Czytaj więcej:
Cudowna Dolina Muminków okładka

Średnia Ocena:Cudowna Dolina Muminków

„Nie ma to jak długa nieobecność, aby sobie przypomnieć, że wszędzie dobrze, lecz w domu najlepiej”.Muminki przeżyły olbrzymią przygodę i powracają do cudownej Doliny Muminków! Dołącz do nich, gdy poznają świeżych przyjaciół, Migotka i Bobka, stawiają czoła naelektryzowanym Hatifnatom, urządzają przyjęcie-niespodziankę i dokonują dużego włamania. Bogato ilustrowane opowieści łatwo z Doliny Muminków są idealne na pierwszą lekturę dla młodszych czytelników 3+. Wprowadzą dzidziuś w świat pełen wyobraźni, który uczy przyjaźni, wrażliwości i otwartości. To połączenie klasyki z nowoczesnością jest pomostem pomiędzy pokoleniami! W serii ukazały się: „Przygody w Dolinie Muminków” „Więcej przygód w Dolinie Muminków” „Powrót do Doliny Muminków” Opowieści o Muminkach zostały przetłumaczone na nad 30 języków i doczekały się niemalże 20 ekranizacji. Ten zbiór, zainspirowany opowiadaniami Tove Jansson, został uzupełniony o niezwykłe ilustracje z najnowszego serialu „Dolina Muminków”; w brytyjskiej odsłony pani Filifionce głosu udzieliła Kate Winslet! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Cudowna Dolina Muminków
Autor: Li Amanda
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Znak Emotikon
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cudowna Dolina Muminków pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cudowna Dolina Muminków Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cudowna Dolina Muminków PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook super natomiast empik wystawił książkę, której nie miał. Czekałam miesiąc na dostawę

 • anonymous

  Boskie wydanie, boskie!

 • Boys.books

  Lada dzień własną premierę ma najwieższa element ukochanych MUMINKÓW! "Cudowna Dolina Muminków" od @znakemotikon to niezwykła pozycja, która rozkochuje dzieci idealnymi przygodami ulubionych postaci z bajek a rodziców urzeka przepiękną okładką. „Nie ma to jak długa nieobecność, aby sobie przypomnieć, że wszędzie dobrze, lecz w domu najlepiej”. Podobne odczucia towarzyszą też Muminkom, którzy wracają po wielkiej przygodzie do własnej Doliny. Czeka ich jednak kilka interesujących i dość zaskakujących niespodzianek... Pomiędzy innymi obecność naelektryzowanych Hatifnatów, Ryjek w roli Mędrca, testowanie taty Małej Mi czy duże włamanie... Prześlicznie wydana książka ebook z bogatymi ilustracjami z pewnością Wam się bardzo spodoba! My od dawna bardzo lubimy Muminki, a mi czytanie ich sprawia olbrzymią radość ponieważ jeszcze nie tak dawno temu byłam ich olbrzymią wielbicielką i nawet miałam bajki na VHS! Z serii ukazały się też Przygody w Dolinie Muminków, Wiecej przygód w Dolinie Muminków a także Powrót do Doliny Muminków. Wydawca: @znakemotikon Seria: Muminki Data premiery: 23.11.2022 Wiek: 3-5 #kids #booksforkids #bookstagram #bookstagrampl #kidbookstagram #książki #ksiazkidladzieci #książkidladzieci #ksiazeczkidladzieci #dladzieci #instadziecko #instamama #kids #pierwszaksiążka #rozdanie #polecam #polecajka #czytamdziecku #czytamcodziennie #muminki #znakemotikon #tovejansson

 • Justyna

  U nas Muminkowy zawrót głowy 🫣🤗. Helka odnalazła bratnią duszę w Małej Mi. Rysiowi bliższa Mama Muminka😉. A ja w ostatnim okresie jestem jak ...naelektryzowany Hatifnatom 🫣. Oferta dla małych i dużych☺️. Pełna niesamowitych przygód bohaterów z Doliny Muminków. Można sobie przypomnieć jak niewiele czasem trzeba, aby docenić to, co "na wyciągnięcie ręki"☺️. Treść ukazująca wrażliwość, otwartość, przyjaźń. Kolorowa, wielki rozmiar, pogodne ilustracje. W książce pdf znajdziecie osiem opowiadań, które niosą ze sobą ponadczasowe prawdy i wartościowe morały💙. O tym, że wszędzie nieźle lecz w domu najlepiej, przekona się poszukujący własnej "Wielkiej Przygody" Muminek. Chodź pragnienie okaże się ogromne a chęć zostania odkrywcą trochę namiesza🫣. Tatuś i Mama Muminka a także Mała Mi wracają z opuszczonej wyspy do Doliny Muminków. Powroty do domu są wyczekiwane i upragnione, a te Muminkowe, bogate w zmiany🫣. Dom Muminków zapełniony Hatifantonami. Ryjek zostaje dużym mędrcem czerpiącym mądrości... z dzieł Tatusia Muminka. Tylko spokój Mamy Muminka zdaje się nieustanny i przegania ciemne chmury 🥰. A kiedy Mała Mi ruszy na poszukiwanie rodzinnych korzeni, będzie wesoło i wzruszająco. Przygoda, którą przeżyje wraz z Panem Szusem (choć bliżej prawdy będzie stwierdzenie: przygoda, sprezentowana przez Małą Mi, którą szczęśliwie przetrwał Pan Szus😉), pozwoli nam dostrzec, że rodzina jest najistotniejsza 🥰. Poznamy Migotka, brata Panny Migotki, którego postrzeganie świata jest inne niż Muminkowe. Jako wynalazca czuje się niezrozumiały i osamotniony. Czy w Dolinie Muminków znajdzie przyjaźń? Oczywiście🥰! Pewien rozbrykany stworek, Bobek przywłaszcza sobie cudze rzeczy, uciekajac trafia do domu Muminków. A tam każdy gość jest mile widziany, też opryszek🫣. Typ spod ciemnej gwiazdy, w którym (jak w każdym) "jest iskierka dobra" jak twierdzi Mama Muminka❤️. Jak się skończy ta przygoda? Zdradzę szeptem, nie w tak oczywisty sposób jak możemy zakładać 😉 W końcu, to Muminkowa rodzinka😁. Już Wiem, że z bycia wielbicielem Muminków się nie wyrasta🥰.

 • Nina

  @book.moodpl „Cudowna Dolina Muminków” @znakemotikon to ilustrowana książka ebook dla najmłodszych, która jest prześlicznie wydana. Bogata jest w liczne ilustracje, przyjemny tekst, zrozumiały dla najmłodszych czytelników a także interesującą fabułę. Do tego okładka jest tak magiczna i piękna, że już na wstępie trudno będzie oprzeć się tej pozycji. Sięgając po tę książkę sam lub ze swoja pociechą odwiedzicie Dolinę Muminków w której dość dużo pozmieniało się. Przez jakiś czas Mamy i Tatusia Muminków nie było w dolinie, a gdy wracają nie mogą uwierzyć co wydarzyło się z ich domem. Próbują dowiedzieć się a także zrozumieć co wpłynęło na sytuację w jakiej muszą odnaleźć się. Czy Mama i Tata Muminków odkryją co wydarzyło się w dolinie podczas ich nieobecności ? To przepiękne, bajkowe wydanie inspirowane jest oryginalnymi opowiadaniami o losach Muminków. Jest to już czwarta książka ebook z serii, w której znajdziecie osiem opowiadań. Nie zabraknie w nich genialnych rad, przemyśleń czy refleksji. Lecz znajdziecie również wspaniałe historie z życia Muminków, które owiane są zagadką czy tajemnicą. Każda z tych historii niesie za sobą jakiś morał. Doskonale można połączyć przyjemne z pożytecznym. Książka ebook idealnjest dla każdego. Dla dzieci ze względu na przepiękne, kolorowe, ilustrowane wydanie. Lecz również dla dorosłych. Możemy przypomnieć sobie wspaniałe historie Muminków z dzieciństwa. Nie zapomnę jak wyczekiwałam kolejnego odcinka w telewizji, bo „Muminki” to jedna z moich ulubionych bajek w dzieciństwie.

 • Betka666

  Zapraszam Was do Doliny Muminków. A tu jak zawsze wiele się dzieje. Po wielu perypetiach nadejdzie również czas przygotowań do zimy i zimowego snu. Mamy i Tatusia Muminka nie było jakiś czas w dolinie. Kiedy wracają okazuje się, że wszystko stanęło na głowie. W ich domu mieszkają Hatifnatowie, a Ryjek ma jakąś mądrą księgę i nazywany jest Mędrcem. Nie każdy jest szczęśliwy zaistniałą sytuacją, lecz Mama Muminka temu zaradzi. W innych opowiadaniach poznamy Bobka, nie zabraknie wynalazków, Muminek będzie szukał Wielkiej Przygody i zaczną się przygotowania do zimy. A gdy zima się zaczyna, Mama i Tatuś Muminka nie mogą ot tak spokojnie położyć się spać… Kiedy Mama Muminka już życzy Tatusiowi Muminka niezłych snów, do ich domu przychodzi zaaferowany policjant. Bobek uciekł z celi. Zaczynają się poszukiwania. Piękna Dolina Muminków to już 4 książka ebook w serii, inspirowana oryginalnymi opowiadaniami o Muminkach. Znajdziecie tu 8 opowiadań, w których nie zabraknie przygód, lecz także chwili refleksji czy kilku genialnych rzeczy, o których warto pamiętać w codziennym życiu. Historie zajmują około kilkunastu stron każda i są ilustrowane kolorowymi obrazkami, przy czym same kartki także są kolorowe. Tak więc dzieci dostaną w łapki cudownie wydaną barwną książkę w twardej oprawie. Zalecam serdecznie. Muminki i opowiadania o nich tworzą niezwykły klimat. Z tą książką dzieci spędzą przyjemnie czas.

 • aannaa_czyta

  Pamiętam, że jako dzidziuś wyczekiwałam kolejnych przygód Muminków w telewizji. Tym oczekiwaniom zawsze towarzyszył fragment zastanowienia, co również wydarzy się tym razem. Choć klimat tych bajek był nieco mroczny, zagadkowy i tajemniczy bardzo mnie fascynowały. Uwielbiałam spotkania z Muminkiem, Migotką, Małą Mi, Ryjkiem i Włóczykijem. Teraz „po latach” patrzę na to zupełnie inaczej, lecz jestem szczęśliwa, że w biblioteczce moich córek mogła pojawić się taka cudownie wydana pozycja. Czytaliśmy wspólnie podziwiając cudowne ilustracje. Zawarte w książce pdf 8 opowiadań o wyjątkowych przygodach Muminków i ich przyjaciół zabrały mnie w podróż do lat dzieciństwa, a dla moich dzieci stanowiły wspaniałą rozrywkę. Przeczytałyśmy o powrocie Muminków do domu, o tym w jaki sposób Muminek zrozumiał, że wszędzie nieźle lecz w domu najlepiej, o Małej Mi, która w pewnym momencie zdała sobie sprawę z tego, że rodzina jest najważniejsza. Wspólnie poznaliśmy odpowiedź na zapytanie dlaczego należy akceptować się takim jakim się jest, czy o poznaniu pewnego uroczego łobuza. Nie zabrakło wyobraźni Teofila, dużego sekretu Mamy Muminka i o wielkiej przyjaźni wystawionej na ogromna próbę. Gwarantuję, że czytając tę historię wrócicie pamięcią do lat dzieciństwa… Książka ebook zalecana dla dzieci w wieku 3+, a to piękne jej wydanie może być idealnym pomysłem na upominek na nadchodzące Mikołajki.

 • Izabela

  Lubicie powroty? Czasem nieobecność, choć nie jest rzeczą miłą, bardzo się przydaje, chociażby po to aby docenic to co albo kogo się opuściło. Przekonali się o tym bohaterowie książki: Piękna Dolina Muminków- przełożyła Aleksandra Kamińska Prześliczna książeczka, z twarda oprawa pięknie zilustrowana, z niebieskimi błyszczącymi napisami. W środku znajdziecie osiem epizodów z bardzo genialnymi historiami i opowiadaniami, które oprocz rozrywkowej roli też uczą. Bajki te pokazują jakiś rzeczy są kluczowe w życiu i jakie powinnyśmy nauczyć się doceniać. Poruszane są tu tematy rozstania i powrotów, doceniana tego co się ma, wartości rodzinne i przyjaźnie, akceptowanie samego siebie, lecz także innych. Książka ebook dość obszerna ponieważ liczy nad sto stron, lecz warto zwrócić uwagę na to, że ilustracje zajmują to roznież dużo miejsca. A co do samych ilustracji to bardzo mi się podobają, ponieważ chociaż wiadomo są w bardziej nowoczesnej formie niż grafika bajki z czasów mojego dzieciństwa, to nie są one przerysowane za bardzo nowocześnie. Dzięki takim książka, dzieci mogą poznać bajki z naszego dzieciństwa, a my możemy wrócić wspomnieniami do tych beztroskich dziecięcych lat kiedy z niecierpliwością czekali się na rodzinę dziewiętnastą na wieczorynkę🥰 Lubicie stare bajki w nowych, książkowych odsłonach?

 • marzencia117

  Pamiętacie Muminki ? Przyznaję, że to bajka mojego dzieciństwa. Bardzo je lubiłam i standardowo bałam się strasznej Buki 😀 W moje ręce trafiła książka ebook "Cudowna Dolina Muminków" zainspirowana opowiadaniami Tove Jansson. Muminki po własnych przygodach powracają do Doliny Muminków . W domu czeka na nich niespodzianka - setki naelektryzowanych Hatifnatów ! Nieco potem Muminek powróci ze własnej wielkiej przygody, w której to spotkały go wyjątkowo przygody. Jak się później okaże były one zmyślone . Poznacie tatę Małej Mi , a w zasadzie to i ona też go pozna. Pojawią się nowi bohaterowie tacy jak Migotek i Bobek. Muminek zrozumie, że wszędzie dobrze, lecz w domu najlepiej. Mama Muminka będzie usiłowała dochować tajemnicy. Włóczykij będzie potrzebował pobyć w samotności, a Muminki nauczą się akceptowac siebie takimi jakimi są . Książka ebook jest wielkiego formatu w twardej oprawie. Znajdziecie w niej 8 cudownych historii. Każda z nich niesie wartościowy. przekaz. Cudowne ilustracje zachwycają już od pierwszej kartki, a okładka z błyszczącymi detalami wygląda olśniewająco. Przenieście się wraz ze własnymi pociechami do magicznego świata Muminków, które uczą przyjaźni, otwartości i wrażliwość. Serdecznie zalecamy

 • Anonim

  Jeśli chodzi o Muminki to można prawdopodobnie znaleźć tak wielu ich fanów jak i osób, które nie pałają do nich sympatią. Do której kategorii się zaliczacie? Jeśli kochacie Muminki albo znacie kogoś komu mogą się one spodobać to mam dla Was pozycję obowiązkową. Piękna Dolina Muminków to już 4 element ebooków o tych sympatycznych bohaterach wydana w nowej odsłonie nakładem wydawnictwa @znakemotikon. Chociaż w stosunku do tego co pamiętam z dzieciństwa ilustracje zostały unowocześnione to w dalszym ciągu są po prostu urocze i w tym konkretnym przypadku absolutnie mi to nie przeszkadza. Powiedziałabym wręcz, że jeśli chodzi o tą książkę to dodają tylko nowemu wydaniu uroku ❤️ Muminki powróciły do domu, do własnej ukochanej doliny. Czeka na nie tam całe mnóstwo przygód, a także sytuacji, które wystawią je na próbę. Powróćmy raz jeszcze do magicznej krainy, którą pamiętamy z dzieciństwa. Książka ebook składa się z 8 epizodów co jest dla mnie olbrzymim plusem. Jeśli mamy na pokładzie najmłodsze dzieci łatwiej nam skupić ich uwagę poprzestając na jednej czy dwóch opowieściach (chociaż wcale bym się nie zdziwiła gdyby domagały się czytania dalej 🙂)

 • Monika

  Jakie bajki z dzieciństwa pamiętasz? Kto z Was nie zna Muminków? "Nie ma to jak długa nieobecność, aby sobie przypomnieć, że wszędzie dobrze, lecz w domu najlepiej”. Muminki przeżyły olbrzymią przygodę i powracają do cudownej Doliny Muminków! Dołącz do nich, gdy poznają świeżych przyjaciół, Migotka i Bobka, stawiają czoła naelektryzowanym Hatifnatom, urządzają przyjęcie-niespodziankę i dokonują dużego włamania. Na wstępie chciałabym zaznaczyć jak cudownie jest wydana ta książka! Grafika nawiązuje do nowoczesnej szaty graficznej Muminków. Ja sama wiem, że kiedyś je oglądałam, lecz pamiętam to jak przez mgłę. Powrót do tych historii to powrót do przeszłości pełnej beztroski. Czytelnik w nowoczesnym wydaniu książki wraca do Doliny Muminków. Mamy i Taty nie było przez jakiś czas. Wracając, muszą odnaleźć się w nowej sytuacji, a także zaprowadzić spokój i ład. Książka ebook składa się z 8 opowiadań. Dzięki temu możemy dzielić książkę partiami dla najmłodszych czytelników albo przeczytać książkę całościowo z wytrwałymi pociechami ❤️ Każda z opowieści jest tak uniwersalna i ponadczasowa, że nawet dorośli odnajdą w nich cząstkę siebie.

 • Lidia

  Któż nie zna Muminków? Toż to klasyka! I choć za dzidziusia bałam się Buki, to chętnie dzisiaj wracam do opowiadań z mieszkańcami doliny Muminków w roli głównej ♥️ Dzisiaj pokażę Wam książkę cudownie wydaną, która zabiera Nas do świata Muminków - "Cudowna Dolina Muminków" od @znakemotikon ♥️ W książce pdf znajdziemy 8 niezbyt długich opowieści, od powrotu Muminków do domu, poprzez przygody Muminka, rozsterki Małej Mi , poznanie nowego przyjaciela ...zresztą co ja Wam będę mówić... Sprawdźcie sami ♥️ Prócz całej oprawy wizualnej, czyli piękniej okładki z mieniącymi się fragmentami i świetnych kolorowych ilustracji, bardzo polubiłam w tej książce pdf to, że każda historia uczy czegoś innego. Co więcej mowa jakim jest napisana jest prosty, więc książkę czyta się bardzo miło 😊 Grześ bardzo ją polubił, a i Karolinka idealnie bawi się przy kolorowych ilustracjach 😉 no i brat zaczął nazywać ją Małą Mi... Czy to podobna fryzura czy charakterek wolę nie dociekać 😂 To zdecydowanie książka, która łączy pokolenia ♥️

 • anna

  W pięknej zacisznej Dolinie, otoczony lasem, stoi wysoki niebieski dom, w którym mieszka rodzina Muminków. Goście z daleka i najbliższa są tu mile widziani, niezależnie od pory dnia i roku..." Jak nieźle wrócić do Doliny Muminków, ponieważ przecież wszędzie dobrze, lecz w domu najlepiej! Tęskniliśmy za roztropnością Taty Muminka, gościnnością Mamy Muminka...graniem Włóczykija na harmonijce, złośliwościami Małej Mi... Piękna Dolina Muminków to prawdziwa gratka dla wielbicieli Muminków! Wiele się dzieje, pojawiają się nowi bohaterowie, mieszkańcy Doliny zawierają przyjaźnie, świętują na plaży, biwakują w lesie, spotykają Bukę.. Spokój w Dolinie zakłóca kradzież i włamanie... które kończą się antywłamaniem stulecia! Wspaniałe przygody, wiele radości, czułości, mądrości. Każdy epizod wzbogaca nas o dobrą radę. Gorąco zalecamy na zimowe wieczory, Będziecie się grzać w blasku tej cudownej książki!

 • Polecamyzabawki

  'Cudowna Dolina Muminków' to następna cudownie wydana książka ebook zainspirowana opowiadaniami Tove Jansson. Już na wstępie ogromne wrażenie robi cudowna okładka z mieniącym się tytułem i charakterystycznym domkiem Muminków. Książka ebook składa się z ośmiu rozdziałów, który zaczyna się historią powrotu Muminków do ich Doliny. Kolejne opowiadają o Muminkach a także innych mieszkańcach Doliny - Małej Mi, Migotku i Bufce, Bobku, Tofta a także Włóczykiju. Co ważne, nie musicie czytać ich po kolei, gdyż każdy epizod stanowi odrębne opowiadanie. Znajdziecie w niej też mnóstwo ślicznych ilustracji, które idealnie dopełniają treść.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!