produktów, zrozumiałe dla każdego w warunkach domowych.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!