Czytaj więcej:
Cztery okładka

Średnia Ocena:Cztery

Początek trylogii "Niezgodna". Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) to pięć frakcji, na które podzielone było społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodził test predyspozycji, a później musiał wybrać frakcję. Ten, kto nie pasował do żadnej, zostawał uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączył cechy charakteru paru frakcji – jak Tris i Tobias - był niezgodny i musiał być wyeliminowany... Szesnastoletni Tobias, syn przywódcy Altruizmu, dokonał własnego wyboru. Stał się Nieustraszonym o imieniu Cztery, by zacząć wszystko od nowa. I nie pozwolić, by strach zmieniał go w tchórza. Teraz Cztery musi dowieść, że zasłużył na własne miejsce wśród Nieustraszonych. Jego decyzje zaważą na losach innych nowicjuszy. A odsłonięte sekrety zagrożą przyszłości - jego i całego społeczeństwa frakcyjnego. Dwa lata potem Cztery staje przed następnym ciężkim wyborem. Wówczas spotyka Tris, która właśnie porzuciła Altruizm. Z nią droga do naprawienia ich świata może być łatwiejsza. Lecz czy z nią Cztery może stać się znów Tobiasem?

Szczegóły
Tytuł Cztery
Autor: Roth Veronica
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cztery pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cztery Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cztery PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • lubiana9715

  Ciekawie napisana książka. Inna niż wszystkie. Uwielbiam ją. Dużo rzeczy objaśniła wobec trylogii Zbuntowana

 • Paulina Rusanowska

  Całkiem fajne uzupełnienie serii Niezgodna. Bardzo dynamicznie się czyta.

 • Anonim

  9/10

 • Beata Rączka

  nieźle się oglądało lecz książka ebook przebija film o 100%

 • Kikiuuu

  Mega książka, naprawdę serdecznie zalecam całą serię

 • Wioleta Łegowska

  Czyta się dobrze. świetne uzupełnienie trylogii. Zalecam ;)

 • Dreamingbookstown

  Lecz Empik nie pisał tej książki, więc nie ma co zaniżać oceny ;)

 • okowalewska

  Miło się czyta, fajne dopełnienie do serii.Choc wg mnie trochę słabo rozwinięty wątek uczucia Tobiasa do Tris, w sumie nie wiem jak ono się rozwinęło.Ale książka ebook warta przeczytania, na pewno dla osób zaznajomionych z trylogią :)

 • Marta Barańska

  Doskonała książka. Zalecam gorąco wszystkim. Żałuję, że w pierwszej kolejności zapoznałam się z filmem, a dopiero potem sięgnęłam po książkę, jendkaże i tak było warto. Roth Veronika stowrzyła taki klimat w książce, który był niobecny w filmie. Fajnie, że tym razem poznajemy historię Tris oczami Tobiasa. Poszczególne wydarzenia zyskują dzięki temu zupełnie inne oblicze i wydźwięk. Warto też zwrócić uwagę, że książka ebook jest ponadczasowa. Idealnie się w niej odnajdą zarówno czytelnicy reprezentujący starsze pokolenie jak i ci, trochę młodsi. Jak dla mnie rewelacja

 • xmallwa

  Zalecam tę książkę jest naprawdę dobra. Nie czekałam długo by przesyłka doszła wiec zalecam kupowanie przez stronę empiku

 • Daniel

  Książka ebook warta przeczytania, szczególnie dla fanów gatunku, a dla czytelnika obeznanego z trylogią wręcz obowiązkowa.

 • Magdalena Banaszek

  Bardzo miło się czyta, - dla wielbicieli Trylogii Niezgodna

 • Patrycja Lenska

  Bardzo interesujący dodatek do trylogii, dużo tłumaczy i wyjaśnia. Zalecam czytać po przeczytaniu Niezgodnej, Zbuntowanej i Wiernej.

 • Agnieszka Boratyńska

  SUPER !!! NAPRAWDE POLECAM JAK WSZYSTKIE Z SERII NIEZGODNA :)

 • hoodred

  Książka ebook jest bardzo interesująca i wciągająca. Prezentuje historię z serii "Niezgodna" od innej strony. Od strony drugiego bohatera. Polecam.

 • Paulina Sarysz

  Odkrywam Cztery widzimy je go oczami to co działo się przed wstąpieniem Trisz do Nieustraszonych.j.Znamy już koniec tej historii a poznajemy początek który jest taki ważny.Polecam gorąco ponieważ naprawdę warto przeżyć nie które rzeczy jeszcze raz i to z innej perspektywy.

 • Aneta Kamińska

  Interesujące przygody, zabawne momenty i niespodziewane wyznania. Ta książka ebook jest tym przesiąknięta. Bardzo mi się spodobała.

 • Julia Pilecka

  Kupiłam tą książkę, bo uwielbiam twórczość tej autorki i uznałam, że nie mogłabym ominąć przyjemności z jej czytania. Po przeczytaniu trzech powieści z tej serii wiedziałam, że ,,Cztery" też będzie jedną z lepszych ebooków i nie myliłam się. Już po paru zdaniach zakochałam się w słowach napisanych przez autorkę. ,,Cztery" to książka ebook napisana z perspektywy Tobiasa, a to właśnie jego przeszłość i to jak poznawał Tris jest najbardziej intrygująca i wciągająca. Tobias przez trzy pierwsze książki autorki wydawał mi się silny, dzielny i mądry, jednak myliłam się co do tego. W trakcie czytania tej książki zobaczyłam całkiem innego chłopaka, inny świat. Cała opowieść napisana jest lekkim i zrozumiałym dla czytelnika językiem, sama w sobie jest dopełnieniem cudownej trylogii Niezgodnej. Z niektórymi zdarzeniami można się spotkać czytając historię Tris, lecz to nie zmienia faktu iż książka ebook jest niesamowita. Akcja toczy się dynamicznie przez co można przeczytać ją nawet w jeden dzień. Czytając przemyślenia Tobiasa możemy wczuć się w jego historię, spojrzeć na cały ten świat oczami niezgodnego altruisty od domu, poprzez ceremonię wyboru do tego jak został instruktorem. Zalecam tę książkę każdemu i młodemu, i starszemu. Mimo, że tę książkę niektórzy postrzegają jako zwykłą powieść, ja widzę w niej coś więcej. Każdy z nas powinien być niezgodnym. Ponieważ liczy się odwaga, inteligencja, prawda, bezinteresowność i serdeczność.

 • Malwina Bagadzińska

  Trochę się zawiodłam czytając tą książkę. Po trylogii Niezgodna liczyłam na coś co powali mnie na kolana. Tu jednak prawidłowa książka, którą oczywiście przeczytałam z przyjemnością, jednak wszystko bylo takie oczywiste. może byloby inaczej gdybym przeczytała ją jako pierwszą a nie na końcu???

 • kosogłos

  Historia Cztery ukazująca jego życie przed poznaniem Tris. Idealne dopełnienie trylogii 'Niezgodna'. Gorąco polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!