Czytaj więcej:
Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia okładka

Średnia Ocena:Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia

Paradoksem jest, że rozwój cywilizacji zniszczył ludzki system kierowania emocjami. To, co tysiące lat temu pozwalało nam się rozwijać, teraz staje się przyczyną problemów. Zjawisko to prosto wyjaśnić: żyjemy w środowisku, do którego ludzka psychika nie zdążyła się dostosować. W rezultacie dzisiaj coraz trudniej regularnie doświadczać poczucia szczęścia. Pomimo zasobności i bezpieczeństwa jesteśmy mniej zdrowi, mniej towarzyscy i bardziej zestresowani. Nie czujemy się szczęśliwi. Ta książka ebook pomoże Ci to zmienić. Odnajdziesz w niej 53 praktyczne nawyki, które pozwolą Ci poczuć więcej zadowolenia z życia. Sformułowano je w odniesieniu do osiągnięć nauki i po upewnieniu się, że skuteczność każdej sugestii jest udowodniona. Oczywiście, nie musisz wykształcić wszystkich 53 nawyków. Potraktuj ten zbiór jak szwedzki stół, z którego wybierzesz kilka propozycji, najlepiej pasujących do Ciebie i Twojego życia. Dowiesz się, jak kosztem minimalnego wysiłku wdrożyć je do codziennej rutyny i jakie konkretnie korzyści Ci przyniosą. W książce pdf opisano również przyczyny, dla których współczesny człowiek czuje się nieszczęśliwy i niespełniony. Przekonasz się, że dużo unieszczęśliwiających spraw można po prostu... usunąć ze własnego życia. Dzięki książce pdf dowiesz się: dlaczego sukcesy odnoszą głównie szczęśliwi ludzie jakie własne potrzeby powinniśmy zaspokajać każdego dnia czym są i jak działają "wielkie dźwignie szczęścia" jak zmierzyć własny aktualny poziom szczęścia jak skutecznie pozbyć się złych nawyków jak genialnie od ręki pozbyć się tego, co Cię unieszczęśliwia Nie czekaj dłużej na szczęście, zacznij być szczęśliwym człowiekiem! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia
Autor: Scott S.J. , Amit A.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Sensus
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • instytutksiazek

    Każdy chce być szczęśliwy. Jak to osiągnąć i jak być szczęśliwszym? „Człowiek szczęśliwszy” S.J.Scotta i Amita A. to książka, która uczy o szczęściu. Zawiera 53 praktyczne nawyki poparte szczegółowym i bogatym uzasadnieniem, które mają pomóc poczuć się szczęśliwszym. Są one udowodnione naukowo i pomogły innym osobom na drodze do osiągnięcia zadowolenia. Dużo koncepcji bazuje na efektach rankingów albo przeprowadzonych badań, do których w indeksie są podane linki. Książka ebook jest przejrzysta i przystępna. Została zredagowana w sposób ułatwiający odpowiednie skupienie się na przekazywanych treściach i wyłapanie najistotniejszych kwestii. Niejednokrotnie autorzy zwracają się bezpośrednio albo odnoszą się per my do czytelnika, dzięki temu można poczuć się jakby lektura była rozmową z coachem czy psychologiem. Podobało mi się też, że Scott już na samym początku uprzedza, że nie trzeba stosować się do wszystkich koncepcji, a nawet nie powinno się, ponieważ nie starczyłoby na to czasu. Sugeruje by znaleźć te najbardziej odpowiednie dla nas i wdrożyć je w życie. Nie bez powodu jest to książka ebook o samorozwoju. Znajdziemy w niej zapytania i zadania, na które mamy samodzielnie odpowiedzieć albo je wykonać. Motywują one do działania już teraz, w trakcie lektury, by nie odkładać tego na potem. Nieźle jest czytać ją z notesem pod ręką, aby móc notować sobie najistotniejsze rzeczy albo z zapasem znaczników do adnotacji. Dużo z niej wyniosłam. Jest naprawdę pozytywna i zmienia postrzeganie na szczęście samo w sobie.

  • obsydian_star

    Dla mnie szczęście jest bardzo rozległym tematem i nie potrafię określić jednym słowem. Moim zdaniem na szczęście składa się dużo czynników w naszym życiu. Czym jest książka ebook " Człowiek szczęśliwszy"? Nie wiem do końca jak ją określić ponieważ na pewno nie jest to tylko zestaw złotych porad na bycie szczęśliwym. Tutorial owszem, zawiera zestaw porad aczkolwiek nie każdemu muszą one przypaść do gustu. Ponadto co dla mnie najważniejsze, nie trzeba wykorzystać wszystkich porad zawartych w książce pdf żeby to szczęście osiągnąć. Każdy z nas jest inny i czego innego potrzebuje tak więc starczy wybrać takie które nam odpowiadają. Czasem starczy jedna z nich żeby nasze życie obrało tor zamiany na lepsze. Istotnym szczegółem jest również to że wszystkie porady są poparte naukowo. Nie są to kwestie wyssane z palca. W poradniku napotkamy na dużo pytań które warto sobie zadać. Myślę że one pomogą czytelnikowi spojrzeć szerszej na kwestie szczęścia, tego czego każdy z nas potrzebuje żeby iść drogą radości. Książka ebook nie była napisana ciężkim językiem. Jeśli już pojawiały się jakieś mi mniej słynne pojęcia to zostały one wyjaśnione bądź sama byłam w stanie wywnioskować co oznaczają czytając dany rozdział. Książka ebook nie każdemu może się spodobać lecz moim zdaniem warto zajrzeć czasem do takiej literatury, która może podpowiedzieć nam rozwiązania na które mogą poprawić nasze funkcjonowanie.

  • Boys.books

    ,,Szczęście nie bierze się z kolekcjonowania sukcesów czy dóbr materialnych, ale z jakości codzienengo życia." Czy jesteś szczęśliwym człowiekiem? Zapytanie z serii WIELKICH i TRUDNYCH pytań. Czasami trudno znaleźć na nie odpowiedź a czasami ta odpowiedź przychodzi nam zbyt łatwo... Jeśli są dni, gdy nieco się zatrzymujecie i staracie się odpowiedzieć sobie właśnie na to zapytanie to być może spodoba Wam się książka ebook "Człowiek szczęśliwszy. 53 naukowo udowodnione nawyki, które pomagają odnaleźć radość życia" od @wydawnictwo_sensus. Owy tutorial otworzy Wam oczy na dużo zagadnień związanych ze szczęściem - począwszy od umiejętności wykorzystywania zasady 80/20 po ćwiczenia, powiązania szczęścia z aktywnością fizyczną i miejscem, gdzie przebywamy. Dzięki tej książce pdf poznacie metody jak szukać szczęścia zarówno w towarzystwie innych, a także jak przejść tą drogę samemu. Wieloaspektowe spojrzenie na szczęście, książka ebook dająca dużo do myślenia i sprzyjająca głębszym refleksjom przy końcu roku... Najistotniejsze jest jednak to, by pamietać, że ,,Twoje szczęście zaczyna się dziś" ! Wydawca: @wydawnictwo_sensus Data premiery: 13.12.2022 #sesnus #wydawnictwosensus #książki #poradnik #szczęście #happiness #człowiekszczęśliwszy #czytaniejestsexy #czytambolubię #czytaniejestfajne

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!