Czytaj więcej:
Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać okładka

Średnia Ocena:Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać

„Weź się w garść”, „bądź niezastąpiony”, „dąż wytrwale do celu” – słyszymy na każdym kroku. „Nie rezygnuj”, „walcz” – takie porady dotyczą pracy, związku, realizacji naszych planów. A jeśli realizacja przyjętych zamierzeń przynosi więcej szkody niż pożytku? Jeśli „pułapka utopionych kosztów” jest jedynym, co jeszcze trzyma nas w związku, w pracy, w toksycznej relacji? Książka Peg Streep i Alana Bernsteina jest przeznaczona dla tych, którzy mają dość powtarzanych co rok postanowień: „nigdy więcej…”. Autorzy pokazują, jak ocenić, czy realizacja przyjętego przez nas celu jeszcze nam służy, jak poradzić sobie z myślami i emocjami, pułapką utopionych kosztów i, co najistotniejsze – jak genialnie postawić sobie nowe cele w życiu, miłości i pracy.

Szczegóły
Tytuł Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać
Autor: Streep Peg, Bernstein Alan B.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Beata sadel

  Daje do myślenia

 • Incubugs

  Tutorial kupiłem dla mojej matki, która jest wciąż spięta. Nie jestem pewien, czy wszystkie matki tak mają, czy tylko moja aż tak. Ona naprawdę nie potrafi przestać. Zawsze dociśnie do końca i zawsze znajdzie sobie powody do zmartwienia, że nie wszystko jest dokładnie tak jak być powinno, lub jak jej się wydaje, że powinno być. Mniejsza o to. Tutorial kupiony i biorąc pod uwagę reakcję obdarowanej po pierwsze nie jest z nią jeszcze tak źle ponieważ się śmiała z tego mojego zakupu, a po drugie prawdopodobnie się przydaje, ponieważ zagląda, czyta i chyba bierze pod uwagę, ponieważ jakby zwolniła ciśnienie. A najlepsze jest to, że ja również czasem zaglądam

 • Julia Urban

  Myślałam że jeśli chodzi o poradniki to wszystko już było, jednak okazało się że wcale nie. Książka ebook Daruj sobie bardzo mi się podobała, trafiła w mój gust i moją potrzebę zmiany, że się tak wyrażę :-) Trafiłam na nią przez przypadek, trochę się wahałam, dałam się jednak namówić przez osobę która już czytała tą książkę. Jak na poradnik, nieźle się czyta, w międzyczasie jest trochę przemyśleń, lecz to na pewno dobrze. Treść z Daruj sobie trafiła do mnie, co w przypadku poradników nie zawsze miało miejsce. Suma summarum, na początku miałam nieco oporów, lecz bardzo się cieszę, że książka ebook trafiła w moje ręce, budujące doświadczenie.

 • Loadina

  Dostałam ten tutorial w prezencie i doszłam do wniosku, że osoba, która mi go podarowała, musi naprawdę nieźle mnie znać… To coś absolutnie dla mnie… Czyli dla kogoś, kto czasem stawia sobie zbyt ambitne, wręcz niemożliwe do spełnienia cele… Takie postępowanie budzi ogromne frustracje. Ta książka ebook pomaga zacząć trzeźwo myśleć, nieźle oceniać sytuację i stawiać sobie takie cele w życiu, które mają sens, i których realizacja przyniesie korzyści. Trudno jest wytłumaczyć w paru zdaniach, co autorzy przekazują na kartach tego poradnika, dlatego zachęcam do lektury i gwarantuję, że będzie owocna :-)

 • aluszka

  Autorzy rzeczywiście porządkują info na temat podejmowanych przez ludzi wysiłków, by przemienić coś w życiu. Także tego, co nas ogranicza i komplikuje ewentualny krok w przód. Nie są to jedynie przemyślenia lecz również wiedzą, usykana w wyniku różnorakich badań i doświadczeń, podana w sposób przystępny i zajmujący. Dzięki temu książka ebook jest ciekawa i warta uwagi. Daje dużo materiału do przemyśleń.

 • karina_w

  super tutorial dla kazdego, kto nie wie jak przestać. Polecam.

 • pieczareczka

  o tak książka ebook może mi się przydać ponieważ czasem ze wszystkim przesadzam i nie mogę przestać! już się nie mogę doczekać!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!