Czytaj więcej:
Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też… okładka

Średnia Ocena:Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też…

Marcin, lekar Marcin, zwany także masażystą i panem Marcinkiem, wraca z wakacji, by znowu zmierzyć się z rzeczywistością. A jest z czym… Jego eks zostanie mamą, przyjaciel – szwagrem, syn – starszym bratem… I każdy będzie potrzebował wsparcia: sfochowany autor, zdolny dentysta, ordynator kolekcjoner, syn zadający coraz trudniejsze zapytania a także pacjenci z swoją diagnozą. Jedynie wrodzony optymizm, subiektywna i pozytywna ocena samego siebie pozwolą Marcinowi na ogarnięcie tego wszystkiego. Poza tym na ratunek przybędzie mu dziewczyna na białym… rowerze.Przygody doktora Marcina będą bawić jeszcze długo po skończonej lekturze. Ponieważ czy ktoś na przykład wie, że selfie skraca życie? I gdzie kupić szynkę z kruka? Marcin również nie zawsze wie, ale… He will survive! I z każdej sytuacji wybrnie z wdziękiem i poczuciem humoru. Za co dziewczyny go kochają, a mężczyźni mu tego zazdroszczą.

Szczegóły
Tytuł Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też…
Autor: Dydycz Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też… pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też… Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też… PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Mila

    Czekałam na powrót dr Marcin i nie zawiodłam się, a wprost przeciwnie. Nie przypuszczałam, że w jego życiu może dziać się jeszcze wiecej, lecz dał chłopak radę! Uwielbiam jego dystans do siebie i ludzi, a przede wszystkim umiejetność wykorzystania każdej sytuacji i możliwości. I chciałabym mieć takiego przyjaciela jak on - pomoże zawsze i wszedzie. Lektura do śmiechu i do refleksji na temat nas samych i codziennego szaleństwa wokół nas. A Jerzyk jest boski!

  • Andrzej Haremski

    Idealnie się czyta. Fajne spostrzeżenia, lekki język, śmieszne opisy. Można czytać ciurkiem lub ratami. No, niby jest dla kobiet, lecz mnie wciągnęło.

  • Michelle

    Lekar Marcin – masażysta, wraca z wakacji w USA, by znowu zmierzyć się z rzeczywistością. Jego eks zostanie mamą, przyjaciel – szwagrem, syn – starszym bratem… Każdy będzie potrzebował jego wsparcia: sfochowany autor, zdolny dentysta, ordynator kolekcjoner, syn zadający coraz trudniejsze zapytania a także pacjenci… Wrodzony optymizm i subiektywnie pozytywna ocena samego siebie pozwalają Marcinowi ogarnąć ten rozgardiasz… I w końcu na horyzoncie pojawi się kobieta… Czyżby ta właściwa? Sięgając po Masażystę…, spodziewałam się w miarę lekkiej lektury, a co najistotniejsze niewymagającej… takiej, która pozwoli się zrelaksować… Po przeczytaniu książki moje odczucia względem niej są co najmniej mieszane. Z jednej strony jest to lektura niewymagająca, z drugiej, czy faktycznie pozwalająca na relaks? Główny bohater jest trzydziestosześcioletnim facetem o mentalności nieco nastoletniej. Niby dorosły i odpowiedzialny, lecz jakiś taki… dziecinny? szczeniacki? W każdym razie jego osoba nie wzbudziła we mnie sympatii. Wiele bardziej byłam skoncentrowana na fragmentach, w których pojawiał się jego pięcioletni synek. Jego zapytania – mistrzostwo świata. Książka ebook utrzymana jest w formie pamiętnika, co wydawać by się mogło nudne. Ponieważ cóż interesującego może być w życiu tytułowego masażysty? Zasadniczo niewiele… i gdyby nie mniej albo bardziej ciekawe i intrygujące „problemy” jego pacjentów, przyjaciół i rodziny książka ebook byłaby o… niczym… to znaczy byłaby o doktorze Marcinie, masażyście… To, co przeszkadzało mi w tej powieści i zarazem w zachowaniu głównego bohatera, to liczne wtrącenia z języka angielskiego. Chyba miało to dodać charakteru naszemu masażyście… jednak odniosło skutek odwrotny… Pan Marcin wypadł przez to blado i dość irytująco, spoglądając pod kątem jego wieku… Na plus dla tej książki są trzy rzeczy: 1. chwytliwy tytuł (!) 2. męski model na okładce (daleki wizerunkowo głównemu bohaterów) 3. znaczna czcionka :) Wszystko to sprawia, że całość jest znośna i da się dynamicznie przeczytać. Podsumowując: Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też… to opowieść utrzymana w klimacie pamiętnika, której głównym bohaterem i narratorem zarazem jest masażysta Marcin, który skrupulatnie omawia wydarzenia dni mijających, raz z większym, raz z mniejszym polotem… Dzięki dość znacznej czcionce, książkę czyta się szybko, a męski facet spoglądający z okładki na potencjalne czytelniczki uwodzi swoim zagadkowym wzrokiem… Decyzja o tym, czy sięgniecie po powieść, zależy od Was… :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!