Czytaj więcej:
Czytam sobie. Kłopoty z mlekiem dla kota. Poziom 1 okładka

Średnia Ocena:Czytam sobie. Kłopoty z mlekiem dla kota. Poziom 1

Składam słowa, pierwszy poziom serii Czytam sobie, to idealny początek nauki czytania. Proste, acz śmieszne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania spisane są krótkimi zdaniami i przy użyciu 23 podstawowych głosek. Bardzo znaczna czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania. Wysokiej klasy kolorowe ilustracje są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma ebooków zgodna jest z zaleceniami metodyków.

Szczegóły
Tytuł Czytam sobie. Kłopoty z mlekiem dla kota. Poziom 1
Autor: Baran Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czytam sobie. Kłopoty z mlekiem dla kota. Poziom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czytam sobie. Kłopoty z mlekiem dla kota. Poziom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czytam sobie. Kłopoty z mlekiem dla kota. Poziom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • STANISŁAW BŁĘDOWSKI

  WARTO KUPIĆ DZIECKU . ŚWIETNIE SPRAWDZA SIEW NAUCE CZYTANIA

 • greeni

  Seria książeczek do nauki czytania, poziom 1. Niezbyt wiele tekstu, wielkie litery, zabawne ilustracje.Mamy kilka ebooków z tej serii - bardzo polecam!

 • Sylwia Madej

  Łatwa historia, wpadająca dzidziusiowi w ucho, jednocześnie zachęca dzieci do samodzielnego czytania. Moje dziewczynki ciągle chcą ją czytać.

 • Michaela Koczwara

  Książki z tej serii z ręką na sercu zalecam każdemu kto zaczyna własną przygodę z czytaniem. Wielkie literki, na pierwszym poziomie krótkie zdania, interesujące ilustracje - naprawdę warto!

 • xkamax

  zalecam ksiązki z tej serii. Zachęcają dzidziuś do nauki samodzielnego czytania

 • Ewa Głowacka

  Bardzo zabawna książeczka do nauki czytani ana wstępnym etapie edukacji.

 • Ewa Lewoczko

  Idealna przygoda z czytaniem dla początkujących. Polecam!

 • Fiszka

  Zalecam dla trzylatków! Zawsze kilka razy pod rząd ją czytam i na milion pytań muszę odpowiedzieć. Także na szybkie uśpienie odpada ;-) Wielki plus za naklejki na końcu książki, do wykorzystania i w książce, lecz i poza nią. Mamy kilka tytułów z tej serii "Czytam sobie - poziom 1" i jeszcze żaden nas nie zawiódł.

 • Urszula Strączek

  Zalecam całą serię. Świetni autorzy, wciągająca fabuła, odpowiednia wielkość czcionki a także ilość i trudność słownictwa, przyjemna oku grafika - cóż można pragnąć więcej? (Więcej takich ebooków oczywiście!)

 • RopuchaAzjatycka

  Bajka trzyma dzieci w napięciu "czy się w końcu uda czy nie". Uczy wytrwałości w drodze do celu a przy okazji uświadamia jak produkty spożywcze trafiają do naszych lodówek :)

 • Kasia Surowiec

  Idealna książka ebook dla początkującego czytelnika. Cudownie wydana, przekazuje dzidziusiowi o dużo więcej niż samo wsparcie w nauce czytania. 5-letniemu chłopcu, który znał litery i składał je w wyrazy ta książka ebook otworzyła świeży etap. Sam zaczął czytać słowa, łączyć je w zdania i podążać za prostą (choć nie banalną) fabułą. Całość jest dostosowana do możliwości percepcyjnych dziecka, słowa wspierają cudowne ilustracje. Naklejki na końcu są pewnego rodzaju nagrodą za samodzielne dobrnięcie do końca. Dzięki temu dzidziuś cieszy się małym sukcesem i chce czytać więcej. To także idealna forma budowania u przedszkolaka poczucia swojej wartości i samooceny. Przy tym bardzo pozytywna motywacja do dalszego rozwoju. Mankamentem książeczek z tej serii może być cena - przy paru tytułach zbiera się już nie tak mała kwota. Natomiast tom ze zestawem czytanek to nie to samo, ponieważ właśnie dzięki krótkim historiom każda ma własne miejsce w pamięci dziecka, a takie wydanie nie odstrasza, nie przytłacza, a zachęca, pokazując zupełnie świeży świat.

 • Koltunka

  Idealna seria ebooków do nauki czytania :) Moja córka wprost wielbi tę książkę jak i całą serię :) Idealna zabawa i łatwe zdania w sam raz dla początkujących czytelników :) Zalecam

 • Laila

  Moja córeczka bardzo lubi tę książeczkę, która jest naprawdę bardzo pomocna. w nauce czytania. Uczy dzieciaki głoskowania, a dodatkowo zawiera świetną historyjkę. Zalecam dla malucha 5, 6 letniego, jako podręcznik do nauki czytania. Moja Zosia dzięki tej książeczce bardzo dynamicznie opanowała podstawy czytania. Jedyna, która naprawdę uczy czytać. Polecam!

 • Itrunia

  "Kłopoty z mlekiem dla kota" to książka ebook dla początkującego czytelnika, który może pochwalić się już znajomością literek i umiejętnością składania wyrazów. Książka ebook podzielona jest na krótkie historyjki, napisana dosyć sporą czcionką, krótkimi wyrazami i prostymi zdaniami. Takie czytanie jest proste, więc nie zniechęca dzidziusia do dalszego składania zdań, a wręcz przeciwnie - zachęca do poznawania kolejnych historii. Zalecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!