Czytaj więcej:
Córka Smoka okładka

Średnia Ocena:Córka Smoka

Przyszedł czas na finał zniewalającej historii o zagadkowym Mieście Snów.  Klątwa Wyrd dobiegła końca. Finfolk nareszcie wyzwoliło się spod klątwy władczyni Aislingen, a w Domu Wiedźm przebudziła się magia.  Niestety, wszystko ma własne konsekwencje. March Sky ujrzała, jak ciało jej matki starzeje się o kilkadziesiąt lat w ciągu minuty. To nie koniec koszmaru, w którym przyszło jej żyć. Ale! Z pomocą przychodzą Callen i Ove, który jeszcze do niedawna towarzyszył kobiecie pod postacią czarnego kota. Tylko po co Ove kradnie amulet burmistrzowi? – Zastanawia się March. I jakie duchy czyhają na nich w ciemności?  Hypnos zostaje wysłany przez własną matkę w podróż. Sam nie jest pewien dlaczego, lecz w jej trakcie odkryje kolejne sekrety i dowie się, że jego ojciec stale jest przy nim. No, w pewnym sensie. Pustynia, na której się znajdzie, przyniesie dużo niespodzianek… Wszystko się zmieniło. Czas na ostateczne potyczka z tym, co nadciąga z Jaaru. Przygotujcie się na spotkanie z niesamowitymi enbarami, na podróże astralne i wiele czarów! Tutaj każdy coś knuje… Bądźcie czujni!    Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Córka Smoka
Autor: Faber Adam
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: We need YA
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Córka Smoka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Córka Smoka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Córka Smoka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magda

    Super książka ebook bardzo mi się podoba

  • Julia

    "Córka smoka" to finałowy tom trylogii Krew Ferów Adama Fabera, który miałam przyjemność objąć patronatem. Pod zachwycającą okładką kryje się historia pełna akcji i zaskakujących wydarzeń, która wciągnie was w własny magiczny świat. W tym tomie March wraz z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie magicznych przedmiotów, które razem stworzą broń umożliwiającą pokonanie królowej Ferów. W okresie wędrówki główna bohaterka odkryje jeszcze więcej tajemnic własnego pochodzenia i wyjątkową moc, która drzemie głęboko w niej. Ostateczne potyczka pomiędzy March i Wyrd jest nieuniknione. Kto wyjdzie z niego obronną ręką? Na przestrzeni kolejnych ebooków widać naprawdę wielki rozwój Adama Fabera, jego stylu i sposobu kreowania postaci i sprawia to, że każda jego następna historia podoba mi się coraz bardziej. Dużo osób zarzucało March w pierwszym tomie bycie irytującą i mało charyzmatyczną bohaterką a w ""Córce smoka" naprawdę zyskała moją sympatię. Nie tylko podejmowała rozsądne decyzje, lecz również miała w sobie wiele odwagi, za którą ją ceniłam. Książka ebook spodoba się wszystkim wielbicielom szybkich historii. Tutaj nie ma miejsca na nudę, ciągle przemieszczamy się wraz z bohaterami i przeżywamy pasjonujące historie, co sprawia, że trudno oderwać się od czytania. I mimo że objętość (471 stron) może wielu przerazić, naprawdę nie czuć tego, gdy przewracamy kartkę za kartką. W "Córce smoka" objawia się również delikatny wątek romantyczny, lecz doceniam, że nie przytłacza fabuły a bohaterowie pod wpływem uczuć nie zapominają o realnym celu własnej misji. Ogromnie cieszę się, że mam okazję patronować tak udanej książce pdf jak "Córka smoka". Jeszcze nieraz będę zachęcała was do sięgnięcia po nią i wniknięcia do świata March, poznania magicznych istot, jakimi są fery i odkrycia różnorakich warstw ich magii. W książce pdf znajdziecie również pomiędzy innymi międzywymiarowe podróże, co zdecydowanie urozmaici czytanie. A jeśli nie zostaliście wielbicielami pierwszego tomu- niech nie powstrzyma was to od dania szansy kolejnym częściom. Sam twórca przyznaje w podziękowaniach, jak pisarska podróż go odmieniła i sądzę że piękne jest obserwowanie takiego twórczego progresu. Dziękuję wydawnictwu We Need YA za zaufanie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!