Czytaj więcej:
Czarownica i tajemnicza mikstura okładka

Średnia Ocena:Czarownica i tajemnicza mikstura

Odkąd do zgranego duetu – czarownicy i jej kotka – dołączyły kolejne dwa kociaki, życie czwórki przyjaciół stało się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze. Wiedźma wpada we swoją pułapkę i potrzebuje pomocy. Wścibskie zwierzaki także pakują się w tarapaty, a wszystkiemu okazuje się być winna... zagadkowa mikstura! Przeczytajcie koniecznie o najwieższych przygodach nieporadnej czarownicy i niesfornych kociaków.

Szczegóły
Tytuł Czarownica i tajemnicza mikstura
Autor: Strzebońska Maja
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Czarownica i tajemnicza mikstura pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Czarownica i tajemnicza mikstura Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Czarownica i tajemnicza mikstura PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • aneta

  Idealna książeczka do wspólnego czytania i oglądania. Cudownie ilustrowana.

 • dankin-82

  Następna element przygód Czarownicy i jej kociaków. Bardzo sympatyczna książeczka dla młodszego czytelnika. Tytułowa Czarownica jest sympatyna, nie straszy, dba o własne kociaki. Książeczki czyta się z prawdziwą przyjemnością. Opowieść jest interesujące i niezbyt długie. Dzieciakom uczącym się czytać można tę pozycję książkową śmiało podsunąć.Największym walorem owej książki są ilustracje. Niesamowicie kolorowe i cieszące oko. Już dla tych obrazów warto książkę kupić. Bardzo kolorowe i szczegółowe ilustracje sprawiają że czytający zatrzymuje się przy nich dłużej. To książeczki, które warto by znalazły własne miejsce w dziecięcej biblioteczce. POLECAM serdecznie,bo warto!

 • K-K Bello

  Czarownicę i jej przyjaciół mieliście okazję poznać w książce pdf pt: „Czarownica i kociaki”. Jeśli wówczas książeczka wydała Wam się szalona i pełna wyjątkowych zdarzeń, teraz szykujcie się na niezłą dawkę zagadkowej mikstury. Jak wiadomo nawet najmilsze wiedźmy przedziwną moc czerpią ze skomplikowanych zaklęć i mikstur. Cała poufność mieszanek czarownicy bardzo intryguje małych lokatorów chatki. Dziwią się wyjątkowo co robi ich Pani i dlaczego siedzi w głębokim dole. Mimo iż są bardzo interesujące wyczynów czarownicy to w lot pojmują, że aromat dochodzący z garnka musi oznaczać jedno... Jedzenie. Jak to się kończy przeczytajcie sami. Ciekawość niestety przeważnie prowadzi do zguby.. Autorka stawia na prostotę w przekazie. Bardzo miło słucha się całej opowieści przez co dzidziuś mile spędza czas z książką czy to sam na sam czy z udziałem rodzica. Wielkie litery, barwne ilustracje dodatkowo przemawiają do jego wyobraźni. Ze zdumieniem odkrywam jak dużo wątków mały dziecko potrafi odtworzyć z pamięci, lecz co interesujące trafnie wychwytuje kolory a także bardziej widoczne szczegóły na ilustracjach. Książeczka uczy przyjaźni a także niełatwej sztuki troskliwości względem drugiego. Przestrzega przed zachłannością a także zbyt olbrzymią ciekawością. W sposób błyskotliwy przedstawia skutki takiej nieostrożnej ciekawości, które wywołują uśmiech na twarzy dziecka. „Czarownica i zagadkowa mikstura” to jedna z paru ebooków tej serii. Historyjka nie jest skomplikowana, brak w niej jakiejkolwiek słownej zawiłości, to sama przyjemność dla słuchacza i czytelnika. Jestem zdania, że właśnie tak powinny wyglądać książeczki dla dzieci. Przede wszystkim kolorowe, lekkie i przyjemne, dodatkowo z ciekawym wątkiem, rozładowujące kiepskie nastroje dzieci. Skupiające uwagę małego człowieka a nade wszystko bez przemocy i kiepskich wręcz nieprzyjaznych ilustracji. Miałam swego czasu pewne doświadczenie z książką dla malucha z której wręcz wylewały się ilustracje zwierzątek z kłami na wierzchu, śliną cieknącą po pysku i masą noży a także ostrych przedmiotów. Nie będę przytaczać tytułu tej książki, powiem tylko, że bardzo mnie rozczarowała a dzidziuś samo wybierało te najmniej groźne opowiastki ponieważ najzwyklej w świecie bało się pozostałych. Czarownica do takich zupełnie nie należy a po jej przeczytaniu dzidziuś może spokojnie zasnąć bez koszmarów sennych. To książeczka pełna spokoju i uczucia. Polecam!

 • Marta mama Nikusia

  wśród naszych domowników nie znajdziecie nikogo, kto powiedziałby, że te lektury nie warto polecić innym. U nas wszyscy z olbrzymią przyjemnością po nie sięgają. Dorośli chętnie czytają je maluchom, a dzieciaki z przyjemnością wsłuchują się w poszczególne opowiadania, Przygody czarownicy, choć nie należą do tych mrożących krew w żyłach - są bardzo interesujące i zaskakujące małego czytelnika bądź słuchacza. Czyta się je dynamicznie i z olbrzymią przyjemnością. U nas te lektury nie zagrzewają długo własnego miejsca w biblioteczce dzieciaków, ponieważ wciąż choć jedna z nich jest czytana. Poza tym sama szata graficzna tych ebooków sprawia, że buzia sama się uśmiecha. Ilustracje są tak wesołe i ciekawe, że naprawdę ciężko przejść obok nich obojętnie. Mnóstwo szczegółów, magia barw i postacie, które najchętniej wyjęło by się z poszczególnych obrazków, aby mocno je wyściskać. Jak dla nas - rewelacja. I czekamy na kolejne części z niecierpliwością!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!