Czytaj więcej:
Cotton Malone. Tom 3. Wenecka intryga okładka

Średnia Ocena:Cotton Malone. Tom 3. Wenecka intryga

Wyjątkowy wyścig z czasem, w którym stawką jest istnienie ludzkości! Cotton Malone, były agent amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, przemierza wybrzeże Danii, zabytkową Wenecję i odludne azjatyckie góry Pamiru, by odnaleźć zagadkowy grób Aleksandra Dużego i zapobiec zagładzie świata. Na gruzach ZSRR powstało nowe państwo. Byłe radzieckie republiki utworzyły Federację Środkowoazjatycką, której przewodzi premier Irina Zowastina, przebiegła despotka, fanka krwawego sportu i historii starożytnej Grecji. Federacji, wspieranej przez Ligę Wenecką, zagadkowe i potężne stowarzyszenie, udało się zgromadzić zatrważający arsenał broni biologicznej, Zowastina w każdej chwili może więc zdecydować o zdziesiątkowaniu ludności innego kraju. Powstrzymuje ją jedynie brak antidotum, które zapewniłoby jej bezpieczeństwo. Tajemnicy tej cudownej leczniczej mikstury strzeże starożytna zagadka. Jej rozwiązanie ukryte jest wraz ze zmumifikowanymi szczątkami Aleksandra Wielkiego. Kłopot polega na tym, że lokalizacja grobu stale pozostaje marzeniem archeologów i poszukiwaczy skarbów. Zowastina rozpoczyna poszukiwania miejsca pochówku legendarnego władcy. Na jej drodze staje jednak Cotton Malone, były agent amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, a obecnie antykwariusz. Facet idealnie wie, że od tego, kto pierwszy znajdzie zagadkowy grób, zależą dzieje ludzkości.

Szczegóły
Tytuł Cotton Malone. Tom 3. Wenecka intryga
Autor: Berry Steve
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cotton Malone. Tom 3. Wenecka intryga pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cotton Malone. Tom 3. Wenecka intryga Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cotton Malone. Tom 3. Wenecka intryga PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Starożytność, czasy dość brutalne jeżeli chodzi o władców, rządzenie twardą ręką i wojny. Z jednej strony epoka, która zapoczątkowała naukę, kulturę i przede wszystkim ludzi, początek świata, natomiast z drugiej pełna przemocy, potyczki o władzę i o terytoria. Postrzeganie starożytności zależy tylko od nas samych, z jakiego punktu widzenia patrzymy na nią i oczywiście co o niej wiemy.Czasy Aleksandra Wielkiego, jego chwały, mądrości. Postrzegany jako najlepszy z najlepszych, nie ma sobie równych, włada w tak młodym wieku królestwem, którego żaden inny władca nigdy nie posiadał. Pewnego razu podczas uczty na cześć dużego króla wpada w gorączkę jego najlepszy przyjaciel. Zagadkowy lek, który uzdrawia, wszystko niespodziewanie kończy się i nikt nawet medyk, nie może pomóc mężczyźnie. Umiera, a Aleksander popada w czarną rozpacz. Potem oczywiście następuje śmierć medyka. Następnego dnia, kiedy Macedończyk ma ruszać na podbój świeżych ziem popada w chorobę i umiera, nikt tak naprawdę nie wie z jakiego powodu.Jakieś sto lat potem zagadkowe miejsce, w którym został złożony Aleksander Duży ma zostać odkryte. Po nitce do kłębka każdy trafia na kluczowy ślad, ale niespodziewanie gubi trop. W tę sprawę także zostanie wciągnięty były tajny agent na usługach rządu. Ponownie staje w obliczu śmierci, żeby położyć kres matactwu i okrucieństwu. Czy grób Aleksandra Dużego jest tylko mitem i bajką dla dzieci, czy istnieje naprawdę i opowieści o ciele zamienione w czyste złoto jest prawdą?Czas oddzielić rzeczywistość od fikcji. Książka ebook tak bardzo mnie zaciekawiła, że w końcu zdecydowałam się zaglądnąć do własnego źródła informacji i troszkę poszperać. To, że Aleksander Duży zginął zaraz po swoim przyjacielu jest prawdą, są różnorakie spekulacje jak mogła nastąpić jego śmierć. Najprawdopodobniej ktoś go otruł. Za własnego żywota, kiedy Aleksander spotkał wyrocznię dowiedział się, że jest synem Zeusa. Dlatego tak bardzo się tym chełpił, aż w końcu ktoś z zazdrości dolał mu do wina kroplę wody z rzeki Styks. Bo Macedończyk był tylko półbogiem dynamicznie i w męczarniach umarł. Inni twierdzą po prostu, że pijaństwo go zabiło, lecz najistotniejsze jest to, że po jego śmierci cały jego ród wyginął, a jego zwłoki przesiedlane z miejsca na miejsce spoczęły w miejscu nieznanym i niewiadomym nikomu. Po tym, duże królestwo Aleksandra Dużego podzieliło się na mniejsze, co prowadziło do rychłego upadku. Książka, która spodobała mi się jak żadna inna, historia pomieszana z fikcją. Jedynym minusem dla mnie była powoli rozwijająca się fabuła, początek nudny, lecz koniec nie przewidywalny i zaskakujący. Zalecam lubiącym starożytną historię i thrillery jednocześnie. Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!