Czytaj więcej:
Demonolodzy okładka

Średnia Ocena:Demonolodzy

Uważasz, że duchy są odpowiedzialne tylko za nawiedzenia starych i opuszczonych domów? Nic nie wiesz o świecie duchów. Myślisz, że laleczki są słodkie i niewinne? Historia opętanej lalki Annabelle zmusi cię do tego, aby zastanowić się ponad tym raz jeszcze.  Straszą cię dziwne hałasy, trzaskanie drzwiami i niepokojące dźwięki? Naprawdę przerazi cię historia o poltergeiście z Enfield.Książka "Demonolodzy", która przez dużo tygodni znajdowała się na liście bestsellerów "New York Timesa", ujawnia zdumiewające mechanizmy, które kryją się za zdarzeniami nadprzyrodzonymi i wyjaśnia, dlaczego opętanie czy nawiedzenie może spotkać każdego z nas. To wstrząsające archiwum Warrenów, wybitnych amerykańskich demonologów, tropicieli zjawisk mrożących krew w żyłach, jest dowodem na to, jak niewiele wiemy o świecie duchowym. Opisywane tu wydarzenia nieustanny się inspiracją dla autorów filmów "Obecność" i "Obecność 2".

Szczegóły
Tytuł Demonolodzy
Autor: Britlle Gerald, Warren Ed, Warren Lorraine
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Esprit
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Demonolodzy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Demonolodzy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Demonolodzy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • struna3108

  Bardzo interesująca pozycja dla osób oglądających horrory obowiązkowa !

 • Anonim

  Niezła pozycja dla osób zainteresowanych wymiarem duchowym naszego świata. Z pierwszej ręki dowiadujemy się o duchach, demonach i opętaniach, które wbrew opinii niektórych są bajką do straszenia niegrzecznych dzieci, a jednak ludzie na całym świecie doświadczają ich obecności. Kto jednak liczy, że jest to fabularyzowana opowieść w typie horroru, to się rozczaruje, ponieważ książka ebook jest raczej zapisem rozmowy - wywiadu z Warrenami, opisem ich wspomnień, doświadczeń i wrażeń nagromadzonych przez lata działalności, zawiera też dużo wiedzy encyklopedycznej w tej tematyce.

 • Paulina Spaleniak

  Jeśli lubisz historie o demonach, duchach itp. warto przeczytać. Polecam! Wciąga niesamowicie :)

 • Krzysztof Urbanski

  Idealna książka ebook

 • Mateusz Łukaszenko

  Jestem w połowie czytania. Można dowiedzieć się wielu interesujących informacji a także poznać prawdziwe historie, które znacznie różnią się od tych ukazanych na ekranach kin. Bardzo zalecam

 • Rafał

  W najskrytszych zakamarkach umysłu jest świadomość o istnieniu duchów, zjaw czy demonów. Ta książka ebook pokazuje, że mimo naszego sceptycznego podejścia jesteśmy w stanie uwierzyć.

 • Pabloosi

  Wiedza zawarta i przekazana w książce, pozwoli zaznajomić się z niepojętymi zjawiskami. Ewidentnie każdy, niezależnie od wyznania i wiary, powinien do niej przysiąść ... gdyż z całą pewnością na zawsze pozostanie w naszej głowie. Nigdy nie przejdziesz już obojętnie ... !

 • Idalia

  Książka ebook ta przeraża bardziej niż większość horrorów a w dodatku omawia prawdziwe wydarzenia z życia Warrenów

 • Anonim

  Spodziewałem się czegoś bardziej przerażającego. Książka ebook niestety mnie trochę zawiodła.

 • Marta Walewska

  Książka ebook dla wielbicieli informacji o zjawiskach paranormalnych

 • Martyna Springer

  ... pisana w sposób trochę ciężki. Jest to forma wywiadu i jeżeli ktoś liczy na sceny grozy jak z filmu "Obecność" to się trochę zawiedzie, bo nie ma ich tu zbyt wiele. Fajna jest pod tym kątem, że gdy ktoś wierzy w rzeczy opisywane w tej książce pdf to po jej przeczytaniu zaczyna się myśleć w zupełnie inny sposób i zastanawiać "A co by było gdyby....". Dla tych, którzy wierzą w duchy i demony - polecam.

 • Verra1318

  😍

 • Noemi5

  całość to pean jacy wspaniali są Warrenowie, ach jacy dobrzy i pełni miłości Boga + ostrzeżenia żeby nie igrać z ciemnością. Mało opowiadań o spotkaniach z demonami. Ogólem- nuda. Spodziewałam się czegoś zdecydowanie lepszego, a na pewno bardziej strasznego.

 • Kamil Paszko

  Uwielbiam książki o takiej tematyce.Gdy dowiedziałem się , że pojawiła się ona w empik.com kupiłem ją natychmiast.Polecam wszystkim, którzy chcą przeczytać książkę o tematyce paranormalnej! Kilka dni potem zamówiłem kolejna dla rodziny ! Idealna !

 • Aleksandra Baran

  W interesujący sposób przedstawia tematykę nawiedzonych domów i opętań. Do mnie przemówiły tłumaczenia głównych bohateró i trochę mnie przeraziłąy ich poczynania.

 • Małgorzata Wysocka

  Sięgnęłam po tę książkę z dużym zaciekawieniem i nieco się rozczarowałam. Owszem interesujące są opisy "przypadków", lecz nie poczułam dreszczyku, jak to było zapowiedziane w przedmowie. Relacje z prowadzonych przez Warrenów spraw są jak dla mnie przegadane, nieco nużąca. Nie porwała mnie ta książka.

 • Darek

  W słowniku języka polskiego jest dużo słów, lecz nie znajdę takich, żeby omówić zawartość książki. Jeśli jesteś "fanem" i interesujesz się zagadnieniem odnośnie duchów, opętań i nawiedzeń ta pozycja obowiazkowo musi znaleźć się na Twojej półce. Polecam!

 • KiraLupus

  Idealna książka ebook zawierająca bardzo obrazowe i konkretne opisy przypadków z jakimi mieli do czynienia jedni z najsłynniejszych demonologów naszych czasów. Historie całkowicie prawdziwe , niekoloryzowane i doskonale opisywane przez autorów. Obowiązkowy punkt w biblioteczce każdego fana tego typu zjawisk.

 • Kasia Pogorzelska

  Jestem olbrzymią fanką horrorów więc książka ebook jak najbardziej trafiona. Super wywiady umieszczone w książce, świetne fotografie . Dzięki niej dowiedziałam się dużo nieujawnianych tajnic o świecie paranormalnym, gooorąco zalecam 😄

 • Ciacho6

  Zalecam tę książkę dla wszystkich którym podobały się filmy a także książki o małżeństwie Warren'ów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!