Czytaj więcej:
Dinozaury i zwierzęta prehistoryczne okładka

Średnia Ocena:Dinozaury i zwierzęta prehistoryczne

Naukowcy od dawien dawna interesowali się dinozaurami i powoli odkrywali ich fascynujące życie. Trzymany w ręce album zabierze cię w zagadkowy świat tych wymarłych gadów, które żyły wiele wcześniej przed pojawieniem się człowieka. Z kart niniejszej książki dowiesz się, czym charakteryzują się poszczególne stworzenia: poznasz ich wygląd, sposób odżywiania, poruszania się i walki, przybliżony czas wyginięcia i dużo innych ciekawostek.

Szczegóły
Tytuł Dinozaury i zwierzęta prehistoryczne
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fenix
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dinozaury i zwierzęta prehistoryczne pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dinozaury i zwierzęta prehistoryczne Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dinozaury i zwierzęta prehistoryczne PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Karollina

  Fotografie i opisy zaciekawiają młodych czytelników. Zalecam dla dzieci od 6 do 10lat.

 • anecia122

  Książka ebook zdecydowanie dla dzieci szkolnych, dla przedszkolaków za wiele informacji.

 • anka

  Wiele przejrzystych informacji w porządku alfabetycznymgratka dla mojego maniaka dinozaurowego z cudownymi ilustracjami.

 • emik84

  Miliardy lat temu naszą planetę zamieszkiwały stworzenia bardzo różniące się od żyjących tu dziś. Były różnorakich rozmiarów i kształtów, żyły w stadach albo samotnie, niektóre budziły strach inne mniejsze i bardziej płochliwe kryły się po norach. Wszystkie one słynne są dzisiaj człowiekowi jedynie dzięki znalezionym skamielinom a także badaniom paleontologicznym.W podróż do niezwykłego świata prehistorycznego zabierają czytelnika autorzy książki Dinozaury i zwierzątka prehistoryczne. W erze mezozoicznej ziemia była zupełnie inna. Królowały na niej dinozaury a także inne wymarłe dzisiaj gatunki zamieszkujące każde z trzech środowisk: wodę, powietrze a także ziemię.Z lektury dowiadujemy się w którym czasie żył mniej więcej dany gatunek, jak był zbudowany, gdzie występował, czym się żywił. Info są raczej bardziej ogólnikowe. Wzbogacają je natomiast bardzo atrakcyjne i wyraziste ilustracje, które też przybliżają w znaczącym stopniu wizerunek zewnętrzny stworzenia.Co interesujące wszystkie zwierzątka znajdujące się w publikacji zamieszczono w alfabetycznym porządku. Ich znalezienie natomiast ułatwia indeks na końcu książki.Lektura jest niewątpliwie bardzo interesująca. Myślę, że dla dzieci info w niej zawarte są w pełni satysfakcjonujące. Co niemniej kluczowe jest kolorowo a w tle widać naturalne środowisko każdego ze stworzeń więc maluchowi znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie panujące wtedy warunki.Całość jest bardzo poukładana a interesująca grafika naprawdę przykuwa wzrok. Troszkę martwią mnie dość delikatne kartki, które szczególnie w dziecięcych rączkach mogą ulec naderwaniu. Nijak się ma to natomiast do solidnej i bardzo trwałej oprawy, która przetrwa znacznie więcej.Publikacja na pewno warta jest uwagi i z pewnością zaciekawi dzieci, tak bynajmniej było w przypadku moich maluchów. Zalecam i życzę przyjemnego odkrywania sekretów prehistorii ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!