Czytaj więcej:
Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce okładka

Średnia Ocena:Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce

Marzenia, talent, praca, determinacja. Oto źródło sukcesu jednego z największych piłkarzy wszech czasów Sąsiad, który zabiera jedyną piłkę. Życie w internacie z dala od rodziców i lizbońskie dzieci, które śmieją się z dziwnego akcentu. Wreszcie poważna choroba serca… Jego młodość nie była łatwa, a i później różnie bywało. Poznaj historię chłopaka z portugalskiej wyspy Madera, który zaszedł na absolutny piłkarski szczyt. Jest 5-krotnym zwycięzcą Ligi Mistrzów i najlepszym strzelcem w historii tych rozgrywek. Olśniewał w Sportingu Lizbona, Manchesterze United, Realu Madryt, Juventusie i dziś – w saudyjskim Al-Nassr. W niesamowitych okolicznościach został mistrzem Europy z reprezentacją Portugalii i aż 5 razy zdobył Złotą Piłkę. Dlaczego? Ponieważ od zawsze wiedział, czego chce – BYĆ NAJLEPSZYM. Przetłumaczona na 10 języków książka ebook Yvette Żółtowskej-Darskiej od razu nieustanna się bestsellerem. Dzisiaj – z nowymi rozdziałami, nieznanymi do tej pory fotografiami i w odmienionej szacie graficznej – po raz następny pokazuje, że życie i futbol potrafią pisać najbardziej niesamowite scenariusze. Bo choć brzmi nieprawdopodobnie, to wszystko WYDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce
Autor: Żółtowska-Darska Yvette
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • sssadi

    Sportowiec, idealny wzór do naśladowania. ➡️pracowitość ➡️ambicja ➡️wola potyczki ➡️cierpliwość ➡️determinacja ➡️niezłomność ➡️motywacja Te wszystkie cechy posiada najlepszy piłkarz świata Christiano Ronaldo. Chociaż w jego drodze na szczyt nie było tylko lukru. Miał marzenie, od tego się zaczęło. Później byli nieprzychylni ludzie, mieszkanie w internacie z dala od rodziny, szydzenie lizbońskich dzieci, choroba serca.. Czy te trudne momenty ukształtowały to kim jest dzisiaj Christiano? Z pewnością. Droga nie była łatwa, lecz on pomimo przeszkód, piął się wyżej i dalej. Sięgnął gwiazd, piłkarskiego szczytu! Z pokoju w mieszkaniu socjalnym na Maderze po Złoto w Arabii Saudyjskiej i pełnię rodzinnego szczęścia ze własną żoną Georginią. " 5 krotny zwycięzca Ligi Mistrzów, najlepszy strzelec w historii tych rozgrywek. Najlepsze światowe ekipy Manchester United, Real Madryt. Mistrz Europy wraz z Portugalią. 5 krotny zdobywca złotej piłki." Mistrz! Christiano Ronaldo Wydarzyło się naprawdę Bestseller przetłumaczony na 10 języków @wydawnictwosqn Ivette Żółtowska - Darska Ronaldo pokazuje, że warto wierzyć w siebie i zawsze walczyć do końca. Czytając książkę synkowi natrafiliśmy na wiele interesujących faktów z życia piłkarza, lecz również na śmieszne anegdotki a także nieprawdopodobne przeciwności losu. Z wypiekami na twarzy śledziliśmy kolejne kroki i decyzje piłkarza. Był sadzany na ławce, umniejszano mu, wyśmiewano jego wygląd.. nie, to nie była droga usłana różami. Lecz Christiano wiedział czego chce. Pierwszy przychodził na trening, nierzadko wychodził ostatni. "Marzenia - talent - praca - determinacja." Mowa jest super dostosowany do samodzielnego czytania dla wieku 7 , lecz zyska każdy kto przeczyta. Nowe wydanie zawiera także nie publikowane wcześniej zdjęcia. Wydawało mi się, że książka ebook totalnie nie w naszym stylu, a cieszę się, że ją przeczytaliśmy! Warto "Życie i piłka nożna potrafią pisać niesamowite scenariusze" @zaczytanapsychomama

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!