Czytaj więcej:
Cotton Malone. Tom 10. Stan zagrożenia okładka

Średnia Ocena:Cotton Malone. Tom 10. Stan zagrożenia

Cotton Malone, niegdyś agent elitarnej jednostki wywiadowczej w ramach Departamentu Sprawiedliwości USA, zwanej Magellan Billet, przechodzi na emeryturę i staje się właścicielem starej księgarni w Kopenhadze. Ale gdy była szefowa, Stephanie Nelle, prosi go o wytropienie pewnego niebezpiecznego północnokoreańskiego złoczyńcy, który chyba zdobył tajne dokumenty Departamentu Skarbu – mogłyby one narazić na zagrożenie samo istnienie Stanów Zjednoczonych – Malone wdaje się w niesamowity, dwudziestocztero-godzinny pościg: od kanałów Wenecji po odludne góry Chorwacji.W książce pdf pojawiają się postaci Franklina Delano Roosevelta i Andrew Mellona, pewien intrygujący obraz wiszący w Narodowej Galerii Sztuki a także zaskakujące fakty na temat banknotu jednodolarowego. Przemyślna intryga, a także nieustanna, dynamiczna akcja to znak rozpoznawczy Steve’a Berry’ego. Dziewięćdziesiąt procent faktów historycznych i dziesięć procent trudnych spekulacji – oto prowokacyjny thriller, stawiający niebezpieczne pytania. Od wydawcy:Kolejna trzymająca w napięciu opowieść bestsellerowego autora. Międzynarodowa intryga, wartka akcja i śmiałe spekulacje tworzą ekscytujący i prowokacyjny thriller, w którym realia epoki Franklina Delano Roosevelta mieszają się ze współczesnością.„Powieść oparta na wyjątkowych przesłankach. Szybka, bazująca na prawdopodobieństwie akcja. Fani political fiction będą bardzo zadowoleni”.Publishers Weekly„Kolejny thriller, od którego nie można się oderwać. Wielowątkowy, pełen przypuszczeń co do możliwego rozwoju sytuacji a także zapierającej dech w piersiach akcji”.Kirkus„Miłośnicy Berry’ego nie będą rozczarowani - znajdą tu charakterystyczne dla niego szybkie tempo akcji i złożoną fabułę”.Library Journal

Szczegóły
Tytuł Cotton Malone. Tom 10. Stan zagrożenia
Autor: Berry Steve
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cotton Malone. Tom 10. Stan zagrożenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cotton Malone. Tom 10. Stan zagrożenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cotton Malone. Tom 10. Stan zagrożenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • zaj3

    Zalecam super książka ebook zresztą jak każda tego autora

  • ksuchorz

    Pełna recenzja na www.kate-with-books.blogspot.comCzy zastanawialiście się kiedykolwiek co oznaczają symbole umieszczone na jednodolarówce amerykańskiej? I jaki związek ma z tym podatek dochodowy pobierany od obywateli w Stanach Zjednoczonych? W najwieższej powieści „Stan zagrożenia” Steve Berry objaśnia nam własną teorię spisku na skalę międzynarodową. Twórca w ekscytujący sposób miesza historię Franklina Roosevelta z realiami współczesności, która intryguje, trzyma w napięciu a także zmusza do głębokich rozważań.Twórczość Steve’a Berry’ego poznałam po przeczytaniu, a raczej powiedziałabym, że po pochłonięciu powieści „Komnata Bursztynowa”, która dosłownie wciągnęła mnie w świat tajemnicy związanej z legendarnymi klejnotami poszukiwanymi przez tysiące poszukiwaczy na całym globie. I tak jest i tym razem, lecz z wiele mniejszym rozmachem. „Stan zagrożenia” to opowieść skierowana zdecydowanie do fanów political fiction, gdyż fabuła łączy ze sobą fakty historyczno-polityczne ze współczesnością, a dla urozmaicenia wplecione są fikcyjne postacie. Uwielbiam pozycje pełne szybkiej akcji, niespodziewanych zwrotów i zaskakujących strzelanin. Nie ukrywam, że trochę tego tu było, nie mniej akcja skupia się raczej na wątku historycznym, co było dla mnie lekko męczące, ponieważ nie należę do osób wielbiących taką problematykę. Nie mniej uważam, że fanatycy epoki Roosevelta będą zachwyceni.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!