Czytaj więcej:
Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 3. Część 1. Szkoła podstawowa okładka

Średnia Ocena:Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 3. Część 1. Szkoła podstawowa

Ćwiczenia z pomysłem do klas 1–3 to najbogatszy na rynku zbiór na 3 lata pracy. Co trzeci nauczyciel w Polsce uczy z Ćwiczeń z pomysłem! Autorami są nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem metodycznym.Materiał ćwiczeniowy został precyzyjnie skorelowany z podręcznikami MEN Nasza szkoła. Ćwiczenia z pomysłem to także uporządkowana realizacja podstawy programowej. Wszystkie części cyklu są dostępne w ramach rządowej dotacji. Ćwiczenia zostały przewidziane na trzy kolejne miesiące nauki: wrzesień, październik i listopad.Zeszyty zawierają różnorodne ćwiczenia z zakresu edukacji polonistycznej, społecznej, przyrodniczej, muzycznej, plastycznej. Dzięki nieźle dobranemu materiałowi dydaktycznemu trzecioklasiści poznają i utrwalają zagadnienia z nauki o języku (m.in. części mowy, zasady ortografii), trenują różnorakie formy wypowiedzi, jak opis, opowiadanie, wywiad. Dzieci doskonalą umiejętność poprawnego pisania, czytania ze zrozumieniem a także interpretacji różnorakich utworów. Poznają prawa przyrody i zjawiska przyrodnicze w praktyce dzięki ciekawym doświadczeniom. Praca z "Ćwiczeniami z pomysłem" to także kształtowanie odpowiedniej postawy społecznej – uczniowie poznają kulturę innych narodów, uczą się poszanowania dla tradycji i zwyczajów.

Szczegóły
Tytuł Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 3. Część 1. Szkoła podstawowa
Autor: Filipowicz Jolanta, Harmak Katarzyna, Izbińska Kamila, Kłos Ewa, Kofta Wawrzyniec
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 3. Część 1. Szkoła podstawowa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 3. Część 1. Szkoła podstawowa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 3. Część 1. Szkoła podstawowa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!